3 389 Рос.верс.

Юхим

Юхим

Ім'я Юхим є просторечною, народної форми грецького імені Євфимій, яке носили переважно ченці і простолюдини. У перекладі з грецької «Еуфеміос» означає «доброзичливий», «передвіщає добро», «прихильний». Часто вважають, що ім'я Євфимія (Ефимия) - це жіночий аналог імені Юхим, але воно має значення «пристойна», «шаноблива», «має утримання від неналежних слів». В сучасності повне ім'я Євфимій зустрічається рідко, і ім'я Юхим стало самостійним ім'ям.

Розшифровка імені по буквах:
 
Ю - жорстокість, великі амбіції і відсутність регулярності
X - мінливість почуттів, сексуальні проблеми і законослухняна
И - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
 
ЗОДІАК ІМЕНІ. Скорпіон.
 
ПЛАНЕТА. Плутон.
 
КОЛІР ІМЕНІ. Яскраво-червоний, блакитний.
 
КАМІНЬ-ТАЛІСМАН. Берил.
 
РОСЛИНА. Жасмин, півонія і кропива.
 
ТВАРИНА. Кінь, скорпіон.
 
ОСНОВНІ РИСИ. Внутрішня стійкість, старанність, розвинена інтуїція, високий інтелект, товариськість, сприйнятливість.
 
ТИП. Чоловік-стріла: рухливий і активний. Але він не завжди легкий у спілкуванні, так як його тотемна рослина - кропива.
 
ІМ'Я І ХАРАКТЕР. Юхим дуже чутливий, проте нікому ніколи не докучає своєю душевною тонкістю - миролюбний, чуйний, добрий. У нього великий запас життєвих сил і незвичайна працьовитість. Охайний до занудства, чого і буде вимагати від своєї дружини, як, втім, і непохитної вірності. Сам теж буде фактично вірний, хоча подумки здатний полинути досить далеко.
Юхим гордий, самолюбний і прямолінійний, що часто приводить його до необережних вчинків. Його життя могло б протікати зовсім спокійно, якби не надмірний потяг до любовних переживань. Іноді Юхим, страждаючи сам, із задоволенням змушує страждати інших. Він досить егоїстичний, але разом з тим і розумний настільки, щоб в деяких ситуаціях придушувати свій егоїзм.
 
ПСИХІКА. Юхим тонкий психолог, любить аналізувати вчинки людей. У нього чутлива нервова система. Він бридливий, сприйнятливий і сентиментальний.
 
ІНТУІЦІЯ. Чувствий, інтуїція надмірна.
 
ІНТЕЛЕКТ. Високого рівня. Юхим від природи артистичний, добре відчуває психологічний стан інших, що дозволяє йому легко пристосовуватися до людей і розташовувати їх до себе.
 
МОРАЛЬНІСТЬ. Юхим досить самозакоханий, дуже чутливий до найменших неприємностей, особливо до ущемлення своєї свободи. Легко впадає в песимізм.
 
ЗДОРОВ'Я. Схильний до нервових і психічних перенапряжениям. Схильний до повноти. Слабке місце - очі. Рекомендується стежити за артеріальним тиском. Схильний також до захворюванням травної системи. Йому потрібно раціонально харчуватися.
 
СЕКСУАЛЬНІСТЬ. Юхим не полігамний. У справах любовних не надто фартовим. У сексуальному житті дуже обережний. Однак вміє доставляти еротичну насолоду своїй партнерці. Сексуальної гармонії він може досягти тільки з тією жінкою, яка вміє йти назустріч його бажанням, допомагає йому розкрити повністю його сексуальні можливості. Такой жінкою може бути Віра, Антоніна, Ірина, Олена, Світлана, Лариса, Софія або Елла. Підвищеною сексуальністю володіє Юхим Володимирович.
 
ШЛЮБ. Юхим ревнивий в міру. Сімейне щастя швидше за все його чекає з Авророю, Антоніною, Зінаїдою, Іриною, Майєю і Поліною. Викликає сумнів вдалий шлюб з Зоєю, Адою, Неллі, Агніей або Ветой.
 
ЗАХОПЛЕННЯ. Прив'язаний до будинку. Гурман. Любить подорожувати. Непогано грає в шахи.
 
ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ. Знаходить собі застосування в різних видах діяльності - від лікаря до адміністратора. Нерідко це творча особистість. Може захопитися музикою, театром, танцями. Серед них зустрічаються артисти, модельєри, архітектори.
 
БІЗНЕС. На роботі начальник завжди благодушно налаштований до Юхима. Колеги ніколи не чекають від нього підступу. Домагається всього в житті тільки власною працею. Людина слова, наполегливий при вирішенні заздалегідь поставлених завдань. Добре вписується в колектив. Але в справах громадських бракує честолюбства
 
День Ангела, іменини 8 січня, 10 січня, 17 січня, 20 січня, 1 лютого, 2 лютого, 4 лютого, 24 березня, 1 квітня, 4 квітня, 14 квітня, 15 квітня, 24 квітня, 1 травня, 14 травня, 26 травня, 29 травня, 21 червня, 4 липня, 17 липня, 19 липня, 25 липня, 2 серпня, 10 серпня, 18 серпня, 25 серпня, 10 вересня, 15 вересня, 16 вересня, 18 вересня, 23 жовтня, 28 жовтня, 22 листопада.
 
Відомі люди з ім'ям Юхим
 
Євфимій Великий, також Євтимій Добросердий, Євтимій-схимник (бл.377 - 473) християнський святий, ієромонах. Поряд з Антонієм Великим, Макарієм Великим і Пахомием Великим Євтимій вважається стовпом пустинножительства і засновником чернечого гуртожитку
 
Юхим Зельманов (народ.1955) математик, лауреат премії Філдсівської (1994), відомий своїми роботами в області комбінаторних проблем Неасоціатівної алгебри і теорії груп, зокрема доказом ослабленою гіпотези Бернсайда
 
Юхим Сіцінський, Юхим Січинський, (1859 - 1937) український історик і археолог
 
Юхим (Нахімов) Шифрін (радянський і російський актор, творець і художній керівник «Шифрін-Театру», автор трьох книг: «Театр імені мене», «Особиста справа Юхима Шифріна», і «Тече річка Лета»)
 
Юхим Звягільський, (український політик)
 
Весела вдача і артистизм Юхима роблять його товариським і він має багато друзів. Улюблена тема для розмови Юхима - мистецтво, проте він дещо скептично ставиться до компетентності свого співрозмовника в цій сфері. Спілкуючись з Юхимом, не варто проявляти панібратство, Юхим цього не оцінить. На жаль, цей чоловік ласий на лестощі, компліменти здатні повністю розтопити його серце, чим часто користуються оточуючі Юхима люди.
Артистичний і творчий Юхим має здатність безпомилково визначати душевний настрій оточуючих. Цей чоловік жадає бути в центрі подій, він хоче приковувати увагу, тому іноді здається дещо безглуздим і навіженим. При цьому Юхим - справжній масовик-витівник, здатний привнести веселощі в будь-яку компанію. Йому притаманна мрійливість, він частенько витає в хмарах. Юхиму не вистачає твердості і впевненості в собі, проте він володіє колосальним запасом життєвих сил.

| Чоловічі Ю «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

admin
Администраторы
№ 1
А цікаво білоруси і поляки мають ім'я - Юхим?

⤹ Залишити свій коментар ⤸