Головна » Гороскоп » Знаки Зодіаку » Козеріг гороскоп - загальний із характеристикою
5 298 Рос.верс.

Козеріг гороскоп - загальний із характеристикою

Козеріг гороскоп - загальний із характеристикою

Характеристика знаку Зодіаку - КОЗЕРІГ гороскоп із описом всіх аспектів та розвитку людини народженої під сузір'ям козерога.
Гороскоп для Козерога на 2015 рік

 

Козеріг характеристики:

Символ: Козел
Елемент: Земля
Група: Теоретична
Полярність: Негативна
Сприятливі кольори: темно-зелений, чорний, попелясто-сірий, синій, блідо-жовтий, темно-коричневий і всі темні тони.
Китайський колега: Бик
Планета-покровитель: Сатурн
Протилежний знак Зодіаку: Рак
Період: 22 грудня - 19 січня
вплив: Сатурн, Марс.
символ: козел, сходи, баштовий годинник.
камінь: рубін, онікс, гранат, місячний, лазурит.
метал: свинець.
квіти: біла гвоздика, чорні маки, плющ.
талісман: чорний кіт, диявол.
щасливий день: вівторок, субота.
невдалий день: понеділок, четвер.
сприятливі цифри: 3, 5, 7, 8 (всі числа, що діляться на 8), 14.

Харизма: Середньої статури, наполегливість але трохи м'які.

любить: Сім'я, традиції, майстерність, музику.
Не любить: невизначені моменти.
Краще середовище: Позитивна ситуація на роботі, міське середовище з культурою та стилем, місце де на козерога лягає відповідальність.

 

Козеріг Особистість:

Деякі з Козерогів - скеля, що протистоїть важким ситуаціям, інші начебто Діви - "робочі бджоли", не знають утоми в пошуках моментальних рішень або вирішують проблему із завзятістю Тельця, поки не знаходять правильного й остаточної відповіді, поки не перетворять свинець у золото. Козероги можуть бути холоднокровними бізнесменами або політиками, які вміють вести угоди. Це терплячі, справедливі, люблячі, хоча й строгі батьки, що не демонструють свою любов.
У Козерогах під спокійною безтурботністю може нескінченно боротися жадібність з самозреченням, демон і бог. Зневага до шарму й привабливості в Козерогів відбивається в одязі. Основні мотиви для чоловіків і жінок - простота, помірність, урівноваженість, скромність, ощадливість, мало фантазії.

Козеріг вважається найбільш серйозним знаком, він володіє незалежністю, яка дозволяє досягнути значного прогресу як особисто, так і на роботі.

Козероги, по горскопу, нетерпимі до легковажності. Їм не важливо, чи помічають інші їх можливості, так як вони високо цінують самі себе. Козерога також стосується тільки одне: підійматися до вершини, долаючи перешкоди з завзятістю, витривалістю і честолюбством.

 

сильні сторони:
Відповідальні, хороші менеджери, дисципліновані, тримають самоконтроль, хороше почуття гумору.
Козеріг всього досягає своєю працею і волею. Життя навчило його з юних років, що нічого не дається просто так, без наполегливої праці, так що сподіватися на чиюсь допомогу не доводиться, час не чекає, терміни підтискають, а мета далека, і потрібно встигнути до неї дійти. Козерогам властива практичність, тому вони намагаються, щоб кожна дія було обдуманою, спланованою і приносила, по можливості, конкретний результат.

 

негативні риси:
Найсерйозніший недолік Козерога - це їх тенденція до зневіри і меланхолії. Вони з жахом дивляться в майбутнє. Вони повинні виробити в собі віру, що завтра буде краще, ніж сьогодні і що все буде добре.
Не можна забувати про егоїзм Козерогів, який може призвести до страждань. В їх боротьбі за свої цілі будуть періоди розбрату і депресії. Але якщо їм здається, що все стоїть на місці, немає ніяких зрушень, їм треба мужатися: Сатурн допоможе їм. Але ця планета рухається так повільно, що Козерогові треба звикати до її ритму. Він також повинен зрозуміти, що гроші призначені для того, щоб їх витрачати, і що найбільші страхи Козерога перед майбутнім не виправдані. Він повинен перестати бути таким підозрілим, це не йде йому, і припинити прояв свого темпераменту і поганого настрою.

Козеріг (гороскоп) у коханні:

Козеріг найчастіше серйозний коханець, що повільно закохується та розвиває стосунки, але якщо йому хтось сильно сподобається може витратити на цю людину великі гроші, щоб її звабити.

Подібні до червоного вина, можуть поліпшуватися з віком, коли зникне внутрішня скутість. Спочатку вони далекі з людьми через далекої зв'язку з інстинктами. Вони противляться захопленню зі страху втрат і страждань, внаслідок - зриви різної форми.

Деякі намагаються заповнити внутрішню порожнечу спрагою влади та колекціонуванням, інші йдуть у мовчання або в нервові примхи, і, буває, занедужують фізично в пустелі егоїзму й скнарості.

Інші, погоджуючись з такою долею, живуть нещасливо на самоті, наче байдужність є природним людським станом, або прикидаються, що примирилися з долею, проголошуючи свою самотність доказом своїх духовних достоїнств, ховаючи догматизм і жовчну уїдливість під покривом фальшивої доброти.

Друзі та сім'я:

Поєднання сильного розуму і любов до гумору, Козеріг оточує себе людьми, які чесні, надійні і вірні однодумці. Емоційні прояви не є рисою для Козерога,вони скоріше покажуть через справу, ніж висловлять щось словами.

В особистому житті представники цього знака так само хочуть, щоб у них було все за планом. Тому часто одружуються (або виходять заміж) з розрахунку. Іноді розрахунок виявляється точним, і Козеріг знаходить сімейне щастя на все життя. В іншому випадку, під вивіскою вдалою сім'ї ховається глибоко страждає людина.
Жінки-Козероги іноді бувають дуже жорстокосердими. Вони ненавидять роль домогосподарки, воліють зробити кар'єру і домогтися незалежності, ніж захопитися спокусливим романом, часто вони залишаються холодними в обіймах партнера. Заміж вони виходять у силу фінансових і соціальних причин. Деякі з них мають комплекс "попелюшки", вони хочуть бути будь-яким бо вважають себе досить привабливими.

Кар'єра і гроші:

"Амбіції" є ключовим словом для цього знака. Ключова фраза для Козерога я використовую. Козеріг володіє реальною умінням знаходити правильний інструмент для роботи і приступити до неї. Починаючи з нижньої сходинки вони прокладають свій шлях до вершини. Щастя Козерога полягає в наполегливій роботі. Він - основний матеріаліст знаку Зодіаку, і, як Козеріг, його символ, він повинен бути впевнений з кожним наступним кроком, що його шлях по висхідній стежці до наміченої мети - безпечний. Кожен день народження повинен наближати його до вершини успіху, інакше він стане похмурим і замкнутим.
Чесність, наполегливість, і відданість обов'язку роблять Козерогів відмінними менеджерами. Вони лояльні і готові працювати як вимагає бос, тому кар'єра в управлінні, фінанси, навчання, нерухомість є відмінним вибором.

Козероги можуть гарно контролювати свої гроші, але після винагороди із магазинів вони виходять із кількома упаковками легковажних речей. Тому козерогам потрібно привчитись робити практичні покупки частіше, ніж різні дрібнички.

Здоров'я:

Вплив - коліна, скелет, шкіра і травна система.
Хвороби - перелом кісток, артрит, глухота, запалення сальної залози, втрата зубів.
Потреба - в їжі, що містить фосфорнокислий кальцій.
Вітаміни - А, С, Е.
Мінерал - свинець.
Трави - червоний буряк, коров'як.
Рекомендована дієта - йогурт, сочевиця, яйця, броколі, цитрусові.
Слід розвивати - оптимістичний погляд і велику свободу вираження.
Слід уникати - егоїстичності і меланхолії.
Козероги володіють непоганий опірністю хворобам. Зазвичай перші симптоми захворювання вони не помічають, а варто тільки зрозуміти це - занадто фатально сприймає шанси на лікування. Найбільш незахищені місця в організмі: ноги, опорно-руховий апарат, м'язи, щитовидка, епідерміс, система кровообігу.

У Козерогів можливий надлишок кальцію, який може бути у вигляді зубного каменю, кісткових наростів на руках, ногах, шпор на п'ятах. У старості через склерозу можливий розвиток глухоти. Козероги воліють одноманітну їжу - це призводить до нестачі вітамінів і вираженого гормональному дефіциту.

Ці знаки часто хворіють на простудні захворювання, сколиозами, варикоз, склерозом, дерматитами, захворюваннями нирок і серця. Для профілактики захворювань їм рекомендується без солі дієта, море сонця краще в південних краях, гірське повітря, попередження протягів, масажі, активний спосіб життя. Сеанси психотерапевта допоможуть привести внутрішній «козерожий» світ до повної гармонії.

 

| Знаки Зодіаку «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸