1 710

Єнот

Єнот

Якщо приснився сон - Єнот

Побачений у сні єнот є передвісником прибуткової справи, а можливо, і більш високої посади. Сновидіння, в якому ви вбиваєте єнота, говорить про те, що ви досягнете успіху, і почестей, але вони не принесуть вам радості, тому що дістануться нечесними способами. Годувати єнота, особливо з руки — знайти вірного друга. Для молодої дівчини такий сон є передвісником щасливого заміжжя.

Коли приснився "Єнот" за Фрейдом

На думку прихильників теорії психоаналізу, дикі звірі є символом сильного чуттєвого бажання і уособленням статевого акту.

Якщо людині приснився єнот, то можна говорити про присутність в житті такого сновидіння грубих пристрастей і чисто інстинктивних бажань.

Поява єнота в сновидінні також може свідчити про наявність сильного нереалізованого чуттєвого збудження напередодні засипання.

Китайське розяснення сну Єнот

Спостерігати за життям єнотів - до удачі.

Якщо Вам приснився Єнот - то це файний знак!
Сон в якому присутній єнот може символізувати удачу, домашнє благополуччя, чоловіка або дитини, особливо добре, якщо вам вдасться його нагодувати — всі клопоти повернуться до вас сторицею. Хорошим сновидінням є також красивий і теплий хутро єнота або вироби з нього. Несприятливим такий сон стає, якщо єнот тікає від вас, проявляє агресію, кусає — це означає, що удача, на яку ви розраховували, обертається своєю протилежністю.

Якщо снився Єнот - то ви скоро вдало вийдете заміж.


До чого сниться бачити повзе Єнот - то ви спробуєте з'єднати люблячих один одного людей.


Якщо людині у віці приснився Єнот - то його чекає щаслива і спокійна старість.


Бачити, що ви вбили або поранили Єнота - то ви скоро важко захворієте.

| Літера Є «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸