3 307 Рос.верс.

Іван

Іван

Ім'я Іван походить від стародавнього іудейського Іоанн і в перекладі означає «помилуваний Богом». На латині ім'я Іван читається як Айван. У другій половині ХХ століття мода на слов'янські імена поширилася в іспаномовних і португаломовних країнах, в цих країнах крім рідних для них імен Хуан і Жан з'явилося ім'я Іван і Еван.
Хлопчики з таким розповсюдженим ім'ям можуть мати самий різний характер. Вони можуть бути тихими і непримітними, можуть бути непосидами і хуліганами. В Івана можливе сполучення найрізноманітніших якостей: сили й слабості, добра й жорстокості, ніжності й гніву.
Мають надзвичайно широке коло інтересів і захоплень, багато за що беруться й багато що їм вдається зробити. Івани зустрічаються серед людей самих різних професій, вони можуть бути лісорубами, поетами, льотчиками, лікарями, вантажниками. Відкриті назустріч всьому світу.

Розшифровка імені по буквах:
 
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
 
ЗОДІАК ІМЕНІ. Стрілець.
 
ПЛАНЕТА. Сонце.
 
КОЛІР ІМЕНІ. Помаранчевий, білий, синій і червоний.
 
КАМІНЬ-ТАЛІСМАН. Алмаз.
 
РОСЛИНА. Дика троянда, шипшина, береза і ромашка.
 
ТВАРИНА. Божа корівка.
 
ОСНОВНІ РИСИ. Воля, активність, швидкість реакції, сексуальність.
 
ТИП. Холерик з вибуховим характером, схожий на свій тотем - дику троянду з грізними шипами.
 
ДОЛЯ. Складне життя - звичайна доля: доля з вибоїнами. Витривалий, життєстверджуюче. Зберігач звичаїв. Спокійний. Наполегливий, якщо щось задумає, часто йде напролом. Однак, майже досягши мети, раптом байдуже звертає убік. Широка, багатостороння натура. Він відкритий, чуйний, завжди готовий прийти на допомогу. Відноситься до обраним чоловіків.
 
ПСИХІКА. Він нагадує покупця, який нервово перегортає каталог, але не в змозі на чомусь зупинитися.
 
ІНТУІЦІЯ. Йому явно не вистачає інтуїції, що нерідко є причиною невдач.
 
ІНТЕЛЕКТ. Довго обмірковує і «пережовує» проблему, насилу приймаючи рішення.
 
МОРАЛЬНІСТЬ. Вірить у вищу справедливість. Не любить компромісів. Відданий друзям і дуже страждає від нечесних вчинків інших.
 
ЗДОРОВ'Я. Відмінне. Тому їм часто зловживає, забуваючи про те, що час іде і все змінюється. Слабке місце - хребет.
 
СЕКСУАЛЬНІСТЬ. Секс ніколи не є для нього метою, але його темперамент шукає виходу. Постарайтеся не розчаровувати його - це може виявитися небезпечним. У сексуальному відношенні йому найбільш близькі Анна, Ірина, Ольга, Світлана, Дар'я, Катерина, Зоя і Клавдія. Підвищеною сексуальністю володіє Іван Олександрович.
 
ШЛЮБ. Спертися в житті на цього твердого та мужнього чоловіка варто Аллі, Валентині, Дарині, Катерині, Єлизаветі, Зої, Ірині, Клавдії, Марії. Мало підходять йому Варвара, Олена, Зінаїда, Лариса, Лідія, Майя, Надія і Римма.
 
ЗАХОПЛЕННЯ. Неодмінно футбол і риболовля. Від політичних пристрастей теж не залишається осторонь. Будинок його завжди відкритий, як і серце.
 
БІЗНЕС. терпеливий, але важкуватий на підйом. «Свій хлопець». З лукавинкою. Має надзвичайно широке коло інтересів і захоплень. Веселий в компанії, щедрий. До людей ставиться просто, довірливий і ненав'язливий.
 
День Ангела 2 січня, 11 січня, 20 січня, 28 січня; 6 лютого, 8 лютого, 9 лютого, 12 лютого, 13 лютого; 9 березня; 2 квітня, 9 квітня, 11 квітня, 12 квітня, 24 квітня, 27 квітня; 1 травня, 2 травня, 12 травня, 21 травня; 1 червня, 7 червня, 9 червня, 11 червня, 15 червня, 23 червня, 26 червня; 7 липня, 11 липня, 16 липня, 25 липня, 31 липня; 3 серпня, 12 серпня; 11 вересня, 15 вересня, 16 вересня, 20 вересня, 27 вересня; 6 жовтня, 10 жовтня, 28 жовтня; 1 листопада, 25 листопада, 26 листопада; 15 грудня, 20 грудня, 23 грудня
 
Відомі люди з ім'ям Іван
 
Іван Мазепа - державний і політичний діяч, учасник Північної війни. З 1687 гетьман Війська Запорозького лівого берега Дніпра, а з 1704 року, після об'єднання Лівобережної і Правобережної України, - Війська Запорозького обох сторін Дніпра. Князь Священної Римської імперії з 1 вересня 1707.
 
Іван Петрович Котляревський - український письменник, автор «Енеїди», першого художнього твору на розмовній українській мові того часу. Один з ідеологів Просвітництва на Україні.
 
Іван Франко - український письменник, поет, белетрист, вчений, публіцист і діяч революційного соціалістичного руху в королівстві Галичина і Лодомерії (Австро-Угорської Імперії). У 1915 році був висунутий на здобуття Нобелівської премії, але передчасна смерть завадила розгляду його кандидатури. На честь Франка місто Станіслав перейменовано в Івано-Франківськ, а у Львівській області смт Янов - в Івано-Франково.
 
Іван Бассо (род.1977) професійний італійський велогонщик. Бассо є дворазовим переможцем однієї з трьох найскладніших і тривалих веломногодневок - Giro d'Italia, перемігши на ній в 2006 році, виступаючи за команду CSC, і в 2010 році, виступаючи за Liquigas-Doimo.
 
Іван Айвазовський (1817 - 1900) ім'я при народженні - Ованнес Айвазян; всесвітньо відомий російський художник-мариніст, баталіст, колекціонер, меценат. Найбільш видатний художник-вірменин XIX століття. Брат вірменського історика і священика Габріела Айвазовського.
 
Іван Луїс Саморано Самора (народ.1967) чилійський футболіст, один з кращих нападаючих в історії чилійського футболу. Один з трьох кращих футболістів Чилі всіх часів (поряд з Еліасом Фігероа і Марсело Салас). Входить до списку ФІФА 100 - ста кращих футболістів XX століття за версією ФІФА.
 
Іван Грозний, Іван IV Васильович (1530 - 1584) великий князь Московський і всієї Русі з 1533. Переказ свідчить, що на честь народження Іоанна була зведена Церква Вознесіння в Коломенському. Номінально став правителем в 3 роки. Іван IV правил найдовше на чолі Російської держави - 50 років і 105 днів.
 
Іван - хранитель сімейних традицій, не втрачає зв'язку з ближньою і дальньою ріднею, для якої завжди відкриті двері його будинку. Іван і сам відкритий назустріч всьому світу. До людей ставиться просто, ненав'язливий. Досить гнучкий, але може проявити впертість, якщо справа стосується його власних інтересів або інтересів його сім'ї. Діапазон його професійних інтересів такий широкий, що Іван в рівній мірі може бути і великим вченим, знаменитим письменником, і бандитом-рецидивістом, що не виходять з в'язниці, але вкрай рідко - пересічною особистістю, нічим не виділяється з натовпу. Не залишається осторонь від політичних подій. Жінці, що зв'язала з ним свою долю, треба бути готовою до відчайдушного життя. Іван зазвичай щедрий, але іноді схильний до нападів скупості. У зрілому віці стає жертвою хронічних захворювань шлунка, нирок, легенів.

| Чоловічі І «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸