» » » 4 знаки зодіаку під захистом Ангелів
195

4 знаки зодіаку під захистом Ангелів

4 знаки зодіаку під захистом Ангелів

Представники 4 знаків зодіаку, що знаходяться під надійним захистом своїх Ангелів-хранителів, що надають невидимий вплив на життя людини, допомагаючи долати труднощі і приймати правильні рішення.

Вірити в гороскопи чи ні - це особиста справа кожного. Але одним людям все дається легко, а іншим доводиться прикладати чимало зусиль, щоб чогось досягти. Але є щасливчики по життю, яким все дається без труднощів.


Стрілець (22 листопада - 21декабря)

Ангел-хранитель - Адначііл.

Він надає заступництво тим, хто знаходиться в дорозі, подорожує, любить починати і пізнавати нове і допомагає домогтися щастя.

Стрільці по натурі веселуни і непосидючі люди, можливо, тому для них дорога і подорожі складаються легко, маючи за плечима такого Ангела-хранителя. Ці представники зодіакального кола вважаються улюбленцями Фортуни. Для них не складає труднощів взятися за справу будь-якої складності, яке вони з успіхом завершать. Домагаються всього, чого тільки захочуть, а бажання виконуються практично миттєво.

У Стрільців чиста і ранима душа, тому Ангел-хранитель намагається їх вберегти від бід і помилок або хоча б пом'якшити їх дію. Вплив Ангела-хранителя настільки велике, що воно поширюється на всіх, хто доріг Стрільцям. Тому неусвідомлено Стрільці впливають на життєвий шлях своїх близьких, роблячи його легше і правильніше.


Риби (20 лютого - 20 березня)

Ангел-хранитель - Егалмеііл.

Він є помічником в любовних справах.

Люди, народжені під сузір'ям Риб, мають непростий характер, який до того ж непостійний і часто підвладний перепадів емоцій. Ангел-хранитель допомагає в нових починаннях. Дає своїм підопічним внутрішню силу і бажання пізнавати світ. Він підтримує і наштовхує Риб на прийняття важливих, а іноді доленосних рішень. Післяобідній час - це кращий момент за зверненням до допомоги свого захисника.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Стережись: які якості не потрібно проявляти в присутності певного знака зодіаку


Близнюки (22 травня - 21 червня)

Ангел-хранитель: Бахрам - приносить удачу.

Представники Близнюків товариські, легко зав'язують потрібні знайомства, люблять пізнавати нове, їм подобається всебічна інформація. Вони везунчики по життю неспроста. У цьому Близнюки повинні бути вдячними своєму небесному покровителю. Тому що, не усвідомлюючи того, вони отримують вчасно підоспілі допомогу. А іноді збіг обставин приносить необхідну інформацію. Їм щастить у створенні романтичних відносин і в роботі. За отримані переваги Ангела-хранителя варто дякувати ввечері, коли сідає сонце.


Діви (24 серпня - 22 вересня)

Ангел-хранитель - Кадмиїл.

Захищає і направляє на правильний шлях для вирішення завдань.

Діву зірки нагородили працьовитістю і терпінням. Вони чутливі і ранимі створення. Можливо, на виконання певного завдання у них йде

більше часу, але воно буде виконано прискіпливо і докладно. Чого і хочуть отримати оточуючі.

Діви думають, що самі домагаються, прикладаючи тільки свої зусилля. Але їх у всіх починаннях підтримує Ангел-хранитель, який діє незримо. Він надає велику допомогу їм, наштовхуючи на потрібні рішення. Саме він в ризикованих випадках вкладає думку в голову, коли можна діяти, а в яких випадках краще зайняти вичікувальну позицію. Прислухаючись до своєї інтуїції, біда частіше буде обходити Діву стороною. Свого захисника за надану допомогу можна подякувати ввечері.

| Статті по астрології «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸