8 760 Рос.верс.

Богдан

Богдан

Богдан - це слов'янське ім'я, означає «даний Богом», «дарований Богом», «Божий дар», це ім'я має дивну наполегливістю, твердістю і врівноваженістю. Воно складається з двох абсолютно рівнозначних частин, що накладає на його енергетику своєрідний відбиток. Найбільш часто це проявляється в тому, що Богдан має досить рухомий розум, що відкриває Богдану можливість існування прихованого від людських очей його другого "я".

Розшифровка імені Богдан:
 
Б - стабільність і пробивні здібності
О - експансивність і емоційність
Г - сумлінність і увага до деталей
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
 
Знак Зодіаку - Овен
 
Планета - Марс
 
Колір імені - зелений
 
Сприятливе дерево - лавр
 
Заповітна рослина - безсмертник
 
Заступник імені - вампір
 
Камінь-талісман - зелений мармур
 
Іменини, День Ангела 4 березня; 12 травня, 31 травня; 17 липня; 10 серпня, 31 серпня; 15 вересня, 28 вересня; 2 листопада, 20 листопада.
 
Підходять для шлюбу: Анастасія, Світлана, Юлія, Варвара, Венера, Богдана, Вікторія, Неллі, Олена, Надія, Ольга.
 
Менш підходять: Анжела, Валерія, Клара, Ніна, Ванда, Діна, Оксана, Яна, Тамара.
 
Позитивні риси: Впевненість у своїх силах, наполегливість у досягненні конкретних цілей, твердість характеру, врівноваженість психіки, тверезий розрахунок і логіка в мисленні, стриманість поривів та емоцій. Богдан спостережливий, схильний до аналізу, має досить рухомй розум, не схильний до внутрішніх конфліктів.
 
Негативні риси: Марнославство і честолюбство, егоїзм, внутрішня напруженість, зайва категоричність і нездатність до компромісів.
 
Вибір професії: Богдан обдарований творчими та комерційними здібностями. Може реалізувати себе в мистецтві, шоу-бізнесі як виконавець і керівник. Він не боїться труднощів в організації нової справи, прекрасно пристосовується до різних ситуацій, вміє налагодити ділові відносини навіть з тими, хто йому неприємний. У критичній ситуації і при виникненні небезпеки відкриває в собі нові потенційні можливості, виверткий, здатний втекти від переслідування.
 
Бізнес і кар'єра: матеріальне благополуччя і спокій значать багато в житті Богдана. Завдяки правильному вибору шляху, працьовитості та наполегливості Богдану вдається забезпечити собі безбідне існування. Може жити одним днем, не відкладаючи гроші на «чорний день». Заради цього чоловік з ім'ям Богдан може знехтувати честолюбними планами. Його девіз: «Мета виправдовує засоби».
 
Любов і шлюб: Богдан може сильно притягувати до себе жінок, користуватися їх розташуванням, але залишатися до них холодним. Довгий час коханою жінкою для нього буде мати, але, якщо йому вдасться знайти улюблену жінку, він буде обожнювати її і залишиться їй вірний.
 
Здоров'я і таланти: Богдан витривалий, здатний чинити опір хворобам, але в нього може бути незвичайне захворювання внутрішніх органів або проблеми з травленням. Внутрішня напруженість і постійне стримування емоцій можуть зіпсувати Богдану здоров'я вже в підлітковому віці. Він схильний до невралгічних болів, до розладів нервової системи та психіки.
 
Відомі люди з ім'ям Богдан
 
Богдан-Зиновій Хмельницький (1595 - 1657) гетьман війська запорізького, полководець і державний діяч. Організатор та ідейний вождь повстання запорізьких козаків проти влади Речі Посполитої, результатом якого, в процесі дев'ятирічної боротьби, стало заснування нового державного формування - Війська Запорозького, яке проіснувало до кінця XVIII століття.
 
Богдан Ступка - український актор театру і кіно
 
Богдан Глинський - відомий також як «Мамай»; князь з роду Глинських, намісник черкаський (1488 - 1495) і путівльський (1495 - 1497). Один з отаманів українських козацьких загонів і керівник військових походів проти кримських татар.
 
Богдан Бенюк - український актор театру і кіно, Народний артист України
 
Богдан Філов (1883 - 1945) болгарський археолог, мистецтвознавець і політик. Вніс важливий внесок у вивчення античного мистецтва. У 1918 році відкрив некрополь залізного віку Требенішта, багатий виробами із золота і заліза.
 
Богдан Чалий (народ.1924) український дитячий письменник, поет і прозаїк. Учасник Великої Вітчизняної війни, співпрацював з армійськими газетами. У 1947 р випустив перший збірник віршів для дітей «Ясним сонячним ранком». У 1974 році на XIV конгресі Міжнародної ради з дитячої та юнацької літератури Богдану Чалому за казку «Барвінок і весна» присуджений почесний диплом (премія) імені Г. Х. Андерсена.
 
Богдан Філов (1883 - 1945) болгарський археолог і політичний діяч

| Чоловічі Б «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸