1 026 Рос.верс.

Окуляри

Окуляри

Якщо приснився сон - Окуляри

БАЧИТИ ОКУЛЯРИ НА КОМУСЬ, ХТО ВАМ ВІДОМИЙ, А В РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ ЦЯ ЛЮДИНА ХОДИТЬ БЕЗ ОКУЛЯРІВ - довіряти цій персоні не варто.
ПРИМІРЯТИ ОКУЛЯРИ НА СЕБЕ - з одного боку, є передвістям погіршення зору, з іншої - може трактуватися як особисту недовіру до того, що відбувається, нерозуміння причин того, що відбувається або як необхідність зайнятися нецікавою роботою.
ОКУЛЯРИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ НЕ ЯК ЗАСІБ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ ЗОРУ, А ЯК ЗАХИСТ - виношування вами планів відносно того, як приховати від інших свої істинні наміри або якийсь здійснений вами непристойний вчинок.
БАЧИТИ ТІЛЬКИ ЛІНЗИ ВІД ОКУЛЯРІВ АБО ЗБІЛЬШУВАЛЬНЕ СКЛО, ЛУПУ - ознака того, що ви не отримаєте того результату, до якого йшли, що ви не зможете завершити роботу на належному рівні. Цей же сон може говорити і про те, що вам слід придивитися до свого оточення уважніше, оскільки в ньому існують люди, які можуть серйозно зашкодити вам.
ДИВИТИСЯ КРІЗЬ ЛІНЗИ ВІД ОКУЛЯРІВ, ПЕНСНЕ, ЛОРНЕТ АБО ЛУПУ - може говорити як про підвищену прискіпливість і підозрілість сновидця, так і про необхідність розкрити якийсь таємний задум, розслідувати заплутану справу.

Здоров'я та сон Окуляри

БАЧИТИ ОКУЛЯРИ - виключте спілкування з поганими людьми, придивіться до свого способу життя.
БУДЬ-ЯКІ ОКУЛЯРИ, ОСОБЛИВО ТЕМНІ - до захворювання очей.

Що означає сон "Окуляри" за Менегітті

ОКУЛЯРИ - символізують керовану, запрограмовану особу або ситуацію. Будучи засобом посередництва, означають прагнення піти від дратівливої реальності.

Значення сну "Окуляри" у слов'ян

ОКУЛЯРИ - до поганого настрою.
| Літера О «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸