Головна » Сонник українською

Сонник українською

Український сонник онлайн - розшифрує вам сновидіння та розповість по значення сну в залежності від ситуації та Вашого психологічного стану.

У кожній категорії сновидіння знаходиться сонник українською з тлумаченням снів за різними психологами, астрологами і провісниками.

Екстрасенсорні Сни Екстрасенсорні Сни
" alt="Екскурсія" /> Екскурсія
" alt="Єнот" /> Єнот
" alt="Юрист" /> Юрист
" alt="Про що свідчить сон?" /> Про що свідчить сон?
 Ящірка Ящірка
 Яструб Яструб
 Яма Яма
 Якір Якір
 Яйце Яйце
 Отрута Отрута
Приснились Яблука Приснились Яблука
 Іспит Іспит
 Шприц Шприц
 Школа Школа
 Шафа Шафа
 Скриня Скриня
Приснились Шахмати Приснились Шахмати

Сонник про сни та їх тлумачення

Сьогодні тлумачення снів це дуже прибутковий бізнес, але в цьому бізнесі є свої метри, такі як Ванга, Міллер, Фрейд, Нострардамус. Що уже давно померли та зилишили по собі багато праць, якими ми можемо користуватись безкоштовно та читати рідною, українською мовою.

Колектив та редакція цього сайту буде намагатись найбільш точно та справедливо представити тлумачення снів в розділі "Сонник український", щоб Вам було зручно ним користуватись.

Ми будемо вдячні усім хто залише свої відгуки, або можливо свої трактування на сторінці під кожним сном. Разом ми зробимо уанет кращим!

Якщо ми уважно вивчимо духовні враження, залишені в розумі сновидіння, то завдяки тлумаченням цієї книги ми зможемо сформувати наше майбутнє відповідно до духовного Закону. Сновидіння являють собою захоплюючу альтернативну реальність, а аналіз сновидінь-захоплюючий предмет як для професіоналів, так і для непрофесіоналів, які складають сонники. Багато людей відчувають, що якщо б вони могли просто зрозуміти і взяти під контроль свої сни, всі їхні проблеми реального світу були б вирішені.Хоча ця позиція може бути трохи натягнутою, вірно, що багато проблем уві сні мають своє коріння в неспальному світі, і коли ці денні проблеми вирішуються, такі сни, які вони викликали.

При вивченні захоплюючого і часом заплутаного світу сновидінь (сонник) корисно звернути увагу на Символи, які багато інших людей знаходять в звичайних предметах сновидінь. Нещасний випадок нещасний випадок уві сні може представляти страх перед реальним нещасним випадком, або це може бути страх перед якимось психічним або фізичним розладом.Сновидіння про пробудження може символізувати усвідомлення або відкритість новим ідеям і новим переживанням. Брат, який бачить уві сні брата, має різні значення в залежності від ставлення сновидіння до свого дійсного брата.

Сонник - найкраще тлумачення сну.

Якщо є напружені відносини, Сонник - являти собою внутрішнє ядро любові і поваги до брата. Сни про сходження можуть бути символами прагнення або досягнення, або досягнення нових ментальних, духовних або фізичних цілей. Сновидіння про пустелю або про те, що ви заблукали в пустелі, може представляти самотність і тугу.Двері двері може бути символом можливості кращої можливості. Боязнь відкрити двері уві сні може означати, що ви боїтеся спробувати щось нове.Їжа уві сні може являти собою харчування або необхідність піклуватися про себе. Падіння сновидіння про падіння можуть представляти втрату контролю або відчуття нездатності зберегти своє становище в житті. Ворота уві сні схожі на двері, оскільки являють собою можливість для руху і зростання.

Проходження через ворота може бути знаком того, що ви готові спробувати щось нове.Серце розглядається як символ любові. Більшість снів, які включають в себе серцеві форми, зосереджені на любові і романтиці. Нерухомість сновидіння про те, що ви паралізовані або знерухомлені, можуть бути ознаками того, що сновидец відчуває себе в пастці. Наприклад, ви можете відчувати себе в пастці або задихатися у відносинах, або ви можете відчувати, що не можете просунутися у своїй роботі.Стрибки сновидіння про стрибки може символізувати, що сновидець відкритий для досягнення великих цілей. Стрибки зазвичай є позитивним символом, і це може означати, що сновидіння чекає світле майбутнє.Сходи можуть бути символом зростання або духовного навчання.

Сновидіння являють собою захоплюючу альтернативну реальність, а аналіз сновидінь-захоплюючий предмет як для професіоналів, так і для непрофесіоналів, які складають сонники.

Сходи можуть символізувати бажання піднятися вище або досягти більшого щастя. Військові сни про військових діячів часто символізують прагнення до влади. Сновидіння про військового часто являють собою тягу до хоробрості, породженої збройними силами. Петля уві сні петля може символізувати почуття провини і страх покарання. Бачити петлю уві сні може означати, що ви боїтеся чогось в своїй неспання життя.Значення символу свині залежить від вашої культурної системи відліку. У той час як для більшості західних людей Свиня символізує жадібність і бруд, для китайців Свиня-символ сили.Дощ Дощ також має ряд значень в світі сновидінь.

У деяких сценаріях дощ може символізувати депресію, в той час як в інших випадках він може представляти очищення і оновлення. Сенс буде залежати від контексту дощу в сновидінні.

Остерігайтеся семи основних стопорів сновидінь (сонник)!

  1. Пошук схвалення і згоди. Мати підтримку від людей, чию думку Ви цінуєте, - це чудово, але це не повинно бути критерієм того, здійсните ви свою мрію чи ні. Якщо ви дійсно хочете здійснити свою мрію, то постійно носитеся з нею по колу і шукаєте схвалення людей, що вб'є вашу мрію. Що буде з вашою мрією, якщо ви не отримаєте схвалення тих, чий дозвіл вам потрібно? Вам не потрібно нічиє дозвіл, щоб здійснити свою мрію. Довіртеся собі і дайте собі дозвіл на успіх.
  2. Досконалість чекає того часу, коли все буде ідеально і на місці вб'є вашу мрію. Речі ніколи не будуть такими досконалими, як ви хочете. Можливо, у вас ніколи не буде достатньо грошей, часу або знань, щоб почати працювати над своєю мрією. Ви повинні йти на ризик, вчитися і вдосконалюватися, а потім спостерігати, як все починає ставати на свої місця. Якщо вам доведеться чекати ідеального моменту, щоб почати працювати над своєю мрією...Ви будете чекати дуже довго! Не чекайте, поки ви втратите свій ентузіазм і перейдете до інших речей.
  3. Немає часу на сон. Багато мрій залишаються нереалізованими, тому що у людей немає часу працювати над ними. Якщо у вас є мрія, ви повинні бути готові інвестувати свій час і ресурси, щоб забезпечити її успіх. Твердження, що у вас немає часу працювати над важливою для вас мрією, - це тактика прокрастинації, яка вб'є вашу мрію перш, ніж вона встигне побачити світло. Ви повинні створити час для своєї мрії у своєму розкладі життя. Завжди є час попрацювати над тим, що ми любимо. Прийняття рішення про важливість вашої мрії та про всі важливі рішення, пов'язані з нею, є важливим кроком на шляху до досягнення вашої мрії. Залишаючи речі в підвішеному стані і неохоче приймаючи важливі рішення, Ви задушите свою мрію.
  4. Зважтеся і перестаньте сумніватися в собі. Коли ваше рішення прийнято...ніщо не може зупинити вас від досягнення прогресу у вашій мрії з сонника.
  5. Небажання проявляти ініціативу. Ви один відповідаєте за те, щоб перетворити цю мрію в реальність. Ви повинні бути активними і активно брати участь в процесі роботи над своєю мрією, щоб зробити її успішною. Те, що ви поділилися своєю мрією з іншими, не обов'язково означає, що ви більше не несете відповідальності за свою мрію. Не сидіть склавши руки і не чекайте, поки інші внесуть свої пропозиції і направлять вашу мрію в реальність. Не залишайте свою мрію повністю в руках інших. Ніхто не піклується про ваш сон, як ви робите.
  6. Нездатність інвестувати в свою мрію. Ніяка мрія не є самофінансуванням. Не обманюйте, думаючи, що люди будуть інвестувати або фінансувати вашу мрію або ідею тільки тому, що вона блискуча. Якщо вам пощастить, хтось може вкласти в нього гроші, але якщо ні, вам доведеться вкласти свій час, енергію і фінанси в діяльність, яка зміцнить і здійснить вашу мрію. Можливо, вам доведеться інвестувати в придбання знань або досвіду, які допоможуть вам здійснити свою мрію. Нездатність інвестувати в свою мрію вб'є його.
  7. Робити занадто багато речей одночасно. Присвячуючи себе численним проектам і заходам, які не пов'язані з вашою головною мрією, ви задушите свою мрію. Це заплутує, пригнічує, відволікає і виснажує вашу енергію.

Якщо ви хочете почати втілювати свою мрію в життя, вам потрібно спланувати її і зробити пріоритетною.

Словник сновидінь та їх аналіз

Якщо ви продовжуєте тіснити і захаращувати своє життя тим, що не має значення, ви ніколи, ніколи не почнете працювати над своєю головною мрією. Пам'ятайте, що ви не можете зробити все, але ви можете зробити одну річ! Словник сновидінь для жінок, у яких є справжнє бажання знайти свою пристрасть і досягти успіху. Жінки, яким потрібно вийти з тіні і опинитися в центрі уваги, щоб прожити своє життя в повній мірі, і жінки, яким потрібні крила, щоб літати.

Якщо Ви шукаєте де почитати українською - то саме цей сайт допоможе Вам в трактуванні того чи іншого сну по кільком школам та напрямкам, щоб можна було скласти цілістну картину побаченного у вісні. Окрему увагу заслуговує і слов'янський сонник наших предків.

На сайті також зроблена спроба класифікувати сни (в розробці). . .