1 369 Рос.верс.

Отрута

 Отрута

Якщо приснився сон - Отрута

ПРИЙОМ ОТРУТИ БЕЗ ЯКИХ-НЕБУДЬ НАСЛІДКІВ - ви схильні ставити свободу волевиявлення вище умовностей суспільства.
САМОГУБСТВО ЗА ДОПОМОГОЮ ПРИЙОМУ ОТРУТИ - складні стосунки з однолітками, колегами, недолік сили. Попередження про небезпеку самознищення.
ОТРУЄННЯ ОТРУТОЮ Є АКТОМ ПОМСТИ - прихована злість по відношенню до об'єкту вашої помсти.

Коли приснився " Отрута" за Фрейдом

ГОТУВАТИ ОТРУТУ - ви хочете помститися комусь, із-за кого ваші стосунки з партнером зіпсувались.
ПИТИ ОТРУТУ, БАЖАЮЧИ ПОМЕРТИ - вам терміново треба щось поміняти у своєму інтимному житті, інакше стосункам загрожує крах.
ПІДЛИВАТИ ОТРУТУ В ПИТВО АБО ПІДКЛАДАТИ В ЇЖУ - ДЛЯ ЧОЛОВІКА небажану вагітність партнерки. ДЛЯ ЖІНКИ - її чоловік або коханець зраджує їй на роботі з кимось із співробітниць.

Ванга про сон Отрута

БАЧИТИ СКЛЯНКУ З НАПИСОМ "ОТРУТА" - До величезного масштабу громадському вибуху, пов'язаному з конфліктами на планеті, які порушують мирне існування людей і роблять їх жорстокими і нещадними один до одного.
ОТРУЇТИСЯ ОТРУТОЮ - вас ще неодноразово мучитимуть передчуття страшних подій і земних катастроф. Значить, ви відкриті для дій космосу і для світової інформації, тому гостро переживатимете усі події, що відбуваються на землі. Як би вам ні хотілося спокійного життя, ви причетні до всього, що трапляється і станеться в майбутньому.

Китайське розяснення сну Отрута

ОТРУТУ УВІ СНІ ПИТИ САМОМУ, АБО ХТОСЬ ПРИМУШУЄ ПИТИ / Є ЧІТКЕ ВІДЧУТТЯ, ЩО НАПІЙ ОТРУЙНИЙ - приведення в рух інертного стану інь і звільнення від надлишків.
ОТРУТУ УВІ СНІ ПИТИ - позбавлятися від блокувань енергії, застарілих комплексів і згубно скам'янілих емоцій. Будь-що, що примушує сновидця пити отруту насправді є його власний організм, ще неспотворений частиною власного "Я".
Необхідність випити отруту народжує страх. Страх народжує гнів на ситуацію (нирки підштовхують до роботи печінку). Гнів народжує радість звільнення від нього (підключається серце). Після радості прийде задумливість (селезінка) і дозволить вже свідомо оцінити минулу поведінку. Сновидчий образ прийняття отрути змусив активно працювати усі органи інь, не руйнуючи їх, що, природно, сприятливо і принесе наяву удачу, відновлення здоров'я і стосунків при подальшій розумній поведінці.
| Літера О «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸