1 386 Рос.верс.

Змія

Змія

Якщо приснився сон - Змія

ТРИМАТИ ЗМІЮ В РУКАХ - джерело мудрості і управління порядком у вашому світі, може бути в деякому роді у вас самому або кому-небудь з ваших знайомих.
ЗМІЯ, ЩО ЗВИВАЄТЬСЯ, - натяк на конкретну людину у вашому житті, з якою у вас склалися не зовсім гладкі стосунки.

Здоров'я та сон Змія

ЗМІЯ - це знак небезпеки, якої можна уникнути, проявивши мудрість в ситуації, що створилася. У ряді випадків образ змії може провіщати неврологічне захворювання.

Що означає сон "Змія" за Менегітті

ЗМІЯ - символізує деяку структуру, що деформує і перериває розвиток. Спочатку ця структура уподібнюється самому життю, щоб людина її краще засвоїла, проте, як тільки вона настроїть організм на певну програму, починається повний регрес особи. Образ змії, що постійно зустрічається в легендах і релігійних писаннях, виникає із спогадів про проникнення в людину сторонньої механічної структури, що і привело до втрати його особистої і універсальної самосвідомості.
КОБРА - символізує джерело відхилення, чоловічу емоційність, що не має позитивного характеру.

Ванга про сон Змія

БАЧИТИ ЗМІЮ, ЩО ПОВЗЕ ПО ЗЕМЛІ, - вас чекає сутичка із злим ворогом, який після таємних підступів проти вас зважиться на відкриту війну.
ПОВЗУЧА ЗМІЯ ОТРУЙНА - вам навряд чи вдасться отримати перемогу над ворогом, тому що він сильніше і підступніше вас.
ПОВЗУЧА ЗМІЯ НЕОТРУЙНА - ви з легкістю впораєтеся зі своїм ворогом, використавши його підступи проти нього самого.
БАЧИТИ КЛУБОК ЗМІЙ - навколо вас дуже багато злих, заздрісних людей, які бажають вам краху кар'єри, нещастя в сімейному житті і навіть смерті. Вам слід бути обережніше в спілкуванні з усіма своїми знайомими, висловлене вами в пориві пристрасті послужить вам погану службу.
ВАС УКУСИЛА ЗМІЯ - глибоке розчарування у близькій людині. Довгий час ви шукатимете причини постійної невдачі, але вам навіть в голову не прийде, що ця справа рук людини, якій ви довіряєте. Швидше за все, він удався до сил чорної магії, поставивши своєю метою зробити ваше життя нещасним.
ЗМІЯ, ЩО МИРНО ЗГОРНУЛАСЯ КОЛЕЧКОМ, - ваші вороги чекають відповідного моменту, щоб завдати вам сильного удару, від якого ви, швидше за все, не зможете оправитися.
ВЕЛИЧЕЗНА ЗМІЯ, ЩО ЗДАВЛЮЄ ШИЮ ЛЮДИНИ - ви в числі перших дізнаєтеся про смертельну хворобу близької людини. Вам треба буде проявити велику силу волі, щоб повідомити про неї родичам хворого і допомогти близькій людині прожити з гідністю і упокорюванням свої останні дні.

Розшифровка сну Змія за Ностардамусом

ЗМІЯ - символ гріхопадіння людини, зла, хитрості.
БАЧИТИ ЗМІЮ, ЩО ПОВЗЕ ПО ЗЕМЛІ, - вам слід побоюватися років, що перебувають під її впливом, тобто 2013, 2025 і т. д. Саме у ці роки над вами нависне реальна загроза виявитися без даху і матеріальних засобів. Швидше за все, поруч навіть не виявиться людини, яка допоможе вам здолати лихо, що сталися з вами.
НЕОТРУЙНА ЗМІЯ, ЩО НАБЛИЖАЄТЬСЯ До ЛЮДИНИ, - небезпека, якої можна уникнути.
ВАС УКУСИЛА ОТРУЙНА ЗМІЯ - ви, не бажаючи того, станете причиною дуже великого скандалу, можливо, з вашої вини або з вини когось з ваших близьких станеться політичний переворот.
ВЕЛИЧЕЗНА ЗМІЯ, ЩО ЗДАВЛЮЄ ШИЮ ЛЮДИНИ - цій людині погрожує реальна небезпека.
БАЧИТИ ЧОРНУ, ВЕЛЕТЕНСЬКИХ РОЗМІРІВ ЗМІЮ - ні з чим не порівнянне зло.
ЗМІЯ, ЩО ОБВИЛАСЯ НАВКОЛО ЖЕЗЛА, - зло, що приховує істину.
ЗМІЯ, ЩО ЗГОРНУЛАСЯ КІЛЬЦЕМ - у вас є таємний недоброзичливець.
НАПАДАЮЧА НА ВАС ЗМІЯ - ви випробовуватимете лихо і поневіряння.
УБИТИ ЗМІЮ - позбавлення від ворога.
ЗМІЯ З ДЕКІЛЬКОМА ГОЛОВАМИ - ви можете стати жертвою жахливої брехні.
ВІДЧУВАТИ НА СОБІ ЗМІЇНИЙ ПОГЛЯД - пильна увага до вас дуже впливових і жорстоких людей.
БАЧИТИ КЛУБОК ЗМІЙ - ви станете жертвою пліток і інтриг.

Значення сну "Змія" у слов'ян

ЗМІЯ СНИТЬСЯ до зустрічі з ворогом або до хвороби
| Літера З «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸