» » » Приснились кольори
1 268 Рос.верс.

Приснились кольори

Приснились кольори

Якщо приснився сон - Приснились кольори

КОЛЬОРИ (див. БІЛИЙ КОЛІР, ОЛІВЕЦЬ, ВЕСЕЛКА)
Увага: як правило, ми бачимо кольорові сни, тому що живемо у кольоровому світі. Але якщо якийсь колір стає домінуючим або незвичайним чином проявляється уві сні, то він заслуговує ретельнішого розгляду, особливо якщо уся дія сновидіння відбувається в обстановці різних відтінків одного кольору або якщо який-небудь предмет виділяється своїм нестандартним забарвленням. З символікою кольору ви можете познайомитися в додатку.
Сон, в якому ВИ ЩО-НЕБУДЬ РОЗФАРБОВУЄТЕ, є спробою вашої підсвідомості надати нової форми або оцінити з іншого боку те, з чим ви давно знайомі. Подібні сни також можуть говорити про те, що через колір, в який ви щось або фарбуєте, або проявляється ваше відношення до цього предмета. В цьому випадку головне в тлумаченні такого сну - те, який саме колір вибраний вами для покраски.

Здоров'я та сон Приснились кольори

БАЧИТИ РІЗНІ ФАРБИ - вам необхідно помічати все різноманіття життя, відновити зв'язок з природою.

Що означає сон "Приснились кольори" за Менегітті

Увага : образ пов'язаний з варіаціями відтінків ефірного поля.
ПРИРОДНІ КОЛЬОРИ - БІЛИЙ, ЖОВТИЙ, БІРЮЗОВИЙ, ВОЛОШКОВИЙ З ГЛИБОКОЮ ПРОЗОРІСТЮ, ЯСНО-ЗЕЛЕНИЙ - виражають позитивну динаміку.
Значення образів інших кольорів визначається контекстом сновидіння і супутніми образами.

Значення сну "Приснились кольори" у слов'ян

ЧЕРВОНИЙ ОДЯГ НА СОБІ БАЧИТИ - до сліз.

Китайське розяснення сну Приснились кольори

БАЧИТИ УВІ СНІ СИНІЙ КОЛІР І ВИПРОБОВУВАТИ СПОКІЙ - означає усвідомлення свого денного гніву (правомірний він був або ні) і прояв своєї сили (силове рішення ситуації). Визнати гнів навіть з самоосудом (сновидець думає, що можна було діяти м'якше для оточення) і означає визнати силу печінки, силу свого духу. Слідством буде розслаблення і успіх в стосунках і справах.
СИНІЙ КОЛІР БАЧИТИ УВІ СНІ / СИНІЙ ОДЯГ НАДІВАТИ / ФАРБУВАТИ ЩОСЬ В СИНІЙ КОЛІР - приборкання зовнішнього ян дією на внутрішнє инь.
МУЧИТИСЯ УВІ СНІ ВІД СИНЬОГО КОЛЬОРУ - надлишок нереалізованого (немає зовнішнього об'єкту) гніву, породженого внутрішнім страхом (нирки - джерело страху), слабкість і залежність від своїх емоцій.
НЕЗРУЧНІСТЬ ВІД СИНЬОГО УВІ СНІ - пригнічення гніву гнівом на самого себе (нескінченна внутрішня битва). Неприйняття свого страху і бажання не усвідомити його, але подавити будь-яким шляхом має наслідок неприємності, прорахунки в справах і конфлікти з оточенням. З медичної точки зору, такий сон означає спустошені страхом нирки (немає енергії - хвороба), що тягне подальші страхи і гнів. Потрібна порада лікаря.
ЧЕРВОНИЙ КОЛІР - в китайській медицині один з п'яти визначаючих станів усього організму людини кольорів.
ЧЕРВОНИЙ БАЧИТИ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ - в медичному сенсі недостатність енергії в серці, тобто в цілому в організмі бракує сили, що зігріває його, готовності до дії, і організм шукає поштовхів ззовні. Споглядання червоного кольору дозволяє отримати бажану енергію і зжити страх перед слабкістю / страх перед втратою контролю над ситуацією. Ліквідація страху, у свою чергу, зніме напругу, дозволить розслабитися і отримати підтримку від когось або
Сон можна тлумачити як початок стану творчого спокою і готовності до самостійних дій. Але слід бути уважним до серця - усе опрацювання йде через нього, можливі перевантаження.
ВІДЧУВАТИТИ НЕЗРУЧНІСТЬ ВІД ЧЕРВОНОГО КОЛЬОРУ (БАЖАННЯ ПРИБРАТИ З ОЧЕЙ) - означає внутрішню дратівливість і наполегливу потребу організму звільнитися від неї, але цьому заважає зовнішня незгода / нерозуміння своєї правоти і необгрунтована упевненість в правоті: це стан внутрішньої боротьби з самим собою, неприйняття (неадекватна оцінка) зовнішніх чинників.
НАЙБЛИЖЧІ НАСЛІДКИ СНУ - конфлікти, загострення відносин через небажання поступок. У медичному відношенні серце небезпечно переповнене жаром незгоди, що може привести до зриву. Слід звернути увагу на думку тих, що конфліктують з сновидцем : останній дізнається багато істинного про нього самого.
| Літера К «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸