2 290 Рос.верс.

Рак

Рак

Характеристика знаку Зодіаку - РАК:
Загальна характеристика
Кохання
Друзі і сім’я
Кар’єра і гроші
Здоров'я

Гороскоп для Раків на 2015 рік

 

Особистість Рак:

Символ: Рак, Краб, Серце
Елемент: Вода
Група: Емоційна
Полярність: Негативна
Сприятливі кольори: білий, світло-блакитний, синій, срібний, колір зеленого горошку (сірий колір - невдалий).
Китайський колега: Коза
Планета-управитель: Місяць
Протилежний знак Зодіаку: Козеріг
Період: 21 червня - 22 липня
Сильні сторони: Співчуття, емоційна чутливість, запеклий захист близьких, завзятість.
Слабкі сторони: Маніпулятивні, непрямі, конфліктні, чіпляються за минуле, скупість.
Харизма: Середньої статури, кругле обличчя, тенденція брати на себе відповідальність.
Любить: Розслаблючі процедури, мистецтво, хороша їжа з друзями.
Не любить: Незнайомих, виявлення особистого життя, будь-яку критику.
Найкраще середовище: Рак завжди найбільш комфортно почувається в будинку, поруч з сім'єю і знайомими речами та своїми друзями.
камені: місячний камінь, смарагд, рубін.
квіти: жимолость, латаття, всі білі квіти, жасмін.
метал: срібло.
талісман: конюшина, серце.
сприятливі цифри: 1, (всі числа, що діляться на 2), 4, 5, 8.

Один з найбільш містичних і загадкових знаків гороскопу - Рак. Ще в давнину його називали «Боєм з тінню». Це говорить про схильність Раків до помисливості, сумнівам, переживань і пошуку зворотного боку будь-якого заходу.
Раки володіють підвищеною інтуїцією, чутливістю і такою емоційністю, яка тягне за собою постійну душевну вразливість, образливість і загострені захисні реакції. Саме тому зовні Раки так стримані і замкнуті.
Симпатичні і чуйні, раки притягуються до себе оточуючих їх людей. Відданість ключове слово для цього знака, що їх робить чутливими до усього оточуючого.
Глибоко всередині знак Рак завжди залишається дитиною - м'яким, простодушним, залежним від своїх старших родичів. І все ж м'якість і інфантильність аж ніяк не заважають йому досягати успіху в житті. При всіх своїх «дитячих» якостях Раки здатні проявити далекоглядність, хитрість і спритність, а часом і схильність до інтриг.


позитивні риси

Незважаючи на те, що Раки дуже нервові (негативні типи), позитивний тип володіє великою кількістю чеснот: протекційне батьківське або материнське ставлення до людей, лідерство в ризикованих справах і велику завзятість. Крім усього, у них є цінна якість, яка допомагає їм подолати їх негативні риси - терпіння. Раки можуть бути надзвичайно ощадливими, розсудливими і працьовитими.


негативні риси

Раки - це жертви занепокоєння і страху. Їм слід долати обмеження, які вони самі собі ставлять. Вони не повинні жити у своєму минулому дитинстві, а повинні зусиллям волі змусити себе діяти у відповідності зі своїм віком. Вони повинні остерігатися зловживання спиртним і обжерливості. Їм потрібно навчитися переносити критику і стабілізувати свої настрої.

Але основний недолік - їх нездатність вступити в розмову, якщо є найменша можливість опинитися переможеним. Їх не можна "приставити до стінки", навіть якщо вони винні в чому-небудь. Вони краще будуть продовжувати брехати, ніж розплатяться за свої гріхи.

 

 

| Знаки Зодіаку «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸