903 Рос.верс.

Арсеній

Арсеній

Ім'я Арсеній має грецьке коріння. Це ім'я з'явилося від грецького імені Арсеніос, що походить від «арсен», що означає «зрілий», «мужній». Також трактують як «чоловік», «чоловічий». Від чоловічого імені Арсеній утворено жіноче ім'я - Арсенія.
Коротка форма імені Арсеній - Арсен - також стала самостійним ім'ям і вживається незалежно. Ім'я Арсен стало широко вживаним ім'ям серед татар, башкирів і вірмен, і серед цих народів набуло значення «сильний, безстрашний», також тотожний переклад грецького значення - «людина»

Розшифровка імені по буквах:
 
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Е - спритність, добре володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність
 
Зодіак імені - Телець, Терези
 
Планета - Венера
 
Колір імені - зелений
 
Заповітна рослина - барвінок
 
Заступник імені - голуб, бик
 
Камінь-талісман - смарагд
 
Підходять до шлюбу Ада, Аза, Людмила, Зінаїда, Діана, Алла або Лада.
 
Іменини, День Ангела 1 лютого; 21 березня; 25 червня; 25 липня; 6 вересня, 10 вересня, 12 вересня; 10 листопада; 26 грудня.
 
Відомі люди з ім'ям Арсеній
 
Арсеній Тарковський (1907 - 1989) російський поет і перекладач зі східних мов. Прихильник класичного стилю в російської поезії. Батько кінорежисера Андрія Тарковського. Посмертно нагороджений Державною премією СРСР (1989).
 
Арсен Венгер - відомий французький футбольний тренер, з 1996 року працює з лондонським «Арсеналом».
 
Арсенія Тодіраш (род.1983) молдавський поп-виконавець, учасник групи «O-Zone»
 
Арсеній Яценюк - український політик, економіст і юрист
 
Митрополит Арсеній (1704 - 1770) в миру - Олексій Могилянський; митрополит Київський і Галицький, проповідник двору Єлисавети Петрівни
 
Арсен Аваков - міністр МВС України
 
Арсен Старков (1874 - 1927) український біолог, дослідник анатомії та медицини, педагог, засновник української анатомічної школи, професор, академік Української Академії наук
 
Арсеніо Пастор Еріко (1915 - 1977) парагвайський футболіст, нападник. Прославився своїми виступами за аргентинський клуб «Індепендьєнте». Один з кращих нападаючий в світовому футболі в 1930-і і 1940-і роки. Найкращий парагвайський футболіст в історії за версією IFFHS. Такі видатні футболісти, як Альфредо Ді Стефано, Дельфін Бенітес Касерес, Леонідас да Сілва, Франсиско Варальйо називали Еріко одним з найкращих футболістів всіх часів і народів. Стадіон Асунсьонського «Насьональ» названий на честь Арсенио Еріко.
 
Арсеній - дуже творча людина. Він тонко переживає всі події свого життя і образити його нічого не варто. Не завжди цей чоловік здатний постояти за себе, йому для цього не вистачає рішучості. Арсеній намагається триматися осторонь від бурхливого життя, більшою мірою живе у світі ілюзій.
Завдяки м'якості і душевності чоловік, що носить ім'я Арсеній, ніколи не страждає від нестачі друзів і знайомих. Тільки в колі друзів Арсеній стає життєрадісною людиною. А по життю цей чоловік віддає перевагу пускати все на самоплив і не піклується про свій реальний стан. У Арсенія навіть є небезпека занадто зануритися в свої мрії і зовсім відірватися від реального життя.
Але й Арсеній має свої шанси на успіх у житті. Може так статися, що чоловік візьме себе в руки і почне розвивати в собі рішучість і твердість. Придбавши ці якості, він вже зможе постояти за себе і багато чого досягти, не втративши при цьому властивої йому душевності. Арсеній працьовитий, товариський і акуратний. Якщо в ньому батьки заклали прагнення до дії і бажанням перемагати, то його цілеспрямованість, сміливість і рішучість допоможуть йому домагатися задуманого. Але головний ворог Арсенія - це його впертість. Він навіть сам не знає, куди може воно його привести - до перемоги або до поразки.

| Чоловічі А «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸