Головна » Гороскоп » Знаки Зодіаку » Рак Гороскоп для знаку
4 674 Рос.верс.

Рак Гороскоп для знаку

Рак Гороскоп для знаку

Гороскоп Рак - його особливості та характеристика людей що народилися під знаком Рак.

Гороскоп для Раків на 2015 рік

 

Особистість Рак:

Символ: Рак, Краб, Серце
Елемент: Вода
Група: Емоційна
Полярність: Негативна
Сприятливі кольори: білий, світло-блакитний, синій, срібний, колір зеленого горошку (сірий колір - невдалий).
Китайський колега: Коза
Планета-управитель: Місяць
Протилежний знак Зодіаку: Козеріг
Період: 21 червня - 22 липня
Сильні сторони: Співчуття, емоційна чутливість, запеклий захист близьких, завзятість.
Слабкі сторони: Маніпулятивні, непрямі, конфліктні, чіпляються за минуле, скупість.
Харизма: Середньої статури, кругле обличчя, тенденція брати на себе відповідальність.
Любить: Розслаблючі процедури, мистецтво, хороша їжа з друзями.
Не любить: Незнайомих, виявлення особистого життя, будь-яку критику.
Найкраще середовище: Рак завжди найбільш комфортно почувається в будинку, поруч з сім'єю і знайомими речами та своїми друзями.
камені: місячний камінь, смарагд, рубін.
квіти: жимолость, латаття, всі білі квіти, жасмін.
метал: срібло.
талісман: конюшина, серце.
сприятливі цифри: 1, (всі числа, що діляться на 2), 4, 5, 8.

Один з найбільш містичних і загадкових знаків гороскопу - Рак. Ще в давнину його називали «Боєм з тінню». Це говорить про схильність Раків до помисливості, сумнівам, переживань і пошуку зворотного боку будь-якого заходу.
Раки володіють підвищеною інтуїцією, чутливістю і такою емоційністю, яка тягне за собою постійну душевну вразливість, образливість і загострені захисні реакції. Саме тому зовні Раки так стримані і замкнуті.
Симпатичні і чуйні, раки притягуються до себе оточуючих їх людей. Відданість ключове слово для цього знака, що їх робить чутливими до усього оточуючого.
Глибоко всередині знак Рак завжди залишається дитиною - м'яким, простодушним, залежним від своїх старших родичів. І все ж м'якість і інфантильність аж ніяк не заважають йому досягати успіху в житті. При всіх своїх «дитячих» якостях Раки здатні проявити далекоглядність, хитрість і спритність, а часом і схильність до інтриг.


позитивні риси

Незважаючи на те, що Раки дуже нервові (негативні типи), позитивний тип володіє великою кількістю чеснот: протекційне батьківське або материнське ставлення до людей, лідерство в ризикованих справах і велику завзятість. Крім усього, у них є цінна якість, яка допомагає їм подолати їх негативні риси - терпіння. Раки можуть бути надзвичайно ощадливими, розсудливими і працьовитими.


негативні риси

Раки - це жертви занепокоєння і страху. Їм слід долати обмеження, які вони самі собі ставлять. Вони не повинні жити у своєму минулому дитинстві, а повинні зусиллям волі змусити себе діяти у відповідності зі своїм віком. Вони повинні остерігатися зловживання спиртним і обжерливості. Їм потрібно навчитися переносити критику і стабілізувати свої настрої.

Але основний недолік - їх нездатність вступити в розмову, якщо є найменша можливість опинитися переможеним. Їх не можна "приставити до стінки", навіть якщо вони винні в чому-небудь. Вони краще будуть продовжувати брехати, ніж розплатяться за свої гріхи.

 

 

Рак в коханні:

"Я відчуваю" є ключовою фразою для раку, і це все дуже очевидно, коли мова йде про кохання. Ласкаві і ніжні, Раки покажуть чутливість з їх коханими, не замислюючись. Вони люблять швидко і вибирають партнера. Поверхневі або надмірно амбітні партнери не дуже добре підходять. Коханець Рак буде дуже добрим для тих кого сприймають інтуїтивно. Вони присвячують себе коханим, люблять дітей, і одружуються на все життя.
У любові знак Рак - невиправно романтична натура. Любов повністю занурює його в рідну стихію - океан глибоких емоцій, тонких драматичних переживань, терзань, фантазій і надій. Тому дійсність може сильно розчарувати Рака - вона надто далека від його мрії. 

Друзі та сім'я:

Раки досягають натхнення в ході пізнання та усвідомлення самих себе, як частини цілого. У шлюбі для Раків важливі надійність, затишок, тихе сімейне благополуччя, традиційні сімейні цінності. Сім'я, діти, будинок - все це дуже важливо для Раків, і тому вони можуть сприймати життя досить похмуро доти, поки не знайдуть міцного сімейного стану.

Представники знаку щасливі тоді, коли на сімейному фронті все мирно і гладко. Гасло Рака: «Я в порядку, якщо сім'я в порядку.

Вони глибоко сентиментальні у старанні зберегти сімейні альбоми та історії. Спогади та обговорення історії сім’ї для наступного покоління є улюбленим дозвіллям раків.

Коли справа доходить до дружби то Раки стають дуже хорошими товаришами, вони майже завжди готові простягнути руку, умудряючись не конфліктувати з сімейними обов'язками. Маючи дуже чуттєве серце раки можуть ображатись на друзів, але швидко відходять.


Кар'єра і гроші:

Коли у раків з’являється робота, то вони засукають рукава і доводять її до кінця.

Ракам подобається відповідальна робота, тому з них виходять гарні медсестри, економісти, садівники, і журналісти. Любов Раків до роботи пояснюється тим, що вони вважають свої дії корисними для суспільства.

Раки люблять вкладати гроші у банківські депозити.


Раки можуть добре зарекомендувати себе у великій кількості професій - від державного службовця до мистецтвознавця. Природний талант в даному випадку множиться на сумлінність і відданість своїй справі.

Тонка прониклива натура створює передумови для успішних занять добродійністю, оволодіння професією психолога і гіпнотизера. Також їм підходять всі професії, в яких доводиться мати справу з фінансами, цифрами, обчисленнями: з Рака вийде непоганий банкір, бухгалтер, комерсант, торговець.

З Раків виходять відмінні садівники і квітникарі, що працюють з травами цілителі, провізори. Астрологи дуже радять представницям прекрасної статі шукати себе в професії медичної сестри або лікаря.

Здоров'я

Вплив - на надчеревну область, груди, живіт, ліктьові суглоби.
Хвороби - гастрит, виразки, водянка, склероз, диспепсія, пухлини.
Потреба - в їжі, що містить фторид кальцію.
Трави - розмарин, крес водяний.
Вітаміни - В2, С, Е. Мінерал - фторид вапна.
Рекомендована дієта - молоко, капуста листова, крес водяний, лимони, родзинки, житній хліб.
Слід розвивати - самовпевненість і емоційну рівновагу.
Слід уникати - зміни настрою, агресивності і переїдання.


У Раків є кілька слабких місць в організмі: печінка, шлунок, вся травна і видільна системи. Вони схильні до надмірної повноти, низькому кров'яному тиску. Слабкість кишечника стає причиною виникнення запорів, а токсини, що з'являються через це, отруюють весь організм в цілому, призводять до депресивного стану. У період повного місяця не варто спати надто довго, зменшити споживання рідини, в тому числі води та безалкогольних напоїв.

Раки о схильні до стресів і депресій, як наслідок - психосоматичні захворювання. Рада Ракам в такому випадку простий: хороший сон, хороша їжа, відпочинок, спорт, позитивні емоції і докорінна зміна всіх життєвих звичок, що негативно впливають на здоров'я.

Жінки-Раки хоч і мучатся найсильнішими нападами мігрені і болючим менструальним циклом, але зате пологи проходять легше, ніж у жінок інших знаків. Наслідки аборту на них також менше позначаються. У всіх Раків спостерігається схильність розвитку виразки шлунка, виникнення іпохондрії. Можна порадити їм намагатися завжди знаходити собі цікаве заняття, сенс в будь-якій справі, "наступати на горло" власним слабкостям.

В якості профілактики можна використовувати теплі ванни, масаж, повноцінний регулярний сон, дієти. Для лікування депресивних станів і зняття нервозності підійде професійний гіпноз або сеанси магнетизму.

| Знаки Зодіаку «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸