7 395 Рос.верс.

Євгеній

Євгеній

Ім'я Євген в перекладі з грецької мови означає «благородний», дослівно це ім'я можна перекласти як «з хорошими генами». Від чоловічого імені було утворено жіноче ім'я - Євгенія. У СНД імена Євген і Євгенія почали широко вживатися в XIX столітті. Так стали називати своїх дітей дворяни, але вживали ім'я Євген, в основному, на французький манер - Ежен (потім від нього з'явилося сучасне зменшувальне - Женя) або ж на англійський варіант - Юджин.

Розшифровка імені по буквах:
 
Є - життєстійкість, проникливість і балакучість
В - мінливість і відсутність регулярності
Г - сумлінність і увага до деталей
Е - спритність, добре володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність
 
ЗОДІАК ІМЕНІ. Риби.
 
ПЛАНЕТА. Венера.
 
КОЛІР ІМЕНІ. Голубий, блідо-блакитний, голубувато-зелений.
 
КАМІНЬ-ТАЛІСМАН. Перлина.
 
РОСЛИНА. Липа, наперстянка, незабудка.
 
ТВАРИНА. Морський коник, перловица.
 
ОСНОВНІ РИСИ. Збудливість, сприйнятливість, інтуїція.
 
ТИП. Часом буває нервовим і сентиментальним, нагадує свого тотема - морського коника, який немов спить у воді, а потім раптово прокидається.
 
ІМ'Я І ХАРАКТЕР. Як у всіх чоловіків, чиє ім'я має ще й форму жіночого роду, у Євгена буває порою суперечливе поєднання сили і слабкості. Причому, як правило, сила дісталася його зовнішності, а слабкість - характером. Особливо виражена в ньому впертість - рушійна сила його характеру, і ця риса дозволить йому досягати часом чималих висот у житті. Євген працьовитий, але в глибині душі тільки й чекає, щоб робота швидше закінчилася. Будь-які перешкоди в досягненні мети вибивають його з колії. Він не вміє концентруватися і подолати їх. От якщо міцно розсердиться, тоді все подужає!
Євген чутливий до страждань близьких, проте на допомогу не кинеться - поспівчуває, та й годі. Дуже влюбчивий, тому терпить безліч бід. Утримає його біля себе та жінка, загадку привабливості якої він так і не зможе розгадати (найбільше він цінує в жінках таємничість). До того ж дружина повинна бути хорошим аналітиком, бо Євгена хлібом не годуй - дай відкрити кому-небудь свою незрозумілий душу. Взагалі, це милий, добрий, приємний чоловік.
Як правило, самостійний і вольовий. Максималіст, схильний впорядковувати життя. Таких клянуть, але не можуть залишити. З матір'ю м'який, ласкавий, ніжний.
 
ПСИХІКА. Активний, наполегливий у всьому. Психопатичний, хоча і приховує це. Схильний до мазохізму.
 
ІНТУІЦІЯ. Сильно розвинена.
 
ІНТЕЛЕКТ. Більше цікавиться дрібницями, ніж значними явищами. Занадто вимогливий до себе та інших.
 
МОРАЛЬНІСТЬ. Шкала його моральних цінностей неясна і нечітка. До обставин вміє пристосовуватися.
 
ЗДОРОВ'Я. Швидко стомлюється, хоча здоров'я пристойне. Схильний до інфекційних захворювань. Слабкі бронхи і очі. Необхідні тривалий сон і спокійний, розмірений спосіб життя.
 
СЕКСУАЛЬНІСТЬ. Він дуже перебірливий у виборі партнерки. Його дружина, не отримуючи повною мірою того, чого очікує, відчуває себе постійно незадоволеною. Стимулювати його може різноманітність сексуальних партнерок. І він не вважає це негожим - дивиться на речі просто. Євгену підходять Вікторія, Анна, Віра, Дар'я, Поліна, Неллі, Роза і Валентина. Підвищеною сексуальністю володіє Євген Борисович.
 
ШЛЮБ. Найбільше в жінці цінує душевну чистоту. Зразковий сім'янин. Усіляко уникає сварок. Питання лідерства в сім'ї його не цікавить. Вдалий шлюб з Анною, Валентиною, Валерією, Вірою, Дариною, Ксенією, Лілією, Людмилою, Наталією, Ніною, Раїсою. Менш вдалий з Варварою, Оленою, Зоєю, Клавдією та Мариною.
 
ЗАХОПЛЕННЯ. Любить возитися з дітьми - не тільки зі своїми, а й з чужими. Захоплюється спортом, може складати вірші.
 
ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ. Найбільших успіхів може домогтися в техніці і точних науках. У роботі, що вимагає великої концентрації сил і уваги, досягне середніх показників. Серед Евгенів зустрічаються електрики, письменники, льотчики.
 
БІЗНЕС. Працьовитий, подає великі надії, здатний багато чого досягти. схильний до ризику. Причому проблеми, через які ризикує, він сам і створює. Часто поводиться просто безвідповідально, не думаючи про наслідки своїх дій. При цьому буває хоробрий до нерозсудливості, часто надмірно гарячий.
Може безпричинно образити людину, навіть свого друга. З людьми не дуже ладнає, але незлопам'ятний і абсолютно щиро дивується реакції на свою поведінку. Успішними бізнесменами можуть бути ті Євгенії, батьків яких звуть так: Олександр, Анатолій, Євген, Іван, Ісаак, Павло, Сергій та Федір.
 
День Ангела, іменини 21 січня, 3 лютого, 25 лютого, 4 березня, 10 березня, 20 березня, 3 серпня, 31 серпня, 20 вересня, 23 вересня, 8 жовтня, 29 жовтня, 11 листопада, 20 листопада, 24 листопада, 7 грудня, 23 грудня, 26 грудня.
 
Відомі люди з ім'ям Євген
 
Євген Вахтангов (актор, режисер, засновник театру, що став театром його імені)
 
Євген Євстигнєєв (актор театру і кіно)
 
Ежен-Франсуа Відок (1775 - 1857) французький кримінальний злочинець, згодом - засновник і глава Головного управління національної безпеки, а також першого в світі приватного детективного бюро
 
Євген Миронов (актор театру і кіно)
 
Ежен Йонеско (1909 - 1994) французький драматург румунського походження, один з основоположників театру абсурду)
 
Євгеній Савойський (видатний полководець Священної Римської імперії, французького походження, генералісимус)
 
Євген де Богарне, Ежен де Богарне (1781 - 1824) син Жозефіни де Богарне, пасинок Наполеона Бонапарта, принц Франції, віце-король Італії)
 
Євген не любить перешкоди на своєму шляху, часто не вміє і не дуже хоче їх долати. Тому володар імені Євген не любить творчу діяльність, воліє логічні і послідовні дії. Він завжди чесно і сумлінно трудиться, але також не позбавлений честолюбства і постарається не упустити момент, коли зможе просунутися в кар'єрі. Дуже часто Євген вибирає технічні професії - інженера, програміста, архітектора, конструктора. Але в Євгенії дуже сильна і його друга сторона - романтизм, тому серед Євгенів багато письменників, акторів, журналістів.

| Чоловічі Є «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸