Головна » Цікаві розповіді » НЛО. Контакти із людьми.
531 Рос.верс.

НЛО. Контакти із людьми.

НЛО. Контакти із людьми.

Всі випадки контактів людей та НЛО діляться на 3 види.

Близькі контакти першого виду.

До цього різновиду контактів з НЛО належить споглядання блискучих об'єктів, що переміщаються, з невеликої дистанції (всього в кілька сотень метрів). Випромінене світло буває дуже інтенсивним; НЛО породжують світіння тих ділянок, над якими воно летить зараз. Очевидці стверджують, що НЛО бувають різної форми: круглої, пірамідальної, прямокутної, вогні на НЛО нерідко переміщаються у напрямку, зворотному руху стрілки годинника. Об'єкти, що літають, іноді зупиняються на невеликій відстані від землі і завмирають або видаючи тихий гул, або взагалі без єдиного звуку. Також НЛО можуть пересуватися невисоко від поверхні землі, пролітаючи дуже великі дистанції. Зникають НЛО блискавично, абсолютно безшумно, зазвичай різко несучи вгору. Історій про контакти першого виду накопичилося повно, деякі НЛО бачили кілька людей одночасно; у всіх історіях проглядається дуже багато спільного, немов різні люди бачили одні й ті самі (або ідентичні один одному) об'єкти. Найчастіше подібні контакти трапляються у темний час доби у різних частинах земної кулі, середня кількість людей-очевидців – від 3 до 4.

Контакти першого виду зазвичай приголомшують і нерідко вселяють страх і тривогу, проте після них не залишається жодних доказів. Люди, які вступили в контакт, відчувають настільки сильне потрясіння, що в розгубленості забувають навіть зробити фотозйомку НЛО. Характерний вплив на людей описано фразою одного з очевидців НЛО ще в 50-х роках того століття: "Повірте мені на слово: якщо колись ви зустрінетеся з подібною річчю особисто, хай навіть ненадовго, ви не зможете цього забути до кінця своїх днів" . Зустрічі з НЛО до того дивовижні, що історії про них часто не приймають всерйоз, чому люди розповідають про те, що трапилося або тільки дуже обмеженому колу друзів, або дуже довгий час після події, або зовсім мовчать. Подібні історії реальні лише для їхніх учасників, простим слухачам вони здаються не більше ніж вигадкою.

Пересічний контакт першого виду стався з парочкою підлеглих шерифа в Америці в 1966 р. Раннього ранку, пригальмувавши біля автомобіля, залишеного на краю путівця, вони помітили об'єкт "розміром з цілу будівлю". Він знизився до країв дерев і став рухатися в напрямку людей, що дивляться на нього, випускаючи все більш потужне сяйво і заливаючи місцевість яскравим світлом. Раптом НЛО стало на місці, лунаючи невеликий шум, а потім і зовсім рушило назад. Чоловіки їхали слідом за ним приблизно 60 миль на великій швидкості. Крім них НЛО помітили ще двоє очевидців у момент, коли воно злетіло вгору і зникло з поля зору. Офіцери, які розповіли про те, що сталося, виявилися висміяними у всіх газетах. Саме з вини газетярів розпалася родина одного з них, кар'єра – зіпсована. Особисті драми, аналогічні до описаної, для людей, які зустрічалися з НЛО, не є такою вже рідкістю. Отже, можна повноправно додати цей пункт до списку характерних рис феномена.

Близькі контакти другого виду.

Контакти другого виду багато в чому схожі на контакти першого виду, проте важливою відмінністю є те, що після них спостерігаються всілякі фізичні чи психічні наслідки. Фізичні наслідки становлять кола землі, спопеленная рослинність, поява збоїв у роботі електронної апаратури, поломки різних двигунів. З психічних можна перерахувати наступні: напади хвилювання чи навіть агресії у звірів, у людей виникнення нетривалих паралічів та оніміння кінцівок, підвищення температури тіла, почуття нудоти тощо. Рідше трапляється повна втрата земного тяжіння (що змушує людину ширяти над землею), різке лікування хвороб.

Здавалося б, контакти другого виду повинні викликати великий інтерес у уфологів, адже тут, крім слів очевидців, залишаються і цілком реальні докази, що піддаються аналізу. Однак насправді дослідження в цій галузі організовуються рідко, до певної міри позначається і той факт, що багато вчених бояться впритул займатися питаннями НЛО. Інша проблема криється у слабкій інформативності слідів від НЛО. Є каталог, де зібрано інформацію майже про тисячу епізодів за участю НЛО в різних державах. Всі вони відносяться до контактів другого виду і ніде не було отримано хоча б фрагмент цього НЛО. Отримані внаслідок діяльності літаючих об'єктів сліди надто незрозумілі. Зазвичай вони утворюються на землі під час посадки або зльоту НЛО і виглядають як обпалені або прим'яті круглі зони розміром 6-10 м. Найдивовижніше, що мітки не пропадають дуже тривалий час і є вісті, ніби кілька років на цій землі не з'являється ніякої рослинності. Хімічний аналіз не допоміг роз'яснити причини аномалії.

Контакти другого виду відбуваються з людьми у темний час на пустельних відрізках шосе. Часто яскраво сяюче НЛО зупиняється поблизу свідка, іноді навіть перед його автомобілем. 

Чому двигун відразу ж глухне, світло фар гасне. Пасажири приходять у жахливий трепет, уважно спостерігаючи за НЛО до тих пір, поки воно не відлітає (зазвичай так само беззвучно і швидко). Відразу після старту НЛО двигуни машин заводяться, що може відбуватися і без допомоги водія.

Близькі контакти третього виду.

Найбільш страшні та загадкові серед зустрічей людей з НЛО – це звістки, які відносять до контактів третього виду. Цей тип характеризується прямим зв'язком із представниками позаземних цивілізацій, прибульцями. Впевнений, кожен другий тут же уявить зелених чоловічків з великими очима і нізащо не повірить в реальність такої зустрічі, списавши її на обман або ілюзію.

І все ж таки дика популярність вже старого фільму про прибульців, який так і називався «Близькі контакти третього виду» і був знятий Стівеном Спілбергом, а також результати опитувань, що проводилися в 74-му році (надають дані, що приблизно 5% людей вірять у НЛО, і майже 50% вірять взагалі в наявність інопланетних цивілізацій) підтверджують - нинішні жителі планети Земля морально цілком готові до зустрічі з космічними прибульцями.

| Цікаві розповіді «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸