Головна » Гороскоп » Скорпіон в 2016 році
1 190

Скорпіон в 2016 році

Скорпіон в 2016 році

Пробудження здатності умовляти, переконувати. успішно спілкуватися з людьми. Але є небезпека переборщити у цьому, ваші вчинки та висловлювання діятимуть проти вас же самих.

Сила слова й наповненість ідеями, думками та різними ініціативами допомагають в діловій сфері, особливо у посередницькій і журналістській діяльності.

Про скорпіона взагалому.

Наполеглива інтелектуальна або літературна праця, наполегливість у навчанні. Імпульсивність у спілкуванні, з’ясуванні стосунків, висловлювань зопалу. Велика кількість дрібних і непродуманих дій, в контактах із людьми надмірна активність, яка лише шкодить.

Початок нового курсу навчання.

Краще утриматися від поїздок, пересувань, особливо на автомобілі та інших видах транспорту через можливу небезпеку.

Важливі папери, документи, особистий транспорт можуть постраждати від вогню. Розкриття деяких талантів і схильностей. Знешкодження таємних ворогів.

  • Поява в житті безлічі таємниць.
  • Участь у прихованій або підпільній діяльності.
  • Схильність до відокремленого способу життя.
  • Рік сприятливий для всіх, чиє життя пов'язане з красою.

 

 

Кар’єра

Змінюється ставлення до своїх повсякденних службових обов’язків, до стилю роботи. Можливі також зміни службового становища, профілю роботи, обіймання іншої посади. Удача у виробничих справах Підлегле становище не спричиняє внутрішнього конфлікту. Успіх у стосунках із підлеглими і колегами. Але ці зміни не залежать від вашої волі, а відбуваються під впливом обставин.

Ділові стосунки

Зміна кола спілкування, поява нової компанії га інтересів. Стає простіше ви рішувати повсякденні проблеми.

 

Фінанси

Вірогідні турботи й занепокоєння через рівень матеріальної забезпеченості, затримки з надходженням готівки, прибутків, зарплати. Очікується незначний приплив грошових надходжень, з'являються накопичення, які можна використовуватися для певної мети. Отримання фінан сової незалежності завдяки прикладним ремеслам, а також першим заробіткам у разі початку трудової діяльності За цікавленість матеріальним боком життя вирішення грошових питань.

Зміцнення матеріальної бази за рахунок економії, відмови від багатьох речей, покупок. Значну частину ваших витрат візьме на себе людина похилого віку, начальник або батько. Витрати на гардероб, коштовності, косметику (для чоловіків — це витрати на жінок). Рік несприятливий для здійснення фінансових проектів, а також для майнових угод, придбання нерухомості і земельних ділянок, великих господарських покупок, навіть для ремонту, оскільки в усіх цих випадках можливий обман, інтриги, таємний уплив інших людей. Не всі нюанси в цих справах будуть вам відомі, тому можливі втрати й розчарування.

 

Дружні стосунки

Сварки з приятелями аж до повного розривання стосунків із звичним колом спілкування.

Активні знайомства й зв'язки, пошук нових друзів.

 

Особисті стосунки

Віддалення від сім’ї, плутанина вдома, заплутані ситуації, ігнорування своїх сімейних обов’язків. Тайни від рідних і близьких, прихована діяльність. Непевне становище в сім’ї. Непорозуміння з братами й сестрами, до повної зневаги й розривання стосунків. Крім того, не виключена небезпека нещасного випадку для них. Небезпеки, пов’язані із помешканням.

 

Здоров'я

Нестабільний стан здоров’я. Можлива раптова хвороба та неодмінність хірургічного втручання. Вірогідні лікарські помилки у встановленні діагнозу і лікуванні. Сприятливе ультрасучасне лікування, із застосуванням электропроцедур. Цього року слід дуже ретельно підбирати дієту й режим праці, оскільки несприятливі умови харчування і роботи можуть призвести до неприємних наслідки для здоров’я. Велика вірогідність нещасних випадків, пов’язаних з електрикою, технікою, устаткуванням. Небезпека у поїздках, нещасні випадки в транспорті.

 

Сім'я і діти

Віддалення від сім’ї, плутанина вдома, заплутані ситуації, ігнорування своїх сімейних обов’язків. Тайни від рідних і близьких, прихована діяльність. Непевне становище в сім’ї. Непорозуміння з братами й сестрами, до повної зневаги й розривання стосунків. Крім того, не виключена небезпека нещасного випадку для них. Небезпеки, пов’язані із помешканням. Здоров'я

Нестабільний стан здоров’я. Можлива раптова хвороба та неодмінність хірургічного втручання. Вірогідні лікарські помилки у встановленні діагнозу і лікуванні. Сприятливе ультрасучасне лікування, із застосуванням електропроцедур. Цього року слід дуже ретельно підбирати дієту й режим праці, оскільки несприятливі умови харчування і роботи можуть призвести до неприємних наслідки для здоров’я. Велика вірогідність нещасних випадків, пов’язаних з електрикою, технікою, устаткуванням. Небезпека у поїздках, нещасні випадки в транспорті.

 Скорпіон гороскоп

ЯК РОЗПІЗНАТИ СКОРПІОНІВ:

До істинних представників цього знака належать ті, що народилися не лише в день, коли Сонце перебувало в зодіакальному знаку Скорпіона, а й у годину Скорпіона, тобто на світанку.

Скорпіони можуть бути жорстокими й небезпечними, сильними та незалежними.

У Скорпіонів є одна особливість, яка їх відразу ж виказує. Це — їхні очі. Незалежно від кольору, очі Скорпіонів мають гіпнотичну властивість. Під їхнім поглядом люди почувають себе незатишно та намагаються відвести очі.

У мовленні Скорпіона, незалежно від тембру й сили голосу, завжди проявляється надзвичайна самовпевненість.

Скорпіон байдужий до думки інших. Він знає собі ціну й не потребує чужих оцінок.

Більшість Скорпіонів фізично дуже міцна. Риси обличчя важкуваті і різко окреслені. Колір обличчя блідий, брови широкі, майже зрощені на переніссі.

У чоловіків на руках і ногах щедра рослинність, часто рудуватого відтінку. Колір волосся переважно темний.

Скорпіон навчився так добре володіти своїми емоціями, що на його обличчі годі щось прочитати.

Він дуже правдивий, зневажає брехню і фальш і ніколи не опуститься до лестощів.

Скорпіонів можна поділити на три типи.

Перший тип, може бути небезпечним І отруйним не лише для оточення, а й для самого себе. Це безжальне, злопам’ятне створіння і у своїй ненависті здатне не лише на величезні руйнування, а й на самознищення.

Другий тип характеризує сильних, незалежних, мудрих і справедливих людей.

Третій тип Скорпіона носить назву «сіра ящірка». Це — найслабкіші із представників цього знака. Там, де у перших Скорпіонів надмір сил спрямований на руйнацію, у других — на творчість й творення, у «сірих ящірок» він замикається на собі, не знаходячи жодного виходу. Ці люди страждають від невдоволення собою і оточенням, але не прагнуть якось уплинути на хід подій, а просто ненавидять людей і бажають усім зла.

Яскрава особливість майже всіх Скорпіонів — дивовижна хоробрість і навіть презирство до самої смерті. Скорпіон може стійко витримати будь-яке випробування: фізичний біль, злидні, кепкування недругів і смертельну небезпеку. Усі удари долі він зустрічає з гордим презирством і глибоким переконанням, що виграє будь-яку битву.

Скорпіон ніколи не забуває добра й щедро за нього дякує. Але так само не забуває він і образу. Щоправда, різні типи по-різному на це реагують.

Представник першого типу почне ретельно планувати, як помститися своєму кривдникові і нанесе йому удар такої сили, що супротивник, якщо і оговтається, то навряд чи колись іще зв’яжеться із Скорпіоном.

Представник другого типу не заспокоїться доти, доки суперник не буде переможений або не попросить пощади.

Представник третього типу впевнений, що кривдникові не уникнути Божого покарання і тому здатний чекати довгі роки, поки це станеться.

Скорпіон ніколи й нікому не поступиться тим, чим володіє або збирається заволодіти. Він завжди зберігає спокій, не метушиться і не нервує.

Поява на світ Скорпіона майже завжди супроводжується смертю одного з родичів за рік або через рік після його народження. Так само смерть Скорпіона ніби «звільняє» місце для появи в сім'ї новонародженого знову ж таки за рік до сумної події або через рік потому.

Своє здоров’я Скорпіон цілком контролює. Він може як зруйнувати себе сумними або злісними думками і нехтуванням небезпеки, так і зцілити, зібравши у кулак неабияку волю.

Скорпіони рідко хворіють, але якщо вже занедужали, перебіг хвороби відбувається у важкій формі.

У Скорпіонів частіше болять ніс (хронічна кровотеча), горло, серце, спина, ноги. Нерідкі захворювання кровоносної системи й варикозне розширення вен.

Через презирство до небезпеки чимало нещасних випадків припадає на долю Скорпіонів. Особливо їм слід стерегтися пожеж, вибухів тощо.

 

| Гороскоп «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸