3 296 Рос.верс.

Обличчя

Обличчя

Якщо приснився сон - Обличчя

ВЕСНЯНКУВАТЕ ОБЛИЧЧЯ - вірогідний розрив з коханою людиною.
ЗМОРШКУВАТЕ ОБЛИЧЧЯ - знак даремної втрати часу, порожнього зайняття.
БАЧИТИ БОРОДАВКИ НА ОБЛИЧЧІ - перешкоди в життя, що мають причиною особливості особистого характеру. Надумувати собі додаткові труднощі і долати їх із завидною упертістю.
БАЧИТИ ЛЮДЕЙ БЕЗ ОБЛИЧЧЯ - сон, що відображає ваші особисті страхи, що стосуються вашого місця у цьому світі.
КРАСИВІ ОБЛИЧЧЯ - до удачі.
ПОТВОРНІ ОБЛИЧЧЯ - ви відчуваєте ворожість до інших людей, роздосадовані, але не здатні, в силу різних чинників, відкрито проявляти свої почуття.

Коли приснився "Обличчя" за Фрейдом

БАЧИТИ СЕБЕ САМОГО АБО КОГОСЬ Зі СВОЇХ ЗНАЙОМИХ СТАРИМ - не бійтеся експериментувати в сексі.

Здоров'я та сон Обличчя

БАЧИТИ ВІДОБРАЖЕННЯ СВОГО ОБЛИЧЧЯ НА ВОДНІЙ ПОВЕРХНІ - до довголіття.
БАЧИТИ ВІДОБРАЖЕННЯ ОБЛИЧЧЯ В ДЗЕРКАЛІ - до легкої хвороби.
ДУЖЕ БЛІДЕ ОБЛИЧЧЯ - до важкої хвороби.
ОБЛИЧЧЯ, СПОТВОРЕНЕ ГРИМАСОЮ - до нервової напруги і стресу.
УМИВАТИ ОБЛИЧЧЯ - до здійснення негарного вчинку, який приведе до розкаянь совісті і психологічного конфлікту.
БАЧИТИ СВІЙ АБО ЧУЖИЙ ЛОБ - необхідно замислитися над ситуацією, що склалася; можливі проблеми з лобовими пазухами.

Що означає сон "Обличчя" за Менегітті

ОБЛИЧЧЯ ЛЮДИНИ - символізує життя, розум, позитивність, любов, якщо бачиться цілком із звичайним, нормальним тілом.

Китайське розяснення сну Обличчя

Обличчя і лоб вважаються символами неба-ян: якщо уявити собі земне життя як людину, що йде по дорозі (землі), то особа, та, що йде буде обернена в майбутнє (дорога попереду) і до неба, лоб - наближена до неба частина лиця.
ЗВЕРТАТИ УВІ СНІ УВАГУ НА НЕЗДОРОВІ ЗОНИ ТИХ АБО ІНШИХ ОРГАНІВ (ЗМОРШКИ, ШРАМИ, ПРИЩІ) - означає дізнаватися свої вже існуючі, але, можливо, приховані хвороби і мати можливість вчасно вжити заходи.
Природою обличчя призначене для миттєвого янського прояву емоцій, що опановують людину, але якщо емоції стають постійними, то м'язи обличчя напружені і людське обличчя перетворюється на маску - втрачає здатність миттєвих реакцій і виражає лише внутрішній стан інь-патологій організму (недаремно говорять "закам'яніти від горя").
Душа дитини ще відкрита емоціям, тому обличчя її завжди дуже рухливе і вільно. Таким ж рухливим в ідеалі повинно залишатися обличчя сильної і незалежної, без внутрішніх страхів і комплексів людини у всякому віці. Проте до старості обличчя все ж втрачає рухливість, і її ще більше скорочують переважаючі в житті емоції. Обличчя старого важке (чи важче) і стійке, і емоції, і стан, і вираження - інь. Тому бачення уві сні осіб різного віку має стійкий символізм.
БАЧИТИ СВОЮ ОСОБУ УВІ СНІ - початок усвідомлення, що і перешкодою, і допомогою в справах може бути лише сам сновидець - цей початок адекватного сприйняття себе зсередини, з інь - до порушень прояву ян (звички і так далі).
ТАКИМ, ЯК Є, СЕБЕ БАЧИТИ - відповідність реальності уявлення про себе.
СТАРШЕ / СТАРИМ СЕБЕ БАЧИТИ - відчувати страх перед ритмами руху життя навкруги внаслідок спочатку невірної мети і швидкості руху; сон провіщає невдачі і поразки.
МОЛОДШИМ СЕБЕ БАЧИТИ - внутрішні можливості перевершують реалізовані; такий сон - символ прихованої депресії і невдоволення собою, бажання бути активніше, але і страху перед відповідальністю (серйозний дисбаланс ян і інь).
ЛОБ - вважається дзеркалом духовних рухів ще більшою мірою, ніж обличчя. Можливо, тому, що м'язи обличчя легко підкоряються вольовим установкам (прийняти вираження...), а лоб незалежно від волі виразить приховане: лоб - символ неба, а небо не підкоряється землі.
ВІДПОВІДНО: БАЧИТИ УВІ СНІ СТАРИЙ / МОЛОДИЙ, ЗДОРОВИЙ / НЕЗДОРОВИЙ ЛОБ (ШКІРА З ДЕФЕКТАМИ) - тлумачиться як і обличчя, але в ще значиміших і сильніших відтінках.
УСІ НЕЗНАЙОМЦІ І НЕЗНАЙОМІ ОБЛИЧЧЯ УВІ СНІ - це образи самої людини, його приховані емоції, мрії, не відомі йому можливості і обмеження: слабкість або потенційна сила. Власне обличчя може насторожувати, лякати, злити, радувати, навіть викликати різку неприязнь. Це природно: наяву людина створює собі якийсь образ, маску і відповідно до цього поводиться.
Щоб реалізувати по максимуму усі дані природою можливості, людина повинна їх знати і уміти використати. Для цього потрібно спочатку по можливості переглянути і відкинути усе штучне і таке, що сковує. Смутне відчуття невдоволення собою і штучності навколишнього оточення дає підсвідомості можливість представити власні маски в образі незнайомців - чужих / своїх осіб сновидця. Відображення в масці таємниць власної душі може бути таким, що лякає, але завжди цілюще, бо розкріпачує свідомість, знімає енергетичні блоки. Так діти з благополучних сімей люблять розповідати один одному страшні історії про труни, вбивства і інші жахи, що нібито сталися з ними. Художньо вигаданий страх звільняє дітей від можливості сьогодення і привчає до творчої поведінки в найважчій ситуації.
Доросла людина - дитина перед лицем космосу і природи: вони теж показують йому страшні історії в обличчях, створені власними дорослими вчинками і поведінкою. І це очищає і зживає усе погане. Сама ж можливість такого театрального і багатовимірного сну говорить про великий творчий потенціал.
ЧУЖЕ НЕЗНАЙОМЕ ОБЛИЧЧЯ / НЕЗНАЙОМОЇ ЛЮДИНИ УВІ СНІ БАЧИТИ / РОЗДИВЛЯТИСЯ - ян-стан отримання інформації ззовні.
З кругообертанням усіх емоцій пройшовши уві сні через спектакль чужих обличь / власних відображень, сновидець звільняється від усіх нав'язаних йому життям і самим собою ролей. Сон цілющий і сприятливий: його наслідками будуть спокій, упевненість і необмежені можливості отримання інформації для творчості при прихильності природи і Космосу. Ясне бачення мотивації оточення позбавить від необхідності штучно направляти ситуацію, що теж збереже багато сил.
ЗЛЯКАТИСЯ СВОЇХ ВІДОБРАЖЕНЬ, ПРОКИНУТИСЯ ВІД НЕБАЖАННЯ БРАТИ УЧАСТЬ В СПЕКТАКЛІ - означає небажання всяких змін і енергетичні блоки: у тому числі блокування творчого потенціалу і перевагу побутових зручностей, спокою.
Це непоправна помилка на життєвому шляху. Сон несприятливий, особливо при повторенні: спотворені відображення множитимуться і знищуватимуть "Я", особистість.
| Літера О «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸