5 271

Ім'я Тарас

Ім'я Тарас

Ім'я Тарас - це українська форма грецького імені Тарасіос, що означає «бунтівник», «бунтівник», «баламут», «неспокійний». Одним з варіантів походження імені Тарас є персонаж давньогрецької міфології - син бога Посейдона і німфи Сатіріон - Тарент.Прямолінійність і завзятість, які межують з упертістю, - ось, мабуть, найбільш важливі риси, які визначаються енергетикою імені. Неважко помітити, що ім'я Тарас звучить досить жорстко, можна навіть сказати, зухвало. Воно кличе свого господаря до рішучих дій, до досягнення намічених цілей, однак при цьому воно ж передбачає підвищену чутливість і вразливість. Вся справа в тому, що жорстка енергетика імені абсолютно позбавлена ​​якої б то не було пластичності, що зазвичай змушує Тараса досить болісно реагувати на зовнішній вплив.


Значення імені Тарс по літерам:

Т - тонка творча натура

А - сила, воля, комфорт.

Р - самовпевненість, постійна напруга, догматичность.

А

С - розсудливість, примхливість і владолюбство


Знак зодіаку Тараса: Стрілець
Планета-покровитель Тараса: Марс, Сатурн
Святі покровителі Тараса: Тарасій Константинопольський (іменини 10 березня), Тарасій Лікаонійскій (іменини 22 березня)
Колір імені: Коричневий, червоний, сталевий
Щасливі кольору Тараса: Помаранчевий, жовтий
Камінь-талісман: Бурштин, золото


Здоров'я у Тараса хороше.

У дитячому віці батьки можуть намучитися з тим, що він постійно підхоплює інфекційні хвороби, але з віком це проходить, і володар цього імені стає міцним чоловіком, якого, втім, іноді турбує травна система і спина.

Любов і сімейні відносини

У шлюбі Тарас буде щасливий поруч з жінкою активної і сильнішою за характером. Оскільки він не любить займатися домашніми турботами, то із задоволенням поступиться місцем лідера в родині своїй дружині, а сам буде заробляти гроші. Проте, Тараса можна назвати хорошим чоловіком, адже він поступливий, неконфліктний, уважний до дружини, любить проводити час з дітьми.

Професійна сфера

У професійній сфері Тарасу близька робота, хоча б частково пов'язана з творчістю. Наприклад, він може працювати на телебаченні, бити дизайнером реклами, розробником веб-сайтів, фотографом, архітектором. Але також з володарів цього імені може вийти успішний військовий, механік, історик, водій, моряк.


Відомі люди з іменем Тарас:

Тарас Шевченко

Тарас Силенко - відомий бандурист
| Чоловічі Т «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸