752 Рос.верс.

Білий колір

Білий колір

Якщо приснився сон - Білий колір

БАЧИТИ БАГАТО БІЛОГО - передвістя хвороби або нездужання.

БАЧИТИ СЕБЕ В БІЛОМУ - вірний знак наближення хвороби.

Значення сну "Білий колір" у слов'ян

БІЛЕ У СНІ НА СЕБЕ надягати - позбутися хибного звинувачення.

Китайське розяснення сну Білий колір

БІЛИЙ КОЛІР БАЧИТИ У СНІ ( РЕЧІ , ПРЕДМЕТИ ОДЯГУ , ТВАРИНИ ) / БІЛИЙ КОЛІР ЯК СВІТЛО СПОГЛЯДАТИ - ЦЕ чиста ян - енергія (активна), дивитися на білий - заповнювати її недолік в організмі.

БІЛИЙ КОЛІР ( РЕЧІ , ПРЕДМЕТИ СПОГЛЯДАТИ у сні задоволення ) - за довіру навколишні відплатять сновидцю довірою і сприятливою атмосферою; рівні емоції обіцяють спокій і міцний успіх в будь-якій сфері .

БАЧИТИ БІЛИЙ КОЛІР ЯК ДЖЕРЕЛО ЯСКРАВОГО , притягуючого СВІТЛА - заклик до початку будь-яких дій при благо - схильності і підтримки Неба -Космоса. Споглядаємо світ - це вже подарована на справу енергія . Сон сприятливий духовно , але справа може бути важкою і не обіцяти побутових вигод і благ.

СПРОБА СХОВАТИСЯ ВІД СВІТЛА / ЗАКРИТИ ОЧІ - початок духовного падіння , невдач , втрат .

БАЧИТИ БІЛИЙ КОЛІР І відчував у сні НЕЗРУЧНІСТЬ , НЕ- БАЖАННЯ НА НЬОГО ДИВИТИСЯ - означає невизнання своїх помилок і небажання розлучитися зі своїм страхом і гнівом . Сон несприятливий: він віщує хвороби легенів або нирок. Слід скорегувати свої зовнішні відносини і поведінка , потім спокійно зайнятися детальним переглядом світогляду. Інакше послідують неприємності в справах: хто не здатний споглядати , зрозуміти Ціле , хіба може зрозуміти правильність від -ділового вчинку - дії ?

БАЧИТИ У СНІ БРУДНИЙ БІЛИЙ КОЛІР , темні плями і потоки / НОСИТИ ТАКІ РЕЧІ - несприятлив : це сильне виснаження зберігається в легких життєвої енергії. Через неадекватну емоційної поведінки енергія в організмі не накопичилася , але виснажилася . Легкі є органом , який перший в ланцюжку гомеостазу забезпечує життя людини між Небом і Землею: легкі вдихають сполучає Небо і Землю субстанцію - повітря, і без цього життя людини немислиме . Рекомендується попутно з лікуванням легких подумати про закони руху життя в світі і оцінити адекватність своєї поведінки відповідно до цих законів.
| Літера Б «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸