» » » » Походження і значення імені Жанна.
1 283

Походження і значення імені Жанна.

Походження і значення імені Жанна.

Ім'я Жанна - це французьке ім'я, яке встигло прижитися в Росії в дореволюційні часи коли знать закоплювалась французькою культурою. У перекладі це ім'я означає «милість Божа», «благодать», «дар богів».

Значення імені Жанна для дівчинки

Маленька Жанна здебільшого зростає наполегливою, допитливою і впевненою дівчинкою. Жанні все цікаво, а особливо це помітно коли дівчинка ще вчиться ходити. За маленькою Жаннет потрібно постійно стежити, щоб вона не нашкодила. Дівчинка має як корисну наполегливість, так і негативну впертість. Зазвичай це залежить від настрою Жанни. Впевненість дівчинки виникає з здорового самолюбства, що однак може і перейти кордони. Якщо батьки не приділяти зарозумілості дівчинки достатньо уваги, то може виростити самозакохана і егоїстична особа.


Планета - Сонце.

Знак зодіаку - Лев.

Тотемна тварина - Орел.

Колір імені - Білий.

Дерево - Клен.

Рослина - Лілія.

Камінь - Алмаз.


Ж - невпевненість, змістовність, але приховуваний внутрішній світ.

А - сила, воля, комфорт.

Н - творчі амбіції, інтерес до здоров'я, гострий розум.

А - сила, воля, комфорт.


Що стосується кар'єри, Жанна більш схильна до пошуку роботи в сфері точних наук. Особливо впевнено вона відчуває себе в колективі, що складається тільки з чоловіків. Часто просувається по кар'єрних сходах, досягаючи незначною, але все-таки керівної посади.  Жаннам при виборі місця роботи за краще орієнтуватись на «чоловічі» професії.


Жінка з ім'ям Жана -  чуттєва і імпульсивна, вона готова піти на будь-яку нерозсудливість заради любові, але може бути і врівноваженою і обачною, дотримуючись строгих правил. Як правило, її бажання визначаються настроєм, в якому вона знаходиться в певний момент. Жанна темпераментна і в будь-яких відносинах прагне домінувати. Вона не намагається швидко вийти заміж, спочатку вона повинна отримати спеціальність і попрацювати якийсь час, досягнувши певних результатів в кар'єрі.

Найбільші відомі Жани:

Жанна Агузарова - вокалістка групи «Браво»

Оперна співачка Жанна Домбровська,

Фільм Люка Бессона кінця 90-х про Жанну Д'арк,

Співачка Жанна Фріске.

| Жіночі Ж «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸