1 748 Рос.верс.

Степан

Степан

Степан в перекладі з давньогрецької «Стефанос» означає «вінок», «корона». Церковнослов'янська форма, прийнята в православ'ї - Стефан. Це ім'я широко поширене в Європі у формах Етьєн, Естебан, Іштван, Стівен.
Степан відрізняється своєю спостережливістю. Він хороший організатор і дуже реально дивиться на речі. Чоловік підкорює всіх своїм вольовим характером, оригінальним мисленням і вдумливістю. Спілкування з ним надихає на здійснення вчинків.

Розшифровка імені по буквах:
 
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
Е - спритність, добре володіння мовою і допитливість
П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
 
ЗОДІАК ІМЕНІ. Овен.
 
ПЛАНЕТА. Сонце.
 
КОЛІР ІМЕНІ. Кармінний, зелений і червоний.
 
КАМІНЬ-ТАЛІСМАН. Авантюрин.
 
РОСЛИНА. Горобина, запашний горошок.
 
ТВАРИНА. Тарпан.
 
ОСНОВНІ РИСИ. Спостережливість, організаторські здібності, реалістичність.
 
ТИП. Вольовий, надихаючий, розмірковують, оригінальний.
 
ІМ'Я І ХАРАКТЕР. Стьопа - пустотливий і непосидючий хлопчик, любить найрізноманітніші ігри. Спілкуватися з ним легко і весело. Дуже рухливий - за підручники його посадити важко, але швидко схоплює потрібний матеріал. Характер невгамовний. Гостра спостережливість дозволяє помічати помилки дорослих.
Хороший і слухняний хлопчик, хоча і повільний, згодом може стати відлюдним і закритим для світу Степаном, вже далеко не таким добрим і хорошим.
У Степана сильний, неабиякий характер. Він повний почуття власної гідності, впевненості у своїх здібностях. Цей добрий чоловік недовго пам'ятає образи, майже не втручається у фінансові справи дружини. Не упускає можливості заробити. До нього слід ставитися терпляче - і тоді Степан зуміє бути відданим.
 
ПСИХІКА. Дуже стійкий психічний тип: зовнішні подразники майже не впливають на його емоційний стан. <Розгойдати> Степана і спонукати на рішучі дії дуже важко, тим більше що швидкість його реакції відчутно сповільнена.
 
ІНТУІЦІЯ. У Степана знижено сприйняття нового, яке нерідко відкидається їм тільки тому, що вимагає ломки деяких усталених звичок.
 
ІНТЕЛЕКТ. Конкретний і практичний розум. Має хорошу пам'ять.
 
МОРАЛЬНІСТЬ. Бурхливих пристрастей від Степана чекати не доводиться. Всі відносини, навіть з найближчими людьми, прохолодні і неглибокі. -
 
ЗДОРОВ'Я. Це витривала людина.
 
СЕКСУАЛЬНІСТЬ. У жіночому суспільстві відчуває себе особливо добре. Може потонути в коханні. У Степана висока сексуальна збудливість. Він навіть намагається стримувати свій нездоланний потяг, розумом приборкуючи свій темперамент. У вищій точці інтимної близькості він не стримує захоплення любові, не соромиться виливати його в пристрасних словах.
Степана мало приваблює доступність - йому потрібно жінку завоювати. Велике значення надає він еротичній грі - в цьому він майстер. Намагається внести в інтимні стосунки елемент новизни, ініціативи, фантазії, проте схильний занадто захоплюватися технічною стороною сексу. Більше за інших Степану підходять Віра, Ірина, Поліна, Любов, Зоя, Лідія, Надія і Яна.
 
ШЛЮБ. Степану потрібно одружуватися на <літній> жінці, якщо він бажає досягти з нею сексуальної гармонії. У сімейному житті відносини Степана з дружиною складаються не безхмарно. Надмірна товариськість чоловіка дає привід для ревнощів. Можливі розлучення і новий шлюб. Дітьми він займається від випадку до випадку, перекладаючи всі турботи на дружину. Найкраще йому одружитися на Дарині, Зінаїді, Ірині, Клавдії, Кларі, Лідії, Надії або Ользі, гірше - на Ганні, Олені, Людмилі, Наталії, Оксані, Раїсі і Риммі.
 
ЗАХОПЛЕННЯ. Степан - довірливо-марнотратний на вигадки чоловік. У нього гостре почуття гумору, що часто рятує його в моменти життєвих розчарувань. Сексуальна поведінка Степана значною мірою формується під впливом еротичної літератури і кінофільмів. Він великий любитель поговорити на цю тему з друзями.
 
ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ. Заняття собі Степан вибирає всерйоз і надовго, досягаючи у своїй професії значних успіхів. Часто він стає справжнім майстром своєї справи. Він воліє займатися з деревом, металом і іншими неживими предметами. Уникає діяльності, яка вимагають тривалих і частих контактів з людьми. Степан може вибрати творчу професію. Він буде хорошим художником, архітектором або модельєром.
 
БІЗНЕС. Для Степана відкриті всі двері - у нього багато друзів і знайомих. Швидко орієнтується в новій обстановці. Недовго пам'ятає образи. Його "слухаються" і охоче йому підпорядковуються машини та механізми, автомобілі та верстати. Він може досягти успіхів і на власній садибі. Деякі з Степанів вправні і в управлінні людьми. Вони люблять керувати і значно меншою мірою - підкорятися; впливати на інших і нерідко користуватися своїм впливом. Їхні вимоги такі ж великі, як любов і дружба, які вони щедро роздають.
 
День Ангела, іменини 9 січня, 17 січня, 24 січня, 27 січня, 12 лютого, 21 лютого, 12 березня, 6 квітня, 8 квітня, 10 квітня, 9 травня, 10 травня, 20 травня, 30 травня, 6 червня, 20 червня, 25 червня, 13 липня, 18 липня, 26 липня, 27 липня, 31 липня, 1 серпня, 13 серпня, 15 серпня, 25 серпня, 9 вересня, 10 вересня, 12 вересня, 15 вересня, 17 вересня, 20 вересня, 26 вересня, 28 вересня, 7 жовтня, 15 жовтня, 17 жовтня, 9 листопада, 12 листопада, 13 листопада, 17 листопада, 24 листопада, 25 листопада, 11 грудня, 15 грудня, 22 грудня, 23 грудня, 28 грудня.
 
Відомі люди з ім'ям Степан
 
Степан Джевецький (1843 - 1938) польський вчений, інженер, конструктор і винахідник, автор ряду конструкцій підводних човнів.
 
Степан Разін, відомий також як Стенька Разін (бл.1630 - 1671) донський козак, ватажок повстання 1670-1671 років, найбільшого в історії допетрівської Росії.
 
Естебан Хосе Ечеверріа Еспіноса (1805 - 1851) аргентинський мислитель, громадський діяч, поет, письменник і соціолог. Один з найбільших представників романтизму в літературі Латинської Америки ХIX сторіччя.
 
Стефан Урош II Мілутін Неманич (бл.1253 - 1321) один з найбільш сильних королів Сербії (1282-1321) з династії Неманічей
 
Стівен Болдуін (народ.1966) американський актор. Молодший з чотирьох братів-акторів Болдуін (інші троє - Алек, Вільям і Деніел).

 

Стівен Вайнберг (народ.1933) американський фізик, лауреат Нобелівської премії з фізики в 1979 році (спільно з Шелдоном Лі Глешоу і Абдусом Саламом) «за внесок в об'єднану теорію слабких і електромагнітних взаємодій між елементарними частинками, у тому числі пророкування слабких нейтральних струмів »
 
Стів Джобс (1955 - 2011) американський підприємець, дизайнер і винахідник, який отримав широке визнання як харизматичний піонер революції в області персональних комп'ютерів. Один із засновників, голова ради директорів і CEO корпорації «Apple». Один із засновників і CEO кіностудії «Pixar». До 1997 року Джобс повернув контроль над «Apple», очоливши корпорацію. Під його керівництвом компанія була врятована від банкрутства і через рік стала приносити прибуток. Протягом наступного десятиліття Джобс керував розробкою iMac, iTunes, iPod, iPhone і iPad, а також розвитком Apple Store, iTunes Store і App Store. Успіх цих продуктів і послуг, що забезпечив кілька років стабільної фінансової прибутку, дозволив «Apple» стати в 2011 році найдорожчою публічною компанією в світі. Багато коментаторів називають відродження «Apple» одним з найбільших звершень в історії бізнесу. Джобс був блискучим оратором і вивів презентації інноваційних продуктів на новий рівень, перетворивши їх в захоплюючі шоу. Його легко впізнавана фігура в чорній водолазці, потертих джинсах і кросівках оточена своєрідним культом
 
Стівен Едвін Кінг (род.1947) американський письменник, що працює в різноманітних жанрах, включаючи жахи, трилер, фантастика, фентезі, містика, драма. У перекладі з англійської його прізвище King - означає «король». Своїм прізвищем письменник зобов'язаний батькові, який змінив своє польське прізвище «Спенскі» на більш звучне англійське «Кінг». Продано більше 350 мільйонів екземплярів його книг, за якими були зняті ряд художніх фільмів, телевізійних постановок, а також намальовані комікси. Кінг опублікував 50 романів, у тому числі 7 під псевдонімом Річард Бахман і 5 науково-популярних книг. Він написав близько двох сотень оповідань, більшість з яких були зібрані в дев'ять збірників фантастики. Кінг отримав Премію Брема Стокера, Всесвітню премію фентезі, нагороду Британського товариства фентезі, його повість «Проміжна станція» була кандидатом на премію «Небьюла», і його оповідання «Людина в чорному костюмі» отримало премію О.Генрі. У 2003 році Національний фонд книг нагородив його медаллю за видатний внесок в американську літературу. Він також отримував нагороди за внесок у літературу на протязі всієї його кар'єри, такі як премії «За внесок у світове Фентезі» (2004), був нагороджений Канадською асоціацією книгопродавців (2007) і званням Великого Магістра від Американських письменників містиків (2007).)
 
Степан Бандера - український політичний діяч, ідеолог і теоретик українського націоналізму. З лютого 1940 року - після розколу ОУН - керівник фракції ОУН (б) (бандерівського руху). У 1959 році Бандера був убитий агентом КДБ Богданом Сташинським

| Чоловічі С «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸