Головна » Гороскоп » Знаки Зодіаку » Діва. Гороскоп та характеристика.
5 487 Рос.верс.

Діва. Гороскоп та характеристика.

Діва. Гороскоп та характеристика.

Характеристика знаку Зодіаку - ДІВА:
Загальна характеристика
Кохання
Друзі і сім’я
Кар’єра і гроші
Здоров'я Дів

Гороскоп для Дів на 2015 рік

 

Діва Особистість:

Елемент: Земля
Група: Інтелектуальна
Полярність: Негативна
Китайський колега: Півень

Планета-управитель: Меркурій
Протилежний знак Зодіаку: Риби
Період: 23 серпня - 22 вересня

Харизма: стриманість, середньої статури.
любить: Чистоту, тварин, здорові продукти, книги, природу.
Не любить: Бути в центрі уваги, грубість, прохання про допомогу.
Краще середовище: Діва найбільше потребує близькості до природи. Діва любить владу і любить бути корешем або незамінним помічником.
символ: Діва, куб, чан.

кольори: білий, блакитний, фіолетовий, зелений.

камінь: нефрит, сердолік, жовтий сапфір ("котяче око"), агат, Карнель, яшма, малахіт, топаз, хризопраз, мармур.

метал: олово, мідь.

квіти: айстри, мати й мачуха, червоні маки.

талісман: коник, астра.

щасливий день: Середа.

невдалий день: четвер, п'ятниця.

сприятливі числа: 3, 5 (всі числа, що діляться на 5), 6, 12 (всі кратні 12), 20, 27.

З гострю увагою до деталей, Діви в Зодіаку найвідданіші служінню людству. Їх глибоке почуття гуманного приводить їх до схвильованості. Діва часто ніжна і делікатна, воліючи зробити крок назад і проаналізувати, перш ніж рухатися вперед.

Діви розумні, працездатні, надійні і можуть робити все, що завгодно, вони можуть бути ідеальними середніми представниками й маніяками, нудними, найбільшими мислителями й геніями.
Це скептики, які не вірять в одкровення й інтуїцію. Але більшість релігійних філософів представляють своїх духовних лідерів породженими від Діви. Діви рідко перебільшують, аналізують і думають, що бачать все занадто ясно, все відносять на свій рахунок, критикують, намагаються спростити, очистити. Глибока потреба в чистоті. Вони як коти розриваються між цікавістю і страхом.


позитивні риси

Практична, вірна, працьовита, аналітична.
Тепер можна зробити комплімент нашим Дівам, тому вони візьмуть його зі скромністю. У них є багато рис, гідних захоплення: вони такі логічні, чуттєві і систематичні люди, але скоріше більш інтелектуальні, ніж емоційні, більш практичні, ніж сентиментальні. Вони можуть брати на себе велику відповідальність.

У відносинах з друзями вони не дуже щедрі на похвалу, чи не дуже співчутливі і сердечні, але вони тверді, послідовні і дають щирі поради. Діти Меркурія можуть бути цікавими і багатосторонніми, хоча і з мінливим настроєм: то гарячі, то холодні, іноді їх вчинки не можна передбачати.

Люди знаку Діви не надто товариські, але у своєму розпорядженні достатній розумом, щоб зрозуміти, що це якість цінна і допомагає їм розслабитися і дати більше самовпевненості.


негативні риси

Занепокоєння, сором'язливість, занадто критична до себе та інших, робота без відпочинку.

Люди знаку Діви, володіючи здатністю добре розбиратися в людях, не повинні ставати інтелектуальними снобами. Їх правляча планета Меркурій наділяє їх аналітичними здібностями, але вони не повинні бути занадто критичними по відношенню до людей. Не всі виносять різку критику. Тому Діви захоплюються пристрасно роботою, вони можуть стати рабами її і заперечувати сім'ю, друзів і розваги, що спустошує їх фізично і розумово. Ними можна захоплюватися за їх невтомну боротьбу за досконалість, але вони не повинні приділяти уваги деталям і проходити повз більш важливих справ.

Діва

| Знаки Зодіаку «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸