949 Рос.верс.

Григорій

Григорій

Ім'я Григорій грецького походження і в перекладі зі слова «грігорео» означає «пильнувати, не спати», а також його перекладають як прикметник «бодрствующий", "не сплячий». Григорій - одне з небагатьох власне християнських імен, що з'явилося в епоху становлення християнства; ім'я метафорично зіставлялося з особистими якостями ідеального християнина. Здібності Григорія можуть проявитися в області техніки - йому подобаються прикладні науки. Він дуже любить читати і розвинений всебічно. Завдяки цим знанням він може бути професіоналом у будь-якій професії. Але Григорій не кар'єрист і не йому не вистачає чтрішки честолюбства, щоб бути успішним по-крупному.

Розшифровка імені по буквах:
 
Г - сумлінність і увага до деталей
Р - догматичність і самовпевненість
И - приземленість і практичність
Г - сумлінність і увага до деталей
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність
 
ЗОДІАК ІМЕНІ. Водолій.
 
ПЛАНЕТА. Сатурн.
 
КОЛІР ІМЕНІ. Синьо-зелений; неяскравий синій і білий.
 
КАМІНЬ-ТАЛІСМАН. Граніт.
 
РОСЛИНА. Шовковиця, кипарис, нарцис.
 
ТВАРИНА. Зозуля, тигр.
 
ОСНОВНІ РИСИ. Воля, активність, здоров'я, волелюбність.
 
ТИП. Сангвінік, трішки сухуватий. Любить розмовляти крижаним тоном, що, втім, не заважає йому подобатися людям. Мстивий. Свої переконання нав'язує іншим, якщо потрібно, навіть силою. Зазвичай цілісна натура: все - або нічого. Впертий.
 
ІМ'Я І ХАРАКТЕР. Григорій - зухвалий забіяка, часто приховує за своїм молодецтвом підвищену душевну чутливість і вразливість. Він галантний в спілкуванні, чепурний. Володіє гарним здоров'ям. Товариський, урівноважений. При цьому він може зірватися, і тоді «полетять клаптики по закутках». Любить справити враження як на чоловіків, так і на жінок. У хвилини небезпеки йому властива вражаюча відвага. Це ім'я може далеко завести його власника!
Темпераментний, часом навіть до буйства. Пручається долі. Насилу переносить обов'язок і залежність. Все негарне, безглузде і грубе може зробити його хворим. Близьким важко зберігати з ним рівні стосунки. Його витончена вимогливість часто не має нічого спільного з повсякденністю.
 
ПСИХІКА. Здебільшого флегматичний, але здатний до швидких дій, якщо цього вимагає обстановка. В екстремальних ситуаціях проявляє велике самовладання і мужність.
 
ІНТУІЦІЯ. Часто діє під впливом натхнення. Це допомагає йому блискуче вирішувати надзвичайно складні проблеми.
 
ІНТЕЛЕКТ. Аналітичний розум, феноменальна пам'ять, надзвичайна допитливість, чуйність. Це природжений конструктор.
 
МОРАЛЬНІСТЬ. Велелюбний, але прив'язливий. Не завжди може встояти перед привабливою жінкою. Тому дружині потрібно бути обачною у виборі подруг. Теща відноситься до нього доброзичливо, діти обожнюють.
 
ЗДОРОВ'Я. Часто їм нехтує, мало буває на свіжому повітрі. Через навіженість характеру з ним нерідко трапляються нещастя.
 
СЕКСУАЛЬНІСТЬ. Григорію нелегко знаходити собі партнерок: він занадто перебірливий, бридливий. В інтимній близькості часто нерішучий, особливо якщо погано знає свою партнерку. У процесі сексуального спілкування стає винахідливим. Він трохи стриманий в ласках, але дуже ніжний. Більше за інших йому підходять Тамара, Маргарита, Віра, Роза і Поліна. Підвищеною сексуальністю володіє Григорій Борисович.
 
ШЛЮБ. У дружини Григорій вибирає звичайну жінку. Для нього важливо, щоб дружина була гарною господинею, мала спокійний і рівний характер. Це можуть бути Віра, Алла, Єлизавета, Лідія, Оксана, Марія, Тамара чи Тетяна. Неміцний шлюб з Анжелою, Вікторією, Оленою, Ларисою і Наталею.
 
ЗАХОПЛЕННЯ. Подобатися всім і завжди - його девіз. Тому він багато уваги приділяє моді. Завзятий уболівальник - відвідує всі футбольні та хокейні матчі. Любить домашній затишок, гарне застілля.

 

ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ. Григорій може освоїти будь-яку професію - стати водієм, інженером, фотографом. Нерідко обирає собі військову або морську кар'єру.
 
БІЗНЕС. Рідко досягає високих чинів і звань. Сприйнятливість до всього нового знижена. Аналіз подій і ретельне зважування всіх «за» і «проти» для нього не типові. Однак розпочавши справу, доводить її до кінця. Найбільш успішними бізнесменами можуть бути Григорій Данилович і Григорій Іванович.
 
День Ангела 21 січня; 7 лютого, 12 лютого; 25 березня; 28 червня; 4 серпня; 13 жовтня, 18 жовтня; 18 листопада, 27 листопада, 30 листопада; 3 грудня, 16 грудня
 
 
Відомі люди з ім'ям Григорій
 
Григорій Чудотворець (213 - бл.270 / 275) єпископ Неокесарійський, святитель, богослов
 
Григорій Потьомкін (російський державний і військовий діяч, дипломат, генерал-фельдмаршал, ясновельможний князь)

 

Григорій Орлов (російський державний діяч)
 
Григорій Пушкін (молодший син О.С.Пушкіна)
 
Григорій XIII (засновник григоріанського календаря)
 
Григорій Лепс (російський автор і виконавець)
 
Григір Магістрос (990-1059) вірменський учений, письменник, педагог, військовий і державний діяч, перекладав і пропагував античну літературу
 
Григорій Савич Сковорода - український мандрівний філософ, поет, байкар і педагог, вніс значний внесок у східнослов'янську культуру. Григорій Сковорода вважається завершителем епохи козацького бароко і родоначальником російської релігійної філософії. Твори Сковороди мали істотний вплив на ряд найбільших мислителів, особливо, на Володимира Францевича Ерна.
 
Григорій - забіяка, який не приховує своїх емоцій. У дитинстві на нього валяться всі синці та гулі, але сам він не дає спуску кривдникам. Хоробрий до нерозсудливості, він один може звернути на втечу цілу юрбу, нітрохи не переймаючись своїм життям. Ця гарячність буде сильно заважати Григорію, він наживе чимало ворогів, але ще більше придбає друзів. Трапляється, він роками буквально животіє на життєвій ниві, але ось з'явилася гідна вершина, майже недосяжна мета - і Григорій раніше за інших ходить в переможцях!

| Чоловічі Г «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸