» Сонник українською

Сонник українською

Український сонник онлайн - розшифрує вам сновидіння та розповість по значення сну в залежності від ситуації та Вашого психологічного стану.

У кожній категорії сновидіння знаходиться сонник українською з тлумаченням снів за різними психологами, астрологами і провісниками.

" alt="Екскурсія" /> Екскурсія
" alt="Єнот" /> Єнот
" alt="Юрист" /> Юрист
" alt="Про що свідчить сон?" /> Про що свідчить сон?
 Ящірка Ящірка
 Яструб Яструб
 Яма Яма
 Якір Якір
 Яйце Яйце
 Отрута Отрута
Приснились Яблука Приснились Яблука
 Іспит Іспит
 Шприц Шприц
 Школа Школа
 Шафа Шафа
 Скриня Скриня
Приснились Шахмати Приснились Шахмати
 Шар Шар

Сайт про сни та їх тлумачення

Сьогодні тлумачення снів це дуже прибутковий бізнес, але в цьому бізнесі є свої метри, такі як Ванга, Міллер, Фрейд, Нострардамус. Що уже давно померли та зилишили по собі багато праць, якими ми можемо користуватись безкоштовно та читати рідною, українською мовою.

Колектив та редакція цього сайту буде намагатись найбільш точно та справедливо представити тлумачення снів в розділі "Сонник український", щоб Вам було зручно ним користуватись.

Ми будемо вдячні усім хто залише свої відгуки, або можливо свої трактування на сторінці під кожним сном. Разом ми зробимо уанет кращим!

Український сонник.

Якщо Ви шукаєте де почитати українською - то саме цей сайт допоможе Вам в трактуванні того чи іншого сну по кільком школам та напрямкам, щоб можна було скласти цілістну картину побаченного у вісні. Окрему увагу заслуговує і слов'янський сонник наших предків.

На сайті також зроблена спроба класифікувати сни (в розробці). . .