5 291 Рос.верс.

Ігор

Ігор

Ігор - скандинавське ім'я і походить від імені Інгвар, що означає «воїн бога Інга», «хранитель бога-громовержця», «войовничий». Ім'я на Русь привезли варяги і воно існувало в двох схожих формах: Ігор і Інгвар. Надалі залишилося тільки ім'я Ігор.
Характер суперечливий. Игори вперті, нешвидко пристосовуються до навколишнього оточення. Легко сходяться з людьми, але й швидко розлучаються. Найбільших успіхів Игори домагаються в більш старшому віці. Всього домагаються своєю працею. Уникають необов'язкових людей.
Мають успіх у жінок і самі приділяють їм велику увагу. Игори надмірно ревниві, у шлюбі прагнуть до лідерства, нав'язують дружині свою думку.

Розшифровка імені по буквах:
 
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Г - сумлінність і увага до деталей
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість
 
ЗОДІАК ІМЕНІ. Близнюки.
 
ПЛАНЕТА. Марс.
 
КОЛІР ІМЕНІ. Червоний, сіро-блакитний, синій і білий.
 
КАМІНЬ-ТАЛІСМАН. Берил.
 
РОСЛИНА. Верба, граб, маргаритка.
 
ТВАРИНА. Слон, горобець.
 
ОСНОВНІ РИСИ. Різнобічність, воля, активність, моральність, діяльність.
 
ТИП. У постійному прагненні до мети. Нагадує свою тотемну тварину - слона, який пробирається крізь хащі, змітаючи все на своєму шляху. Однак може зайти надто далеко.
 
ІМ'Я І ХАРАКТЕР. Ігор - людина горда і бажає досягти всього власною працею. Не любить розпущених людей, хоча сам аж ніяк не зразок обов'язковості. Він терплячий і працьовитий, але до певної межі. Може збитися зі шляху і нічого не досягти в житті, незважаючи на багаті задатки. Ігор упертий, не дуже легко сходиться з людьми і швидко з ними розлучається. Його фантазії завжди придушують реальні можливості. Характер суперечливий.
 
ДОЛЯ. Ігор стійок в нещастях і завжди сприймає їх як щось тимчасове й минуще. Саме тому його неможливо вибити із сідла і взагалі «переламати життя» - він підніметься знову і знову. Йому властиве випробовувати долю, його тягне ризик, адже по натурі він гравець. Дорого йому обходиться і необачність в розмові. Біда в тому, що іноді Ігор говорить і робить, а вже потім думає.
 
ПСИХІКА. Йому необхідна чітко поставлена мета. Але воліє йти до неї напролом. Не прощає людям їхні слабкості. Ігор рвучкий, однак не дає захопити себе. За темпераментом - сангвінік, товариський, контактний, з дещо завищеною самооцінкою і схильністю до самозамилування.
 
ІНТУІЦІЯ. Може обходитися без неї.
 
ІНТЕЛЕКТ. Здатний як до аналізу, так і до узагальнень. Його розумові здібності не яскраві, в очі не кидаються. Відрізняючись гарною пам'яттю, Ігор пам'ятає подробиці з книг і розповідей рідних, які він читав або чув ще в дитинстві. Одним словом, рівень інтелекту у нього хороший. Правда, він іноді забуває, куди поклав ключі, і губить рукавички.
 
МОРАЛЬНІСТЬ. З однаковою суворістю відноситься і до себе, і до інших. Вразливий. Ніжний багатолюб, проте пристрасть не застеляє йому очей.
 
ЗДОРОВ'Я. Веде напружене життя. Часто болить горло, можливо, тому він дратівливий і впертий. Його слабкі місця - кістки та печінка.

 
СЕКСУАЛЬНІСТЬ. Ігор - дуже складна натура, в сексі ідеалістичний і романтичний, цінує сталість. Вельми дипломатичний. Може схилити жінку до статевого контакту так майстерно і непомітно, що вона й сама не зрозуміє, як це сталося. Взагалі, дуже сексуальний, незважаючи на деяку холодність. Взаєморозуміння й любов швидше за все будуть з Оленою, Наталею, Адою, Вікторією, Юлією, Еддою, Луїзою, Ганною та Оксаною. Підвищеною сексуальністю володіє Ігор Едуардович.
 
ШЛЮБ. Успіхом у жінок користується і сам приділяє їм велику увагу. Надмірно ревнивий, у шлюбі прагне до лідерства, нав'язує свою думку. У супутниці життя йому підходять Ангеліна, Вероніка, Вікторія, Олена, Ірина, Наталя, Оксана й Олеся. Ризикований шлюб з Аллою, Анжелою, Єлизаветою, Любов'ю, Людмилою, Ольгою, Поліною, Раїсою, Тамарою і Тетяною.
 
ЗАХОПЛЕННЯ. Вранці дуже любить поспати. Займається спортом. Якщо настрій хороший, важко знайти людину приємніше. Легкий на підйом.
 
ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ. Може стати інженером і токарем, юристом і водієм, учителем і тренером, може отримати популярність як філософ чи вчений. Здатний проявити себе і в громадській діяльності. Часто вибирає кар'єру дипломата, воєначальника, актора.
 
БІЗНЕС. Уникає необов'язкових людей. Висока професійна підготовка і сумлінність у роботі властиві більшості Ігорів. Заважають йому тільки зайві довірливість і відвертість у спілкуванні з малознайомими людьми. Критично сприймає судження інших, а сам виробляє власні погляди. Владу проявляє послідовно, до слави прохолодний. Щасливими підприємцями стають ті Ігори, батьків яких звуть так: Олександр, Анатолій, Василь, Віталій, Володимир, Геннадій, Григорій, Євгеній, Іван, Костянтин, Леонід, Михайло і Сергій.
 
День Ангела 18 червня; 2 жовтня
 
Відомі люди з ім'ям Ігор
 
Ігор, Інгвар (ок.878 - 945) великий князь Київської Русі, за літописом - син Рюрика, перший руський князь, відомий за синхронним візантійським і західноєвропейським джерелами

 

Ігор Святославич (1151-1202) князь новгород-сіверський князь чернігівський, з роду Ольговичів, син Святослава Ольговича; головний герой «Слова о полку Ігоревім»

 

Ігор Стравінський (російський композитор, диригент і піаніст, один з найбільших представників світової музичної культури XX століття)

 

Ігор Бриль (джазовий піаніст)

 

Ігор Курчатов (фізик, «батько» радянської атомної бомби; засновник і перший директор Інституту атомної енергії з 1943 р по 1960 р, головний науковий керівник атомної проблеми в СРСР, один з основоположників використання ядерної енергії в мирних цілях. Академік АН СРСР ( 1943)
 
Ігор Тальков (співак, автор пісень, кіноактор)

 

Ігор Сікорський (1889-1972) російський та американський авіаконструктор, вчений, винахідник, філософ; творець перших в світі: чотиримоторного літака «Російський витязь», трансатлантичного гідроплана, серійного вертольота (США, 1940 рік)
 
Ігор «Гарік» Сукачов (російський музикант, поет, композитор, актор, режисер, лідер груп «Бригада С» (1986-1994) і «Недоторкані»)

 

Ігор Крутой (композитор, співак, продюсер)
 
З позитивного боку Ігоря характеризують такі риси характеру, як енергійність, активність, оптимістичність. Але його гордість і самолюбство не дозволяють йому спілкуватися на одному рівні з людьми. Ігорю видається, що вони повинні бути трішки краще, ніж є зараз, щоб мати шанс стати його друзями.
У Ігоря є здібності стати успішною людиною і зробити непогану кар'єру. Йому потрібен направляючий, що показує загальний напрямок, але не пропонує точного шляху прямування. Найкращим для нього компасом може стати його мама. Саме у неї є той запас терпіння і потрібний підхід до Ігоря, щоб допомогти йому домогтися успіху.
З віком Ігор буде робити все самостійно, але будь-яке прийняте рішення він все одно буде озвучувати своєму компасу. Просто для того, щоб переконатися, що він вибрав правильний шлях.

| Чоловічі І «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

admin
Администраторы
-1
№ 1
майже точна характеристика іменні Ігор

⤹ Залишити свій коментар ⤸