1 059 Рос.верс.

Острів

Острів

Якщо приснився сон - Острів

ЖИТИ НА ОСТРОВІ - втома і прагнення усамітнитися - "втекти на незаселений острів". Цей же сон може бути відображенням вашої душевної самотності, коли ви відчуваєте себе незрозумілим і кинутим напризволяще.

Китайське розяснення сну Острів

Як правило, ніхто не має сміливості признатися собі в тому, що він сам отримує величезне задоволення, постійно зриваючи гнів, що накопичився, на інших, закочувавши істерики і демонструючи власний страх лише для того, щоб звалити неприємні обов'язки на іншого. Звинувачуючи оточення, людина заперечує власне бажання поводитися саме так. Коло замикається: набувши бажаного стану самотності (ОСТРІВ уві сні), людина не лише не позбавляється від гніву, страху і тривог, але повною мірою стає їх рабом.
Страх, тривога і гнів нікуди не зникають на острові, але звинуватити в цьому вже нікого, а визнати свою неправоту занадто тяжко.
Тому людина, опинившись в такій бажаній самотності, продовжує звинувачувати усіх інших у своєму жахливому стані, хоча вина тільки сама. Природною реакцією оточення буде потреба якнайскоріше дати вам такий бажаний стан спокою і самотності: розрив стосунків неминучий.
ВИЯВИТИСЯ НА НЕЗАСЕЛЕНОМУ ОСТРОВІ / У БЕЗЛЮДНІЙ, ПУСТИННІЙ МІСЦЕВОСТІ - стан інь в інь, подвійне інь без виходу в ян-дію.
ВИЯВИТИСЯ УВІ СНІ НА НЕЗАСЕЛЕНОМУ ОСТРОВІ - можна тлумачити як вірогідність швидкого розриву будь-яких стосунків. Кожен, хто довго знаходився в стані депресії, страху і гніву, переживає почуття відчуження і бажання ізолюватися від усіх. Вважаючи винуватими оточення, людина знаходить єдино правильне зі своєї точки зору рішення: ізолювати себе від тих, хто постійно його провокує на прояв цих емоцій (уві сні виявитися на острові).
ВИЯВИТИСЯ УВІ СНІ НА ГОЛОМУ НЕЗАСЕЛЕНОМУ ОСТРОВІ (НЕМАЄ РОСЛИННОСТІ) АБО В ПУСТИННІЙ МІСЦЕВОСТІ, ЗАСМІЧЕНІЙ ЗАЛИШКАМИ МИНУЛОГО ЖИТТЯ (РОЗВАЛИНИ БУДИНКІВ, МОТЛОХ) - ще несприятливіше, оскільки це означає розрив не лише з людьми, але і з природою: від неї не поступає енергії. Слід терміново переглянути своє відношення до життя, поки вона ще не покарала хворобою.
ПОШУКИ ВИХОДУ З РОЗВАЛИН І БАЖАННЯ ПОВЕРНУТИСЯ З ОСТРОВА ДО ЛЮДЕЙ - сприятливіше, шукаючому дарується допомога.
| Літера О «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸