739 Рос.верс.

Берег

Берег

Якщо приснився сон - Берег

ПЕРЕБУВАТИ НА БЕРЕЗІ ВОДОЙМИ - знак того , що вашим надіям не судилося збутися.

БАЧИТИ БЕРЕГ, ПЕРЕБУВАЮЧИ НА КОРАБЛІ - ознака ТОГО , ЩО ВИ зумієте знайти єдине вірне рішення, використовуючи відомості, які ви отримуєте в спілкуванні з іншими. Не могти причалили - ви відчуваєте невпевненість у своїх переконаннях , але не хочете від них відмовлятися, так як вам не вистачає сил зізнатися самому собі у власних прорахунках і помилках.

Здоров'я та сон Берег

БЕРЕГ - символ доброго здоров'я і спокійного життя.

Гуляти берегом і дивитися вдалину - вам потрібно духовне оновлення.

Значення сну "Берег" у слов'ян

БЕРЕГ ПОБАЧИТИ - до спокою, лікуванню та гарному закінченню розпочатої справи.

Китайське розяснення сну Берег

БЕРЕГ / далекій землі ЧЕРЕЗ ПРОСТІР ВОДИ У СНІ БАЧИТИ / ПРАГНУТИ ДО НЕЇ ; ПРАГНУТИ ПРОСТО До ЧОГОСЬ , ЯК ДО ОСТРОВА , які можуть дати ПРИТУЛОК і крихту - вам необхідна міцність, грунтовність і спокій.

БЕРЕГ на різні дистанції, АБО ЗЕМЛЮ / ОСТРІВ, ПРАГНЕННЯ ДОСЯГТИ - відстань до берега психологічно пропорційно зусиллям, які ще слід докласти , щоб необхідні запаси енергії дозволили благополучно пережити складний період у житті.

ДАЛЕКИЙ БЕРЕГ У ПОЄДНАННІ З ТУРБОТОЮ, страх, сум - означає невідповідність ритмам природи , втрату життєвої енергії легких і ослаблення нирок. Притулком на воді завжди є земля , але вона занадто далеко. За відсутності життєвих сил не доводиться говорити про успіхи в справах.

БЕРЕГ БЛИЗЬКИЙ, РЕАЛЬНИЙ або далекий , АЛЕ ТРУДНОЩІ ДОСЯГНЕННЯ НЕ ЛЯКАЮТЬ - все протікає і всередині, і навколо сновидця згідно природним ритмам і сприятливо, або є зовнішні труднощі , але наявність сил дозволить подолати їх.

БЕРЕГ БАЧИТИ У СНІ І прагнути до нього ЯК ДО ОСТАННЬОЇ НАДІЇ , ПОРЯТУНКУ ВІД НАВКОЛИШНЬОГО СТИХІЇ ВОДИ , АЛЕ В ОСТАННІЙ МОМЕНТ БЕРЕГ ЗНИКАЄ під ніг, і Сновидець прокидаєшся зі СТРАХОМ - сон вкрай несприятливий. Тривало приховувані депресія і страх , невпевненість у своїх силах і, можливо , звичка скаржитися на байдужість світобудови до себе виснажили селезінку , легені і поставили під загрозу нирки. Лякаюче безформні ВОДА - це внутрішній стан сновидця. Тане під НОГАМИ ЗЕМЛЯ - це відсутність твердих переконань і мети або відсутність вірних переконань і мети. З перегляду відносин «я і світ» і слід починати лікування.
| Літера Б «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸