Головна » Гороскоп » Знаки Зодіаку » Стрілець 2016 рік
1 253

Стрілець 2016 рік

Стрілець 2016 рік

Великого значення, в 2016 року, набувають духовні знання і практики. Рік сприятливий для духовного розвитку. Можливий початок або поглиблення вивчення різних окультних дисциплін.

Загальний гороскоп стрільця

 

СТРІЛЕЦЬ:

Вимушені обмеження у ваших діях ви можете розцінити як невдачу, крах планів, нещасливий збіг обставин, все нові й нові перешкоди.

Часто вимоги до вас значно перевершують ваші можливості, через що інші вважають, що ви не здатні виправдати надії.

Цього року в усіх своїх бідах ви винні виключно самі.

Потреба в самоті, обдумуванні кроків.

Цей рік запам'ятовується як один із найважчих в житті, але згодом він буде оцінений як один із найщасливіших.

КАРЄРА:

Початок професійної діяльності, перші успіхи в кар’єрі, просування, підвищення, вигідні посадові переміщення й пропозиції.

Обстановка сприятлива для виконання функцій керівника, політичної кар’єри, для отримання високого суспільного становища та пов’язаної з цим матеріальної забезпеченості, для впровадження своєї лінії та програми дій.

Вірогідність появи покровителів.

 

ФІНАНСИ:

Наполегливість у досягненні матеріального достатку, нестримне бажання володіти великими фінансовими коштами. Прагнення досягти стійкого ґрунту під ногами за будь-яку ціну. Дії всупереч інтересів інших людей, а також звичайній логіці та елементарної обережності.

Активний пошук можливості заробити або скористатися грошима інших людей.

Виникають нові можливості для заробітків, переорієнтація способів отримання доходу, прибуток від нового виду діяльності або від нових партнерів.

Володіння дійсно крупними сумами.

Можливість отримання спадку.

Очікується незначний приплив грошових коштів; з’являються накопичення, які можуть конструктивно використовуватися цільовим чином.

Деяке поліпшення фінансового становища.

Надбання фінансової самостійності завдяки прикладним ремеслам, а також першим заробіткам на початку трудової діяльності.

Можливість накопичень у цьому році.

Підвищення інтересу до матеріального боку життя, зайнятість у вирішенні грошових питань.

Витрати на гардероб, коштовності, косметику (а для чоловіка — витрати на жінок).

Рік сприятливий для працюючих в ювелірній сфері, а також іміджмейкерів, перукарів, модельєрів І всіх, чия діяльність пов’язана з красою.

 

ДРУЖНІ СТОСУНКИ:

Взаємини з оточенням відбуваються на інтуїтивному, іноді містичному рівні. Багато незрозумілих подій, заплутаних ситуацій у повсякденному житті. Помилки щодо цінності й гідності наявних зв'язків, особистостей із вашого оточення, приятелів. Можливі контакти на підсвідомому рівні, коли вам стають зрозумілими про оточення такі речі, які неможливо визначити логічним шляхом.

У представників другої й третьої декад народження, з одного боку, сварки з приятелями аж до повного розривання стосунків із звичним колом спілкування, а з іншого — активний пошук нових друзів.

 

Сім'я й діти:

Велике прагнення до незалежності, бажання вирватися з-під опіки батьків і домашніх, почати самостійне життя.

Ігнорування своїх сімейних обов’язків Зміни удома, в сім’ї.

Придбання домашньої сучасної техніки, котра полегшує хатню роботу.

Незрозумілі стосунки з близькими людьми, зокрема з братами або сестрами Непорозуміння в сім’ї або з сусідами Неприємні події із-за жінок, пов’язані з обманом, і такі, що призводять до втрати репутації.

Конфлікти в сім’ї, бурхливе з'ясовування стосунків. Можлива раптова зміна місця проживання.

 

Здоров'я:

Характерний стан пригніченості, дискомфорту, погіршення загального самопочуття, не пов'язаного з конкретним захворюванням.

Краще утриматися від поїздок, пересувань, особливо автомобілем та іншими видами транспорту, через можливість небезпеки.

Зодіакальний портрет

ЯК РОЗПІЗНАТИ ІСТИННИХ СТРІЛЬЦІВ

До них належать ті, що народилися не лише в день, коли Сонце перебувало в зодіакальному знаку Стрільця, а й у годину Стрільця, тобто на світанку.

Стрільців найчастіше можна зустріти в центрі найгаласливішої компанії.

Вони, як правило, кажуть правду, але ' роблять це не завжди тактовно.

У Стрільців зазвичай велика, правильної форми голова та високий, широкий лоб. Риси обличчя — відкриті й доброзичливі, рухи швидкі, хоча часом і позбавлені витонченості.

Очі Стрільців — яскраві, живі, лукаві.

Стрільці бувають або дуже високого зросту та атлетичної статури або нижче середнього й дебелі.

У розмові Стрілець може сильно розмахувати руками.

Стрільці дуже рухливі й неспокійні. Вони не можуть довго стояти або сидіти на місці та неодмінно повинні кудись бігти.

Люди, яким протегує Юпітер, відрізняються дивовижною безстрашністю.

Типового Стрільця приваблюють ризиковані професії. Якщо ж робота звичайна, він вибирає небезпечне хобі або екстремальний вид спорту. Стрільці обожнюють швидкість, полюбляють випробовувати долю та гратися зі смертю.

У Стрільців що на умі, те й на язиці. Подібна необачність в розмові часто дорого їм коштує.

Попри те, що Стрілець може сильно вас зачепити, на нього неможливо довго гніватися. Він сказав вам правду не тому, що хотів вас образити, а просто щиро намагався вам допомогти. До думки Стрільців слід прислухатися.

Зазвичай Стрілець перебуває у веселому настрої. Але, будучи вогняним знаком, може несподівано «спалахнути», коли хтось намагається тиснути на нього або бути з ним запанібрата.

Стрільці не залишаться байдужими, якщо хто-небудь звернеться до них по допомогу.

Несправедливе звинувачення е нечесному вчинку здатне викликати в Стрільцеві лють.

Будучи пристрасною натурою, Стрільці часто повністю віддаються справі, якій присвятили своє життя.

Той, хто спробує кепкувати над тим, що Стрільцеві по-справжньому дорого, ризикує придбати небезпечного ворога Стрільці люблять ЗМІНИ 8 житті, звідси — пристрасть до подорожей і мандрів.

У їхньому характері є щось від дитини — наївної, веселої, хороброї та оптимістичної. Стрілець уперто не бажає визнавати, що життя — річ серйозна, а якщо все ж таки пересвідчиться у цьому, то сильно засмучується. Його натура повстає проти всього сталого й звичного, тобто нудного Якщо Стрілець сам не зіпсує свого здоров’я, у нього є всі шанси дожити д глибокої старості при здоровому розумі і твердій пам’яті.

Вразливі частини тіла й органи — стегна, легені, печінка, руки, плечі й кишечник. Одужання Стрільця зазвичай відбувається швидко, а поганий настрій випаровується перш, ніж встигне повністю їм оволодіти.

Стрільці за вдачею гравці. Рідко хто з них не скористується нагодою випробувати щастя в лотереї, рулетці або у перегонах на бігових конях.

У коханні Стрільці дуже романтичні, але не завжди вірні.

Серед найменш приємних сторін натури Стрільця слід назвати вибуховий характер, ексцентричність, уїдливий сарказм, балакучість, а також непомірність в їжі й питві.

Стрільці надзвичайно щедрі. Позичивши вам гроші, вони ніколи не запитають, коли ви їх повернете, а терпляче чекатимуть, коли ви самі це зробите.

Стрільці відрізняються феноменальною пам’яттю. Вони прекрасно пам’ятають щонайменші подробиці з книжок і фільмів, які читали й дивилися ще дітьми. Щоправда, при цьому вони постійно гублять рукавички й гаманці та не пам’ятають, куди поклали ключі.

Будучи за вдачею надзвичайно правдивими, Стрільці ніколи не брешуть, а якщо їм доводиться це робити, то їхню брехню всі бачать.

Життя для Стрільця — це театр, а точніше цирк, в якому він — головний клоун.

 

| Знаки Зодіаку «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸