Головна » Гороскоп » Козеріг. Астрологічний прогноз на 2016
1 305

Козеріг. Астрологічний прогноз на 2016

Козеріг. Астрологічний прогноз на 2016

В 2016 році в Козерогів буде багато думок і розмов — про особисті справи, про те, що вас найбільше хвилює.

Козеріг

Астрологічний прогноз на 2016 рік для Козерога

Зростає допитливість, потяг до нових знань. Не виключений початок нового циклу в оволодінні незнайомою дисципліною. Переворот у мисленні. Багато що ви починаєте сприймати по-новому, взагалі цього року ви готові запровадити найкращі нові ідеї. Відчуття творчого підйому.

Рік не сприятливий для посередницької діяльності та оформлення важливих паперів. Представникам першої декади народження слід побоюватися активізація таємних ворогів, посилення їхніх позицій. Можливий шантаж, домагання, переслідування.

  Загальний гороскоп для Козерога

 2016рік.

У представників другої декади народження можливе відкриття незвичайного дару, наприклад, поетичного, акторського, педагогічного. Не виключені бажання подорожувати, розширювати горизонти свого світогляду, а також потреба затверджувати свої погляди серед широкого кола людей.

Представникам другої й третьої декад народження дається можливість повністю змінити своє життя та досягти своїх цілей. Тому цей рік запам'ятовується як доленосний, переломний.

Можливе пробудження інтересу до містичних і підсвідомих процесів, таємниць всесвіту, початку вивчення окультних наук

Рік не сприятливий для проведення рекламної кампанії, надбання популярності Кар'єри.

Представники третьої декади народження в цей період повністю зосереджені на кар’єрі. їхній професіоналізм неухильно ростиме, проте для оточення це навряд чи стане помітним. І, проте, це не заважатиме їм інтенсивно просуватися вище по кар'єрних сходах, завойовуючи наступний ступінь в обраній ієрархії.

Зміни в соціальному статусі. Рік заміжжя для жінки, якщо це для неї мета.

  

Ділові стосунки 2016

Слід дотримуватися обережності під час укладання контрактів, угод.

 

Фінанси козерогів 2016

Властивий неправильний погляд на власне матеріальне становище, — як у бік применшення, такі перебільшення. Схильність до фінансової безпечності, оскільки гроші надходять як би самі собою. Прагнення мати зиск з усього. У тому числі і з грошових маніпуляцій. При цьому не виключені втрати через обман партнерів або власних оборудок.

Представники першої декади народження

Наполегливість у досягненні матеріального достатку, пристрасть до володіння великими фінансовими коштами. Бажання твердо стати на ноги за будь-яку ціну.

У представників другої і третьої декад народження більшість витрат покриваються з чужих грошей, в основному — з грошей сексуальних партнерів, чоловіка (дружини) і ділових партнерів. Життя за чужий рахунок.

 

Дружні стосунки 2016

Труднощі й непорозуміння під час спілкування з людьми, зокрема з приятелями. Кардинальні зміни в колі спілкування. Старі приятелі безжально замінюються новими, — як правило, тими, що мають більш високий рівень духовного розвитку. У представників другої декади народження багато позитивного спілкування. Надбання прихильників серед друзів, дружніх симпатій, популярності. Розширюється коло спілкування, з’являються спільні плани, напівдружні або напівлюбовні стосунки. Допомога жінки, дружба з жінками.

 

Особисті стосунки козерогів 2016

Підвищена конфліктність, невдоволення собою та всім, що відбувається навколо.

У представників другої і третьої декади народження зміна сексуальних партнерів.

 

Здоров'я 2016

Слід дотримуватися обережності під час переміщень, у подорожах, за кермом.

Хвороби, що виникли в цей рік у представників першої декади народження, дадуть важкі наслідки.

Козеріг

- Гороскоп 2015 року

| Гороскоп «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸