Головна » Гороскоп » Знаки Зодіаку » Близнюки гороскоп та характеристика
7 924 Рос.верс.

Близнюки гороскоп та характеристика

Близнюки гороскоп та характеристика

Гороскоп Близнюки - особливості цього знаку зодіаку та основні риси притаманні людям, що народились під цим знаком.

Гороскоп для Близнюків на 2015 рік

 

Характеристики знаку Близнюки:

Символ: Близнюки
Елемент: Повітря
Група: Емоційна
Полярність: Позитивна
Китайський колега: Кінь
Планета-управитель: Меркурій
Протилежний знак Зодіаку: Стрілець
Період: 21 травня - 20 червня
символи: Лев, лебідь.
кольори: зелений, золотий, помаранчевий, червоний, чорний (білий колір - невдалий).
каменні: бурштин, хризоліт, топаз, рубін, онікс, алмаз.
метал: золото.
квіти: півонії, нігтики, гладіолуси, хризантеми.
талісман: сонечко, лев, орел.
щасливий день: неділя.
невдалий день: Субота.
сприятливі цифри: 1, 5, 9, 11.
Сильні сторони: Цікавість, Можливість обмінюватися ідеями, гнучкість, ласкаві, добрі.
слабкі сторони: Розсіювання енергії в занадто багатьох місцях відразу, непостійні в коханні, нервові, слабка концентрація уваги.
Харизма: Виразні очі, швидкі, яскраві, невеликі в зрості, вишукані особливості.
Любить: Музику, журнали, книги, короткі поїздки по місту.
Не любить: Повторення і процедуру саму по собі, бути обмеженими.
Краще середовище: Будь-який залюднений район, місця де люди збираються щоб попліткувати, книгарні, музеї.


БлизнюкиУніверсальність ключове слово для цього подвійного знаку. Виразні і кмітливі, Близнюки представляють дві відмінні сторони особистості, і ви ніколи не можете бути впевнені, з якою ви збираєтеся зустрітися лицем до лиця. Обидва близнюки можуть пристосовуватися до обставин життя.
Близнюки - найгірші хранителі чужих таємниць: їм не можна довірити жодного секрету, вони не тримають інформацію в собі, а готові поділитися нею на першу ж вимогу, а часом і без такого.
За вдачею вони рухливі, добре засвоюють нове. Їх стихія - світ слів, інформації. Для Близнюків раз почути, прочитати - вже означає зрозуміти і засвоїти. Близнюки взагалі надзвичайно легко вбирають будь-яку інформацію і також легко можуть передавати її іншим.

 

позитивні риси близнюків:
Володіючи швидким розумом, вони здатні бачити обидві сторони кожного предмета, що є великою перевагою для їх прагнень.
У Близнюків відмінна пам'ять. З них виходять відмінні письменники, редактори, публіцисти, топографи і торговці. Меркурій також протегує вчителям, бухгалтерам і перекладачам.
Чоловіки, народжені під цим знаком, стають відмінними адвокатами, банкірами, дипломатами та громадськими ораторами. Жінки стають хорошими господинями, намагаються бути в курсі всіх тем, які можуть зацікавити гостей. У кухні у них багато сучасних пристосувань, які заощаджують час, для того, щоб приготувати апетитне частування для гостей.


негативні риси близнюків
Близнюкам потрібно викорінити такі почуття, як неорганізованість, недолік зосередженості, розсіювання енергії, поділ інтересів і здатність доводити справу до кінця. Вони схильні до розумового виснаження, тому вони повинні змушувати себе відпочивати, їхній мозок хоче працювати цілодобово. Близнюки повинні боротися проти негативізму. Можливе рішення щодо подолання подвійності Близнюків - розвивати два типи роботи, але і в теж час надавати більшого значення однієї. Близнюкам варто зробити зусилля і стати більш співчутливими до своїх друзів, коханим і сім'ї. Повільність дратує Близнюків, але вони повинні усвідомити, що мало хто такий швидкий і перевірений, як діти Меркурія. Вони повинні розвивати терпіння. Близнюки повинні пам'ятати: впевненість у всьому.
Їх ворог - гордість, особливо якщо вона не виправдана. У цих випадках настає психічна інфляція: депресія, примхи, лайливий хворобливий гумор. Виходить зарозуміла, хвороблива, помпезна особистість, яка карає за свої нездійснені амбіції тирана, що є рабом своїх пороків, дрібного неспокійного авантюриста, що вважається тільки з самим собою.

 

Близнюки в коханні:

Веселі і завжди відповідають на інтелектуальний виклик, тому прелюдія для них так само важлива, як і сам фізичний контакт. Кокетливі і цікаві близнюки будуть проводити багато часу з великою кількістю різних партнерів, поки вони не знайдуть те, що може відповідати їхньому інтелекту і рівню енергії. Близнюки потребують, щоб партнер випромінював емоції, щоб відчувати себе повністю задоволеними.
Близькі, емоційні стосунки в коханні не завжди вдаються Близнюкам так само добре, як поверхневі зв'язки. Відсутність глибини у відносинах з протилежною статтю Близнюки часто компенсують кількістю знайомств. Це відкритий, повітряний знак, він не любить довготривалих зобов'язань і завжди знайде лазівку, щоб відчути себе вільним від кохання.

Друзі та сім'я:

Близнюки товариські тому люблять проводити час з друзями та родиною. Основною характеристикою для їх друзів має бути вміння спілкування. Близнюки любить говорити і отримати уявлення від інших, тому без розмовного спілкування близнюки досить швидко втрачають інтерес.
Сім'я є важливою в житті цього знаку, дружба з братами і сестрами та час, проведений разом, займає дуже важливе місце.

Кар'єра і гроші:

Найбільш відповідні кар'єри для Близнюків є ті, які стимулюють інтелект.
Професії близнюків: репортер, письменник, проповідник, або адвокат все добре підходять для цього знаку.
Продажі - є ще одним прекрасним вибором.
Створення нових ідей та вирішення проблем це ті напрямки де близнюки добиваються успіху. Вони гарні у всьому, що стосується політики, культури або шоу-бізнесу.

 

Здоров'я Близнюків

Вплив - плечі, руки, легені, нервова система.
Хвороби - бронхіт, астма, нервові розлади, пневмонія, туберкульоз.
Потреба - в їжі, що містить хлорид калію.
Трави - селера, хміль, валеріана.
Вітаміни - групи В, С, Е, D.
Мінерал - ртуть (зовнішньо).
Рекомендована дієта - пісне м'ясо, горіхи, селера, зернові, абрикоси, сири.
Слід розвивати - спокій, самодисципліну, цілеспрямованість.
Слід уникати - нервового виснаження, розпилення сил.
На Близнюків занадто деструктивно впливає Меркурій. Проявляється це в розладах мовних і розумових, захворюваннях дихальної системи (плеврити, астма, слабкі легені), апоплексії. Крім того, часто зустрічаються у них хвороби - алергія, нервозність, простудні захворювання, безсоння, артрити, ревматизм, захворювання кишечника. Хвороби долають їх у момент фізичної перевтоми, при тривалому депресивному стані. Не рекомендується їсти багато м'яса і м'ясних напівфабрикатів.

Рада Близнюкам, як уникнути нервових зривів або стресів - обов'язково розслаблятися: більше гуляти на свіжому повітрі, насолоджуватися сонцем. Це допоможе зберегти їх і так крихке здоров'я в нормі.

Цьому знаку потрібно обов'язково бути уважним і обережним в житті - занадто часто з ним трапляються нещастя.

| Знаки Зодіаку «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸