Головна » Гороскоп » Гороскоп для Тельця на 2015 рік
3 349 Рос.верс.

Гороскоп для Тельця на 2015 рік

Гороскоп для Тельця на 2015 рік

У 2015 Тельці зможуть здійснити справжній прорив, що призведе до покращення матеріального становища та підвищенню авторитета. Використовуйте для цього весь свій розумовий потенціал. Якщо не будете лінуватися, то гроші самі попливуть до вас в руки. Швидше за все вам запропонують нову посаду або нову роботу.

 

» Загальний гороскоп для Тельця

 

У 2015 році у Тельців з'явиться хороша можливість розкрити свої здібності і ефективно застосувати їх на ділі.

Не відмовляйтеся від цієї пропозиції, навіть якщо доведеться кардинально змінити сферу діяльності. Це чудовий шанс домогтися великого професійного успіху. У боротьбі за добробут не забувайте про найближчих. Як не дивно, але саме сім'я надасть вам величезну підтримку в справах. Постарайтеся побільше часу проводити з рідними, саме від них ви наберетеся енергії і тоді обов'язково зможете вирішити всі свої наполеонівські плани. Рік Дерев'яною Кози - найкращий час, щоб подумати про поповнення сімейства. Дітки, зачаті в цей період, неодмінно будуть щасливими. В кінці року візьміть відпустку і рушайте з рідними в подорож, подалі від цивілізації, щоб отримати заряд бадьорості ще на рік вперед.

 

Астрологи попереджають, що друга половина 2015 буде набагато легшою і успішнішною за першу. Прояви терпимість і працьовитість, займися реалізацією давніх планів і бажань у другій половині року.

 

Не виключена зустріч з людиною, яку представники знаку чекали давно. Самотні Тельці зможуть надовго закохатися, і це перетече в серйозні стосунки. Почуття не тільки не затуманила голову, але й додадуть завзяття і сил, завдяки чому Тельці стануть практично всесильні.

Тельці в 2015 році будуть одержимі подорожами. Навіть ті, хто звик сидіти вдома і стежити за дітьми. Гороскоп на 2015 рік прогнозує нову цікаву роботу, яка підштовхне до численних поїздок. Але навіть далеко від дому, Тельці-жінки будуть постійно працювати, а не насолоджуватися відпочинком. Зірки обіцяють яскраві знайомства, перспективні зустрічі і масу цікавих контактів. Головне, що все це стане в нагоді Тельцю в 2015 і наступному році.


Гороскоп для Тельця на 2015 рік

 Любов

Сміливо вирушай в подорожі і відрядження, навіть у робочому ритмі тобі вдасться зустріти свою половинку.

I декада знака 21.04 - 1.05

Тельцям першої декади цього року необхідно максимально обмежити вплив чужих людей на розвиток своїх відносин - нічого хорошого це не принесе. Орієнтуйтеся тільки на власну інтуїцію. Фільтруйте поради друзів, подруг, родичів і навіть батьків. Свої відносини ви будуєте самі. Є небезпека втрати сексуальності і жіночності до кінця року, тому постарайтеся не «згорати» на роботі, а залишати час на розвиток відносин.

IІ декада знака 2.05 - 11.05

Цього року ви усвідомлюєте, чого хочете від відносин і який партнер необхідний саме вам для створення міцної сім'ї. На початку року перед одинокими Тельцями відкриється перспектива відносин, заснованих на загальних захоплення і знайомствах. А представники знаку, вже знайшли пару, зможуть досягти абсолютного взаєморозуміння зі своєю другою половинкою в плані духовності і віри, що допоможе їм зблизитися ще більше.

III декада знака 12.05 - 21.05

Обмірковуй всі вчинки всередині відносин, уникай імпульсивності. Не варто скоропалительно з'їжджатися (а тим більше - офіційно оформляти відносини) або розлучатися. У червні і липні ці питання вирішаться волею долі. Цього року зміцненню відносин сприятимуть далекі поїздки, спільний відпочинок, світські вечори і т.д. А ось самотнім представницям знака подібні заходи допоможуть знайти свою половинку, особливо це стосується липня, коли їх жіночність, привабливість і чарівність досягнуть максимуму.

 телець 2015 год

здоров'я

Енергії цього року сприятливі для лікування хронічних захворювань.

I декада знака 21.04 - 1.05

Цього року зверни увагу на загальний стан свого здоров'я. Періоди загострень хронічних захворювань не передбачаються, тільки якщо ти будеш берегти себе. Утримайся від вживання алкоголю - його вплив на серцево-судинну систему, печінку і нирки в цьому році буде особливо сильним.

IІ декада знака 2.05 - 11.05

Представникам цієї декади потрібно оздоровити суглоби. У січні уникай переохлаж-дення. Крім цього не варто забувати і про правильне збалансоване харчування, щоб ближче до осені уникнути загострення захворювань шлунково-кишкового тракту (гастритів, панкреатитів і т.д.).

III декада знака 12.05 - 21.05

Ретельно підбирай косметичні засоби - цього року є небезпека алергічних реакцій на звичні засоби з догляду та декоративну косметику. Достатньо часу приділяти своєму зовнішньому вигляду: відвідуй сеанси масажу, сауну і лазню. Не зневажай допомогою фахівців: це допоможе тобі зберегти молодість і красу. Регулярно відвідуй психолога, щоб уникнути розладів.

 

бізнес

Цього року у тебе буде можливість знайти хорошу роботу і збільшити свої доходи.

I декада знака 21.04 - 1.05

Проблем на роботі і в бізнесі у Тельців першої декади цього року не передбачається. Приблизно з серпня професійне зростання дасть можливість збільшити доходи і просувати власні проекти. Воможность також далекі поїздки і відрядження, які принесуть додатковий заробіток і вигідні знайомства. Сприятливо вкладення коштів у нерухомість або ремонт.

IІ декада знака 2.05 - 11.05

Цього року вліка ймовірність з необережності понести значні збитки, особливо в період з квітня до початку вересня. Заробити легше і більше вийде в першій половині року, а в другій доведеться трудитися набагато старанніше і важче. Тому великі вкладення найкраще робити на початку року. Ти можеш відчути напругу в другій половині року - в цей час допомогу і підтримку тобі забезпечать рідні та близькі.

III декада знака 12.05 - 21.05

Тельці третьої декади цього року ризикують втратити роботу в результаті серйозних розбіжностей з начальством. Тому або уникай конфліктних ситуацій, якщо хочеш залишитися, або почни пошук роботи, яка відповідатиме твоїм вимогам і можливостям. Крім того, є ймовірність, що роботу тобі захочеться змінити виключно за власним бажанням, щоб змінити сферу діяльності або поліпшити рівень доходів. Нове місце ти знайдеш без праці.

 

сім'я

Ти будеш відчувати облудне почуття самотності в сім'ї.

I декада знака 21.04 - 1.05

Якщо цього року будеш відчувати дискомфорт, нерозуміння і навіть роздратування через сформовані сімейних відносин, не поспішай спалювати мости і розривати союз, не шукай підтримки та нових вражень у позашлюбних стосунках - це стане джерелом проблем на багато років вперед.

IІ декада знака 2.05 - 11.05

Цього року родичі, близькі, а особливо діти будуть дивувати тебе несподіваними приємними сюрпризами. Дорослі діти можуть порадувати Тельців, народжених в цю декаду, онуками. Стережись службових романів і сексуальних відносин поза шлюбом - вони будуть швидкоплинні і ні до чого не приведуть, а розкрився обман позбавить Тельця-зрадника підтримки та поваги близьких назавжди.

III декада знака 12.05 - 21.05

Тельців третьої декади цього року чекає зміцнення і гармонізація сімейних відносин. Покращиться взаєморозуміння з чоловіком, у відносинах запанує теплота і спокій. Крім того, покращиться взаєморозуміння між дітьми та батьками. Батьки дорослих дітей знайдуть можливість разом відправитися у відпустку, що значно зміцнить відносини.

 

Найбільш вдалі місяці наступаючого року: травень, серпень, грудень
Напружені місяці: січень, липень, вересень

 

2015 для Тельці не буде ознаменований великими перемогами, але наполеглива праця підведе до довгоочікуваної мети, хоч і не швидко, але гарантовано. Гороскоп обіцяє Тельцю причетність до життя інших людей, конфлікти і сварки яких йому доведеться вирішувати. Наприкінці весни можна очікувати отримання великої суми грошей, а ось у грудні засоби краще поберегти.

телець 2015


Гороскоп Тельця на 2015 рік за Східним календарем:


Телець - Щур

(роки народження: 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)
Гроші в новому році будуть швидко витікати від Тельців-щурів, і тому рік буде виснажливим. Всі спроби заробити більше грошей виявляться марними - ці гроші не підуть в кишеню до самих Тельцям, так як їх родичам потрібно багато матеріальної допомоги.
Телець - Бик

(роки народження: 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009)
Велика ймовірність поповнення сім'ї новою людиною, що потребують докорінної зміни способу життя і звичок. Можливо, Тельці не будуть готові до такого повороту подій, проте їм в будь-якому випадку доведеться стати більш відповідальними - тільки так можна буде позитивно вплинути на майбутнє і домогтися своїх цілей.
Телець - Тигр

(роки народження: 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010)
Ризиковим тиграм буде важко відмовитися від необдуманих вчинків в наступаючому році, однак це необхідно буде зробити, інакше не минути серйозних проблем. У 2015 році їм варто вести більш стриману життя. Обов'язкова наявність близької людини, який зможе направити Тельця і підтримати його.
Телець - Кіт

(роки народження: 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011)
Тельці будуть між молотом і ковадлом: з одного боку сімейні відносини, а з іншого - накопичилися як сніжний ком робочі проблеми. Не уникнути конфліктів в парі, причому вони можуть бути спровоковані зрадою.
Телець - Дракон

(роки народження: 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)
Варто притупити свій егоїзм хоч на трішки, і серйозних конфліктів з дорогими людьми можна буде уникнути.
Телець - Змія

(роки народження: 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)
Наступаючий рік буде ідеальним часом для творчої реалізації. У Тельця з'явиться шанс займатися тим, до чого вони завжди прагнули.
Телець - Кінь

(роки народження: 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002)
Тельці-коні зможуть відкинути все те, що заважало їхньому розвитку. Погані емоції і старі образи залишаться в 2014 році. Тельцям-коням варто не боятися говорити правду, і тоді їх життя помітно полегшиться.
Телець - Коза

(роки народження: 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003)
Час приділити увагу власному здоров'ю. Можливо, Тельці зможуть зайнятися спортом або здійснювати пробіжки. Непоганим рішенням буде лікування в санаторії.
Телець - Мавпа

(роки народження: 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004)
Наступаючий рік для Тельців, народжених у рік мавпи буде хорошим періодом для обдуманого ризику. Сумніви варто відкласти на потім.
Телець - Півень

(роки народження: 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005)
Велика ймовірність запалення легенів, тому варто уникати застуд і сирих приміщень. Літаку краще віддати перевагу іншій транспорт.
Телець - Собака

(роки народження: 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006)
Є всі шанси знайти любов, яка змінить життя Тельців-собак в кращу сторону. Головне в 2015 році - відкинути цинізм.
Телець - Свиня

(роки народження: 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007)
Є ризик розпаду сім'ї, тому варто кинути всі сили не її зміцнення. Гарний час для освоєння нових кар'єрних висот.

| Гороскоп «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸