» » » Близнюки гороскоп та характеристика
3 485 Рос.верс.

Близнюки гороскоп та характеристика

Близнюки гороскоп та характеристика

Характеристика знаку Зодіаку - БЛИЗНЮКИ:
БлизнюкиЗагальна характеристика
Кохання
Друзі і сім’я
Кар’єра і гроші
Здоров'я

Гороскоп для Близнюків на 2015 рік

 

 

Характеристики знаку Близнюки:

Символ: Близнюки
Елемент: Повітря
Група: Емоційна
Полярність: Позитивна
Китайський колега: Кінь
Планета-управитель: Меркурій
Протилежний знак Зодіаку: Стрілець
Період: 21 травня - 20 червня
символи: Лев, лебідь.
кольори: зелений, золотий, помаранчевий, червоний, чорний (білий колір - невдалий).
каменні: бурштин, хризоліт, топаз, рубін, онікс, алмаз.
метал: золото.
квіти: півонії, нігтики, гладіолуси, хризантеми.
талісман: сонечко, лев, орел.
щасливий день: неділя.
невдалий день: Субота.
сприятливі цифри: 1, 5, 9, 11.
Сильні сторони: Цікавість, Можливість обмінюватися ідеями, гнучкість, ласкаві, добрі.
слабкі сторони: Розсіювання енергії в занадто багатьох місцях відразу, непостійні в коханні, нервові, слабка концентрація уваги.
Харизма: Виразні очі, швидкі, яскраві, невеликі в зрості, вишукані особливості.
Любить: Музику, журнали, книги, короткі поїздки по місту.
Не любить: Повторення і процедуру саму по собі, бути обмеженими.
Краще середовище: Будь-який залюднений район, місця де люди збираються щоб попліткувати, книгарні, музеї.


Універсальність ключове слово для цього подвійного знаку. Виразні і кмітливі, Близнюки представляють дві відмінні сторони особистості, і ви ніколи не можете бути впевнені, з якою ви збираєтеся зустрітися лицем до лиця. Обидва близнюки можуть пристосовуватися до обставин життя.
Близнюки - найгірші хранителі чужих таємниць: їм не можна довірити жодного секрету, вони не тримають інформацію в собі, а готові поділитися нею на першу ж вимогу, а часом і без такого.
За вдачею вони рухливі, добре засвоюють нове. Їх стихія - світ слів, інформації. Для Близнюків раз почути, прочитати - вже означає зрозуміти і засвоїти. Близнюки взагалі надзвичайно легко вбирають будь-яку інформацію і також легко можуть передавати її іншим.

 

позитивні риси близнюків:
Володіючи швидким розумом, вони здатні бачити обидві сторони кожного предмета, що є великою перевагою для їх прагнень.
У Близнюків відмінна пам'ять. З них виходять відмінні письменники, редактори, публіцисти, топографи і торговці. Меркурій також протегує вчителям, бухгалтерам і перекладачам.
Чоловіки, народжені під цим знаком, стають відмінними адвокатами, банкірами, дипломатами та громадськими ораторами. Жінки стають хорошими господинями, намагаються бути в курсі всіх тем, які можуть зацікавити гостей. У кухні у них багато сучасних пристосувань, які заощаджують час, для того, щоб приготувати апетитне частування для гостей.


негативні риси близнюків
Близнюкам потрібно викорінити такі почуття, як неорганізованість, недолік зосередженості, розсіювання енергії, поділ інтересів і здатність доводити справу до кінця. Вони схильні до розумового виснаження, тому вони повинні змушувати себе відпочивати, їхній мозок хоче працювати цілодобово. Близнюки повинні боротися проти негативізму. Можливе рішення щодо подолання подвійності Близнюків - розвивати два типи роботи, але і в теж час надавати більшого значення однієї. Близнюкам варто зробити зусилля і стати більш співчутливими до своїх друзів, коханим і сім'ї. Повільність дратує Близнюків, але вони повинні усвідомити, що мало хто такий швидкий і перевірений, як діти Меркурія. Вони повинні розвивати терпіння. Близнюки повинні пам'ятати: впевненість у всьому.
Їх ворог - гордість, особливо якщо вона не виправдана. У цих випадках настає психічна інфляція: депресія, примхи, лайливий хворобливий гумор. Виходить зарозуміла, хвороблива, помпезна особистість, яка карає за свої нездійснені амбіції тирана, що є рабом своїх пороків, дрібного неспокійного авантюриста, що вважається тільки з самим собою.

 

 

| Знаки Зодіаку «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸