2 492 Рос.верс.

Єгор

Єгор

Ім'я Єгор є одним з варіантів грецького імені Георгій, тому має теж значення - «землероб». Ім'я Єгор було утворено шляхом перестановки початкового звуку «г», який був важковимовним для словянських людей. Ім'я Єгор було просторічним, яке на відміну від імені Юрій, також є формою імені Георгій, частіше використовувалося серед дворянства і освічених станів в XVII - XIX століттях.

Розшифровка імені по буквах:
 
Є - життєстійкість, проникливість і балакучість
Г - сумлінність і увага до деталей
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість
 
ЗОДІАК ІМЕНІ. Стрілець.
 
ПЛАНЕТА. Юпітер.
 
КОЛІР ІМЕНІ. Блакитний.
 
КАМІНЬ-ТАЛІСМАН. Сапфір.
 
РОСЛИНА. Тополя, конвалія.
 
ТВАРИНА. Білий бик.
 
ОСНОВНІ РИСИ. Діловитість, практичність, одержимість.
 
ТИП. У більшості своїй люди глибинних емоцій.
 
ІМ'Я І ХАРАКТЕР. Єгор старанний і працьовитий. Любить порядок. Норовить все розкласти «по поличках». Ненавидить брехню, береже ближніх.
 
ДОЛЯ. Буває, як мінімум, в житті три шансу - і злетіти дуже високо, і звалитися з оглушливим гуркотом.
 
ПСИХІКА. Його характер трохи псують запальність і буркотливість, часом переходять у неабияку занудливість. Вчиться добре, але можуть бути конфлікти з якою-небудь невподобаною вчителькою. Так як Єгору властиві впертість і недовірливість, то в такій ситуації його краще перевести в іншу школу. До негативних властивостей його характеру можна віднести і настирливість. Характерні деяка дратівливість, нестриманість.
 
ІНТУІЦІЯ, ІНТЕЛЕКТ. У малюка Єгорки аналітичний склад розуму. Не переносить обману - в цьому випадку можна втратити його розташування назавжди.
 
МОРАЛЬНІСТЬ. Єгор, що подолав юнацьке буйство (воно здатне завести його далеко по шляху неправедному!), Здатний досягти значних професійних висот. Однак з них його може звалити слабкість до випивки і зайва чуттєвість.
 
ЗДОРОВ'Я. На здоров'я, як правило, не скаржиться.
 
СЕКСУАЛЬНІСТЬ. Вірний одного разу обраній жінці. У дівчатах його найбільше приваблює скромність. Його обурюють яскраво одягнені і розцяцьковані жінки, які прагнуть привернути до себе увагу зухвалою поведінкою. У відносинах з жінками Єгор простодушний. Його визнання в любові щирі і серйозні. Він не здатний на обман.
Хоча Єгор і цінує в жінці прямодушність, серйозність і добропорядність, проте цілком може втратити голову через персони прямо протилежного характеру. Підвищеною сексуальністю володіє Єгор Анатолійович.
 
ШЛЮБ. Чудовий сім'янин, зразковий господар. Якщо дружина намагається заявити про своє лідерство в сім'ї, в конфлікт не вступає, але в серйозних питаннях може виявити твердість.
Вдалий шлюб з Авророю, Адою, Вірою, Євгенією, Надією, Ніною, Риммою, Серафимою, Тетяною та Яною. Сумнівна удача в шлюбі з Агніей, Валерією, Варварою, Галиною, Єлизаветою, Луїзою, Людмилою, Майєю і Поліною.
 
БІЗНЕС. Володіє хорошими діловими якостями, вміє знаходити вихід з будь-якого становища. Надійний господар, не зупиняється на досягнутому. Часом перегинає палицю, але його виручає здоровий глузд. Якщо Єгор буде начальником, то не виключено, що він буде вичитувати своїх підлеглих за будь проступки. По службових сходах просувається легко. Товариші по службі цінують у ньому цілеспрямованість, обов'язковість і принциповість
 
День Ангела, іменини 6 травня, 9 грудня.
 
Відомі люди з ім'ям Єгор
 
Єгор Кончаловський (народ.1966) справжнє ім'я - Георгій Михалков; російський режисер, актор, сценарист і продюсер
 
Єгор (Георг Людвіг) Канкрин (1774 - 1845) граф, письменник і державний діяч, генерал від інфантерії, міністр фінансів Росії в 1823-1844 роках. При ньому була в 1839-1843 роках здійснена грошова реформа, яка встановила систему срібного монометалізму, було розпочато обмін всіх асигнацій на державні кредитні квитки, що обмінюються на золото і срібло, емісія платинової монети.
 
Єгор Лєтов (1964 - 2008) справжнє ім'я - Ігор; російський рок-музикант, поет, лідер рок-групи «Гражданская оборона»
 
Єгор Конєв (народ.1970) білоруський письменник і драматург. Пише білоруською мовою. Син кінодраматурга Федора Конєва
 
Єгор Чалов (1919 - 1983) військовий льотчик, заступник командира ескадрильї 622-го штурмового авіаційного Севастопольського Червонопрапорного полку (214-я ШАД, 15-а повітряна армія, 2-й Прибалтійський фронт), старший лейтенант, Герой Радянського Союзу
 
Єгор Манганарі (1796 -?) гідрограф, брат Михайла Манганарі. Заслужив популярність діяльністю за описом Чорного і Азовського морів, що тривала з 1829 по 1841 рік. Складені ним плани і карти зазнавали змін, але ними до пізнішого часу керувалися російські мореплавці. Нагороджений орденом святого Георгія 4-го ступеня. З 1849 до 1857 Єгор Манганарі був директором чорноморських і азовських маяків.
 
Непосіда і задирака з пелюшок, Єгор завжди буде прагнути до свободи і правди. Поняття чесності для нього є головним критерієм поведінки. І ще з дитинства цей малюк знає, що таке почуття власної гідності. Саме завдяки цим трьом якостям, Єгор, не красень, не богатир, займає спочатку в школі, а потім і в суспільстві гідне становище.
Час від часу Єгора можуть долати такі якості як занудливість і буркотливість. У ряді випадків може проявити свою запальність. У шкільні роки Єгор здатний зарекомендувати себе як хороший учень. Упертість Єгора іноді приводить його до конфліктів з вчителями. У певний момент підліток з таким ім'ям стає недовірливим і дратівливим. Незважаючи на такі негативні риси, в цій людині добре розвинена інтуїція, якою потрібно не забувати користуватися.

| Чоловічі Є «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸