Головна » Гороскоп » Знаки Зодіаку » Тілець - загальний гороскоп
5 720 Рос.верс.

Тілець - загальний гороскоп

Тілець - загальний гороскоп

Тільці по гороскопу оточують себе матеріальними вигодами. Це чуттєвий, тактильний знак. Сенсорні відчуття дуже важливі у всьому, від роботи до романтики. Стабільний і консервативний, Телець є одними з найнадійніших зодіаку.

 

 

Тілець (гороскоп) Особистість:

Елемент: Земля
Група: Емоційна
Полярність: Негативна
Сприятливі кольори: рожевий
Китайський аналог: Змія
Планета-покровитель: Венера
Протилежний знак Зодіаку: Скорпіон
Період: 20 Квітня - 20 травня
Сильні сторони: Надійний, слухняний, музичний, практичний.
Слабкі сторони: Упертий, безкомпромісний, власник.
Харизма: Твердий, впертість, схильність до повноти.
Любить: Садівництво, кулінарія, працювати руками, музику, романтику, високоякісний одяг.
Не любить: Раптові зміни, ускладнення, невпевненість будь-якого роду, синтетичні тканини.
Улюблене середовище: Відокремлений будинок ближче до природи. Хороша їжа. Краса і комфорт є обов'язковим.

символи: бик, корова

кольори: лимонний, жовтий, яскраво блакитний, жовтогарячий, лимонно-зелений, оранжевий і всі весняні (червоний колір - невдалий).
каменні: бірюза, сапфір, агат, опал, смарагд, Есмеральда, зелений мармур, нефрит, карісол.
квіти: конвалія, бузок.
метал: мідь.
талісман: сова, золотий тілець.
щасливі числа: 2, 4, 16 (всі числа, що діляться на 6).

 

Найбільше на світі Тільці цінують власний комфорт і стабільність матеріального становища.
Йому необхідні надійні партнери. Телець самостійний у справах і часом схильний до індивідуалізму і скритності, нелегко розкривається і неохоче посвячує інших в свої справи.
Тельці дуже творчі створюючи ретельно все своїми руками.
Обережні спостерігачі, що надають перевагу подумати ще раз перед тим, як робити висновки.

Для Тельців важлива об'єктивність, вони не люблять міркувати, менш релігійні, ніж інші знаки Зодіаку, мають відмінну пам'ять, дотримують слова. Докучають собі та іншим своєю нерішучістю, небажанням мати справу зі зміною ситуацією.

Їм слід подолати думку, ніби весь світ обертається навколо них, варто вчитися лояльності.

 

Позитивні риси

Телець - миролюбна людина і в наш час, коли всі прагнуть проявити свої бажання в несамовитій манері, Телець - приклад чесноти. Завдяки силі і здатності концентрувати енергію на чому-небудь одному, до нього легко приходить успіх. Вони добре досягають успіху в справах, які вимагають часу і завзятості. Вони часто виступають з якими-небудь комерційними ідеями, які спершу здаються незначними, а пізніше перетворюються на предмети національного масштабу. Запам'ятайте, Телець править будинком грошей і вже він знає, як витрусити золото з чужих гаманців. Одружившись, він рідко розлучається. Вони вірні до кінця, якщо не сексуально, то духовно. Чоловіки можуть сміливо одружитися з жінкою-Тельці, тому вона - сильна, благородна дружина, підтримуюча справи чоловіка практичними порадами. Якщо хто хоче відносин, які пливли б по гладким хвилях Венери, сідайте на пароплав "Телець" - ніяких неспокійних хвиль. Венера, богиня, яка змушує молодих дівчат закохуватися, а молодих хлопців - лізти на освітлені Місяцем балкони і співати пристрасні серенади, робить людей, народжених під знаком Тельця, найбільш підходящими для роману і шлюбу. На них великий попит у цій галузі.

 

Негативні риси

Упертість, байдужість, егоїзм - ось з чого слід почати, але основний недолік Тельця - це потурання своїм слабкостям, потурання своїм бажанням. Інший недолік – надмірна обережність. Якщо йому що-небудь не вдається, то це відбувається через його невпевненость і невміння скористатися нагодою. В особистих стосунках Тельця підводить нездатність з'єднувати секс і емоції. Вони хоча б повинні придумати духовне життя, прикинутися, якщо не для себе, то для свого партнера, якщо хочуть зберегти мир. Жінки люблять поговорити, і чоловіки повинні зрідка слухати. Чоловіки-Тельці люблять лестощі і їхні партнерки повинні змушувати себе сказати що-небудь з слів які б пестили слух. Сексуальні пориви Тельця тісно пов'язані з шлунком і звичками їжі, і вони повинні пам'ятати, що від обжерливості з'являється зайва вага.

Тілець в коханні:

У коханні Телець ніжний, пристрасний і відданий, але при цьому дуже ревнивий. Ревнощі часто доводить Тельців до люті. Однак він вміє і прощати. Шлюб для нього є однією з фундаментальних цінностей життя, а тому заради його збереження Тілець може піти на багато що.
І чоловіки, і жінки надають величезне значення фізіологічному аспекту любовних відносин і не терплять фригідності партнера.

Зв'язок з Тельцем - це заплутування, втягування часом у скрутне становище. Шлюб з Тельцем скидає з рахунків можливість розлучення і розрахований на гармонію.

З Тельців виходять ніжні теплі батьки, що піклуються про своїх дітей із задоволенням. Фізично і психологічно не переносять емоційної прихильності партнера до дітей.

Тельці процвітають у гармонії сімейного життя, не виносять сварок, можуть бути злегка диктаторами по відношенню до дітей. Якщо Телець долає ревниву власницьку струну, немає ідеального коханця.
Чекайте побачити почуття тельця через матеріальні предмети - Телець великий дарувальник.

Друзі та сім'я:

Інтелект і почуття гумору роблять цей знак серцем компанії. Після того, як друг виправдав надію, ця довіра буде тривати все життя. Вони лояльні і завжди готові простягнути руку.

 

Тельці важко розлучаються зі своїми старими речами і не люблять часто міняти обстановку в будинку, а також пересувати меблі.
Час, проведений з членами сім'ї сильно цінується. Тельці обожнюють дітей, і будуть першими в сімейних подіях, завжди виступають за організацію сімейних свят. Вони люблять, розважатися в власних будинках повними друзями і родичами.
Тельці люблять прикрашати свій будинок зеленими рослинами, і якщо дозволяє площа приміщення, то розводять цілий садок на підвіконні, балконі або в якомусь куточку кімнати.

Кар'єра і гроші:

Стабільність ключове слово для цього знака. Ключевая фраза для Тельця "у мене є." Тельці люблять гроші, і вони не бояться працювати, щоб отримати їх. На роботі, Телець надійний, терплячий, і ретельний.

Тельці люблять прикрашати свій будинок зеленими рослинами, і якщо дозволяє площа приміщення, то розводять цілий садок на підвіконні, балконі або в якомусь куточку кімнати.

Професії для Тільця: архітектура, внутрішній інтер'єр, будівництво в цілому, розташовані до моди, турбота про красу, ткацтва. Здатні до поезії, письменництва, педагогіки (особливо до викладання мов), живопису, музики, економіки, біржової справи. Як правило, аполітичні (далі економіки, соціології, біології, антропології знайомство з політикою не йде).

Досягають успіхів в кухарській, пекарській, ресторанній справі (знамениті шеф-кухарі по перевазі Тельці).


Люблять оточувати себе предметами розкоші, що отримуються завдяки роботі і для Тельців це засіб для досягнення мети.
Тельці є відмінними менеджерами грошей. Вони будуть оплачувати свої рахунки вчасно і завжди тримають заначку для резерву.

Здоров'я:

Вплив - горло, шия, євстахієву труба, шийні хребці.
Хвороби - астма, зоб, хвороби горла, хвороби кровообігу.
Потреба організму - в їжі, що містить сульфат соди.
Трави - бузина, шавлія, щавель.
Вітаміни - А і Е.
Мінерал - мідь.
Рекомендована дієта - продукти моря, артишоки, капуста, цибуля, буряк, гарбуз.
Слід розвивати - оптимізм і поступливість.
Слід уникати - впертості і потурання своїм слабкостям (бажанням).

 

Про міцне здоров'я Тельця дбають самі зірки. Від народження до старості їх рідко долають хвороби. Телець азартний, йому важко самому зупинитися, та й сторонній людині його важко буде зупинити від будь-яких дій: він занадто багато працює, дуже багато курить, перебирає з міцними напоями, велелюбний. Фізичні вправи, усілякі дієти, будь-які обмеження - це не для Тельця. Його досить часто «відвідують» зневіру, занепад духу, долає нудьга.

Якщо Телець захворіє, то хвороба його не відпустить так просто. Він хворіє занадто довго. З найчастіших хвороб Тельця: діабет, ожиріння, гепатит, алергічні висипки, захворювання мозку, перевтома, депресія, шизофренія.

З усіх знаків Тельці - найзатятіші курці.

Для них дуже проблематично кинути палити. Серед Тельців найчастіше зустрічаються люди з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Любвеобильность Тельців стає причиною появи специфічних захворювань, особливо часто так виходить в парі чоловік-

Скорпіон і жінка-Телець.

Тельцям рекомендується дотримуватися деяких заходів: ні - протягам, регулярний сон і стілець, сухі і теплі ноги.

| Знаки Зодіаку «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸