853 Рос.верс.

Земля

Земля

Якщо приснився сон - Земля

Увага: образ землі уві сні втілює джерело нашого буття. В деяких випадках земля передає наші переживання про кров, домашній затишок або про знедоленість, або ж це може бути сон з розряду так званих "хаосних" снів - про кінець світу.
КОПАТИ (СКОПУВАТИ, ПЕРЕКОПУВАТИ) ЗЕМЛЮ ЛОПАТОЮ - нещастя, втрати і проблеми, що несподівано накочуються

Здоров'я та сон Земля

ЗЕМЛЯ, ПОКРИТА ЗЕЛЕННЮ АБО МОХОМ, - до здоров'я.
ГОЛА ЗЕМЛЯ - до хвороби.
ХОДИТИ ПО ЗЕМЛІ БОСОНІЖ - до здоров'я.
ЛЕЖАТИ НА ЗЕМЛІ - до легкої хвороби.
КОПАТИ ЗЕМЛЮ - погана прикмета для тяжкохворого.

Що означає сон "Земля" за Менегітті

ЗЕМЛЯ - символізує стан рівноваги між внутрішньою і зовнішньою реальностями. Те, яким чином вона з'являється уві сні, говорить про захищеність "Я".

Ванга про сон Земля

ХОРОША, РОДЮЧА ЗЕМЛЯ - хороший урожай і безбідне життя.
БАЧИТИ КУЛЮ, ЩО ЛЕТИТЬ ПО НАПРЯМУ ДО ЗЕМЛІ, - скоро перед вами трохи відкриється дивовижна таємниця.
ВІДКРИТИ НОВУ ЗЕМЛЮ - удача в усіх справах.

Китайське розяснення сну Земля

ЗЕМЛЯ / ГРУНТ в китайській філософії - один з п'яти першоелементів, першооснов творіння світу. Земля - це опора, середина, енергія відхиляється до центру, зовнішні прояви неяскраві, але багато внутрішньої сили.
ЗЕМЛЮ РОЗКОПУВАТИ / ОРАТИ - означає зрозуміти і усвідомити свою здатність до сприйняття того, що оточує в якості не лише спостерігача, але і активного діяча. Зрозуміти і усвідомити щось можливо, тільки коли вже немає стану внутрішньої ізоляції, зрозуміти і прийняти світ можливо, якщо внутрішні страхи зжиті і є готовність міняти самого себе в першу чергу.
Сон сприятливий: усі дії людини в потрійному, активному, стабільному і адекватному стані будуть наяву успішними, спілкування благополучним, і сам сновидець викликатиме стабільну симпатію. Що ще можливо побажати? Цей сон сприятливий і для усього оточення сновидця, бо він наділений даром надавати ситуації стабільність, а людям - упевненість у своїх силах.
РОЗКОПУВАТИ ЗЕМЛЮ УВІ СНІ, АЛЕ НЕ МАТИ СИЛИ ДЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ ДІЇ; В'ЯЗНУТИ В ЗЕМЛІ, ПРОВАЛЮВАТИСЯ В НЕЇ - такий сон означає переоцінку своїх можливостей, схильність до почину справ без реальних сил для виконання і т. д. З фізичної точки зору, сновидіння говорить про виснаження усього організму: загальний рух енергії ци слабкий, її потоки переплутані, скрізь блоки. Це сигнал про хворобу селезінки (можливо, діабет), що насувається. Якщо СНОВИДЕЦЬ ВІДЧУВАЄ ДО ЦВІТУ ЗЕМЛІ ВІДРАЗУ - повнота селезінки, її перевантаженість від надлишку енергії внаслідок негативних емоцій і самоблокування.
ЯКЩО УВІ СНІ БУЛА ТЯГА ДО ЦВІТУ ЗЕМЛІ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА НЕБЕЗПЕКУ ПРОВАЛИТИСЯ В ЗЕМЛЮ, хотілося полежати на ній, то це порожнеча селезінки, нестача енергії і повне виснаження.
Сон, з медичної точки зору, украй небезпечний: повне виснаження організму вимагає тривалого відновлення сил, а селезінка - спеціального лікування.
| Літера З «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸