1 288 Рос.верс.

Сонце

 Сонце

Якщо приснився сон - Сонце

СОНЦЕ ВИХОДИТЬ ІЗ-ЗА ХМАР - знак настання світлої смуги в житті.
ГРІТИСЯ НА СОНЦІ - отримання заступництва і захисту.
СОНЦЕ ЗАНАДТО ЯСКРАВЕ, СЛІПУЧЕ І ТАКЕ, ЩО ВИКЛИКАЄ БАЖАННЯ ЗАКРИТИ ОЧІ - ви занадто упевнені в собі, і за це можете бути серйозно покарані в житті.
СХІД СОНЦЯ - зміни на краще, радість і успіх.
ЗАХІД СОНЦЯ, АБО ДІЯ ВАШОГО СНУ ВІДБУВАЄТЬСЯ В ПРОМЕНЯХ ЗАХОДУ - закінчення якогось етапу у вашому житті, безповоротний відхід чогось, послаблення вашого оптимізму і життєвої сили.

Здоров'я та сон Сонце

БАЧИТИ ЯСКРАВО СЯЮЧЕ НА НЕБОЗВОДІ, ВИСХІДНЕ АБО ТАКЕ, ЩО ЗАХОДИТЬ СОНЦЕ - до сприятливого розвитку подій (для хворих - до поліпшення стану).
КРИВАВЕ АБО ЗАТЕМНЕНЕ СОНЦЕ - до несприятливого розвитку подій (для хворих - до погіршення стану).
СПОСТЕРІГАТИ СОНЦЕ В СНАХ, ЩО ПОВТОРЮЮТЬСЯ - можливі проблеми з кровоносною системою, головою.

Що означає сон " Сонце" за Менегітті

СОНЦЕ як образ центру нашої планетарної системи символізує принцип формування енергетичної системи. Сонце пов'язане з нашим Всесвітом з моменту її виникнення і означає початок життя. Більше того, цей вкрай позитивний образ символізує саму індивідуальність людини.

Китайське розяснення сну Сонце

СОНЦЕ УВІ СНІ - символ зовнішнього світу / подій: будь-які події являються зовнішнім ян по відношенню до людини - внутрішньої інь (людина - усередині світу). Але в людському сприйнятті все перевертається: прагнучи до максимальної реалізації свого "Я", людина сприймає події як внутрішнє інь, а себе як зовнішнє, володарююче над подіями ян. Якщо людина правильно себе оцінює, така психологічна підміна світу власним "Я" запланована такими, що створили людину природою і Космосом (світ існує тільки відносно спостерігача). Проте при неправильній самооцінці і спотвореннях психіки гармонія перетворення ян в інь порушується, розпадаються зв'язки між причинами і наслідками. Відбувається перерозвиток одного і деградація іншого: або людина не володіє ситуацією (зовнішнє ян знищує внутрішнє інь), або людина руйнує сама себе невиправданим опором, а також зайвою владою над ситуацією (внутрішнє інь, розпухаючи, витісняє ян).
СОНЦЕ УВІ СНІ буде буде відображенням внутрішнього світу людини.
БАЧИТИ / ДИВИТИСЯ УВІ СНІ НА СОНЦЕ / НА СХІД СОНЦЯ - сонце є джерелом зовнішньої енергії ян.
БАЧИТИ УВІ СНІ СОНЦЕ З РАДІСТЮ, СПОКОЄМ, БЕЗ НАПРУГИ- означає внутрішню свободу, спокій, гармонійний світогляд (немає ні завищеної, ні заниженої самооцінки). Сон обіцяє сприятливу течію зовнішніх подій у поєднанні з внутрішнім задоволенням.
БАЧИТИ СОНЦЕ І МУЧИТИСЯ (СЛІПНУТИ ВІД СВІТЛА), НЕ БАЖАТИ БАЧИТИ СОНЦЕ, АЛЕ ВОНО НАПОЛЕГЛИВО СТОЇТЬ ПЕРЕД ОЧИМА - внутрішнє приховане усвідомлення своїх помилок, але повне небажання визнати відкрито і виправити їх. Наяву це зазвичай виглядає як збереження за всяку ціну навіть несприятливій ситуації. Невиправданий опір ситуації і самому собі приведе до виснаження, нервового зриву, розвитку внутрішнього комплексу провини і залежності від долі і зовнішнього розвалу в справах. Сон несприятливий: звернете увагу на переобтяжені негативними емоціями серце і печінка, що веде до хвороби.
СЛІПУЧЕ СОНЦЕ УВІ СНІ - сигнал до того.
ДИВИТИСЯ НА СХІД СОНЦЯ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ / НЕЗАДОВОЛЕННЯМ - означає початок розвитку ситуації по сприятливому або несприятливому для сновидця варіанту: все ще легко виправити, привівши свої емоції у відповідність з навколишнім світом. День тільки починається...
БАЧИТИ ЗАХІД Уві сні: ян-активність вбиває, інь - царює. Стан заходу - очікування, спокій, упевненість / невпевненість.
БАЧИТИ З ПРИЄМНИМ ВІДЧУТТЯМ ЗАХІД УВІ СНІ - знак прожитого бурхливо і плідно дня. Продовження подій наяву підпорядковане контролю сновидця.
БАЧИТИ ЗАХІД З НЕПРИЄМНИМ ПОЧУТТЯМ І СТРАХОМ - минулий день наніс емоційний, психологічний і, можливо, вже фізичний збиток. Ситуація вдень загрожує вийти з-під контролю.
ВОГНЯНИЙ ЗАХІД БАЧИТИ / ПОЧУТТЯ ПОГЛИНАННЯ ЇМ ВИПРОБОВУВАТИ - серце переповнене патогенною енергією. Потрібна термінова порада лікаря.
КРИВАВИЙ ЗАХІД, ЩО СКАЧУЄТЬСЯ В ПІТЬМУ, І СТРАХ - зверніть увагу на бруньки. Емоційна поведінка сновидіння досконала неадекватно і самогубна. Слід бути стриманіше.
БАЧИТИ КОГОСЬ ТАКИМ, ЩО ЙДЕ В ЧИСТИЙ ЗАХІД - знак плідної, з максимальною реалізацією прожитого життя, але і кінця її.
ВІДХІД В КРИВАВО-БРУДНИЙ ЗАХІД - може символізувати невірний життєвий шлях, насильницьку смерть, важку хворобу.
| Літера С «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸