Головна » Гороскоп » Знаки Зодіаку » Гороскоп для Овен
5 012 Рос.верс.

Гороскоп для Овен

Гороскоп для Овен

В якості першого знаку Зодіаку Овен (гороскоп) майже завжди вказує на початок чогось енергійного і галасливого. Овен завжди чогось хоче, він динамічний, швидкий, і конкурентоспроможний. 

Основні характеристики гороскопу Овен

Елемент: Вогонь
Група: Емоційна
Полярність: Позитивна
Китайський аналог: Дракон

Планета-покровитель: Марс
Протилежний знак Зодіаку: Терези
Період: 21 березня - 19 квітня

Сильні сторони: Сміливість, рішучість, упевненість у собі, ентузіазм.
Слабкі сторони: Нетерплячість, підвищена імпульсивність, необдумані вчинки, агресивність, натиск.
Харизма: Спортивне тіло, юнацькі погляди, ініціативний.
Любить: Зручний одяг, бути першим, фізичні навантаження, індивідуальні види спорту.
Не любить: Бездіяльність, затримку, роботу, яка не використовує його таланти.
Улюблене середовище: Будь-яка ситуація, яка вимагає дій, мужність перед лицем страху, конкуренція і свобода вибору. Люди народжені під знаком Овен відають перевагу активності, зневажаючи бездіяльність.

символи: баран, олень, червоно-жовті й зелені квадрати.

кольори: яскраво-червоний, кармін, жовтогарячий, блакитний, бузковий, малиновий і всі блискучі (фіолетовий колір - невдалий).

камені: алмаз, рубін, аметист, кровавик, геліотроп, місячний, аквамарин, смарагд.

квіти: глід, анемона (ветренніци), запашний горошок, фіалка, волошка.

метал: залізо, сталь.

талісман: молот, золоте руно.

сприятливі числа: 4, 7, 9 (всі числа, що діляться на 9), 11

 

Через вплив Марса Овнам слід побоюватися невиправданого ризику, нестриманості, запальності, проявів агресивності і авантюризму. Овен досить непостійний, прагне до змін і швидко втомлюється від одноманітності і розміреного способу життя. Щоб марсіанська енергія не пішла в «рознос», для нього важливий самоконтроль і помірність у всьому.

 

Позитивні риси

Це чарівний знак. Справжній друг, який всі дії доводить до кінця. Вони співчувають, піклуються і роблять свою турботу помітною, пам'ятають усі дні народження і дарують квіти вони завжди опиняються в потрібний момент і підкладають сильне плече, на яке можна спертися в нещастя. Це виконавці благородних подвигів.

Овен - це Жанна д'Арк, відважна, благородна! що не здатна сказати: "Я здаюся!"

 

Негативні риси

Овни часто марнують свої зусилля і можливості, розсіювати енергію. Овен - класичний приклад Стефана Лекока Лошінвара, який скочив на коня і поїхав у всіх напрямках одразу.

Овни занадто палкі, їм слід порахувати до 10, перш ніж прийняти якесь рішення, потім починати знову.

Вони рідко заглядають всередину себе. Їм не зашкодить іноді робити дослідження своєї душі.

Овен в Коханні:

Це дико кокетливий вогненний знак, звичайно, бере на себе ініціативу, коли справа доходить до романтики.  Це пристрасний знак, що любить пригоди.

У коханні Овен палкий, пристрасний, легко закохуються і нетерплячий. Він не схильний витрачати час на довге романтичне залицяння.

Фізична сторона любові має для нього велике значення, і в міру згасання першого любовного імпульсу і притуплення почуття фізичної близькості об'єкт пристрасті втрачає для Овна свою привабливість.

Друзі і сім'я

"Діяльність" - ключове слово для цього знака, Овен на ходу постійно. Тільки ті друзі, хто настільки ж енергійний і здатний йти в ногу з ним може розраховувати на довгу дружбу.

Овнам важко уявити, що на світі бувають люди і з іншим характером, вони розуміють тільки те, що відчувають і відчувають самі. Змусити Овнів прийняти чийсь чужий характер неможливо.

Незалежний і амбітний, Овен звик протоптувати свій власний шлях, як на початку свого життя, тому в сім'ї він прямий і відвертий.

У сімейному житті йому може заважати сильне прагнення до свободи, незалежності, самостійності. Для досягнення сімейного щастя йому корисно приборкувати свою імпульсивність.

Овен ревнивий і не виносить суперників. У любові Овен палкий, пристрасний, легко закохуються і нетерплячий. Він не схильний витрачати час на довге романтичне залицяння.

Кар'єра і гроші:

Це область життя, де Овни досягають вершин. Цілеспрямовані, творчі, з бажанням бути краще вони стають лідерами та досягають успіхів.

Бажання домінувати робить Овна дуже ласим до лестощів, похвала для нього - найкращий стимул до роботи. Також для цього знака характерні ініціатива, підприємливість, сила волі, впевненість у собі, здатність швидко відновлювати сили.

Овен рухаються по життю зі своїми власними цілями, які завжди будуть основним фокусом.

 

Професії. Овен проявляє себе в медицині, політиці, мистецтві, техніці, військових професіях. Серед Овнів, як правило, дуже багато хороших спортсменів, лікарів-хірургів, рятувальників, поліцейських - всі професії, пов'язані з ризиком, не тільки приваблюють людей цього знаку, але і приносять їм успіх.

Здоровя овна:

Вплив - голова, обличчя, мозок, верхня щелепа, очі.
Хвороби - запалення придаткових пазух носа, головний біль, риніт, напади, лихоманка, очні хвороби.
Потреба - в їжі, що містить фосфат калію.
Трави - гірчиця, алое, часник, каперси.
Вітаміни - А, В1, С.
Мінерал - органічне залізо.
Рекомендована дієта - буряк, селера, морква, шпинат, фініки, волоські горіхи.
Слід розвивати - терпіння і помірність.
Слід уникати - марнотратства життєвої енергії, впертості і алкоголю.
Зірки говорять Овнам, що найбільш вразлива частина їх тіла - голова. Можливо, хтось вже відчуває це по частим головних болів. Щоб не посилювати ситуацію, не дозволяйте прогресувати цієї тенденції: стережіться застуд, протягів, ангін, піклуйтеся про здоров'я зубів, своєчасно лікуєте їх.

Овен-дитина дуже любить яскраве освітлення. Його батькам рекомендується пам'ятати про це, коли він читає, їсть. Погане освітлення може стати причиною погіршення зору. У період статевого дозрівання ступінь цього погіршення може бути критичною.

Овни занадто безтурботно ставляться до свого здоров'я. Займаючись якоюсь справою, вони занадто захоплюються процесом, забуваючи про потреби свого організму уві сні і відпочинку, часом доводячи себе до виснаження і хронічної втоми. Як наслідок такої неуваги до себе - підвищений тиск, безсоння, висока ймовірність інфаркту, хвороби печінки.

Лікувати хворого Овна надзвичайно важко. Він навіть в такому стані занадто енергійний і невгамовна: він проти постільного режиму, він постійно в русі, не даючи хвороби шансу застати його безпорадним, про відмову від сексу не може йти мова. Для жінок-Овнів нормальний стан або чудове, або на порозі виснаження фізичних сил. Чоловіки-Овни часто відчувають проблеми в сексуальних відносинах, серед них найбільше число імпотентів після чоловіків, які народилися під знаком Діви.

Загальна рекомендація для Овнів: якщо вони хочуть відсунути вік раннього старіння, яке дуже характерно для них, слід підтримувати фізичну форму в тонусі.

| Знаки Зодіаку «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸