3 016 Рос.верс.

Алла

Алла

Згідно готської версії ім'я Алла означає «все» або ж «вміє все», «майстриня на всі руки» (порів. з англійським «all», що означає «все»).
З дитинства Алла дуже енергійна дівчинка, намагається звернутися завжди на себе увагу інших. У дитинстві - це іграшки, наряди, в дорослому житті - її вчинки і справи. Вона дуже сильна і вольова, у неї непохитна тверда життєва позиція. Часом вона може бути різка, груба і абсолютно нестерпна, що багато хто просто перестає з нею мати справу і вважають її зарозумілою вискочкою.

Розшифровка імені по буквах:
 
А - сила і воля
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
 
ЗОДІАК ІМЕНІ. Овен.
 
ПЛАНЕТА. Сонце.
 
КОЛІР ІМЕНІ. Яскраво-червоний.
 
КАМІНЬ-ТАЛІСМАН. Рубін.
 
РОСЛИНА. Горобина, кровохлібка.
 
ТВАРИНА. Комар.
 
ОСНОВНІ РИСИ. Яскрава, непереможна, не як усі, енергійна, прагнення вгору,
 
ТИП. Для Алли характерні полум'яність і цілісність, енергія і впевненість.
 
ІМ'Я І ХАРАКТЕР. Алла знає собі ціну. Вона вимоглива, капризна і так любить себе, що для інших людей почуттів у неї просто не залишається. Вона не проти похвалитися. Намагається причарувати і підпорядкувати собі всяку людину, що потрапила в її оточення.
Зарозумілість, здатність злитися через дрібниці, в тому числі і на саму себе, створюють їй багато проблем. Біда в тому, що у неї спостерігається дефіцит почуття гумору. Головна її зброя - наївність. Дитяче, інфантильне сприйняття світу і відповідні манери надовго допомагають їй зберігатися такою собі Красунечкою.
Алла красива. Але й Алла зі скромними зовнішніми даними завжди про себе вельми високої думки. З віком особливо проявляється властива Аллі деспотичність.
 
ЗДОРОВ'Я. В молоді і зрілі роки Алла володіє хорошим здоров'ям.
 
СЕКСУАЛЬНІСТЬ. Перші шанувальники з'являються у Алли в студентські роки. Часто це чи іноземці, або молоді люди з кримінального середовища, в яких її приваблює їх несхожість на оточуючих. Помітна, красива, чоловіків вона не шкодує. Алла могла б стати ідеальним партнером у шлюбі, якби мала більше почуття гумору й була не так розважлива. Тому зазвичай між першим і другим шлюбами проходить тривалий час.
 
ШЛЮБ. Алли, будучи улюбленицями всієї родини, менш щасливі у дорослому житті. Подружжя часто не складається. Перший шлюб нерідко буває невдалим. Найбільш велика ймовірність вдалого шлюбу з Олександром, Віктором, Євгеном, Михайлом, Петром, Володимиром, Яковом. Мало підходять Дмитро, Ігор, Олексій, Микола та Анатолій.
 
ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ. У роботі Алла розраховує тільки на свої сили. Всі її мрії реальні. Проте їй властиво спочатку робити, а потім думати, що неминуче призводить до помилок. Може обрати професію кухаря, продавця, косметолога, музиканта.
 
БІЗНЕС. Алла може домогтися непоганих успіхів поза сім'єю, займаючись, зокрема, бізнесом. В молоді і зрілі роки вона дуже енергійна, даремно часу не втрачає. Вона будує тільки реальні плани й домагається їхнього здійснення. У Алли є хватка й наполегливість, вона впевнена в собі і своїх силах, а також схильна командувати й давати цінні вказівки.
 
ЗАХОПЛЕННЯ. Дуже добре готує. Серед близьких і знайомих славиться репутацією доброго кулінара. Її пристрасть - турбота про маму
 
День Ангела, іменини 31 січня, 8 квітня, 23 жовтня.
 
Відомі люди з ім'ям Алла
 
Алла Пугачова російська поп-співачка, народна артистка СРСР, примадонна вітчизняної естради
 
Алла Казанська актриса, театральний педагог
 
Алла Ракха Рахман індійський кінокомпозитор, співак і музичний продюсер. Найбільш відомий своєю музикою до кінофільму «Мільйонер з нетрів»
 
Аліка Смєхова (наст.імя - Алла) російська актриса, естрадна співачка, телеведуча, заслужена артистка Росії (2008)
 
Алла Володимирівна Духова (29 листопада 1966 Коса, Пермського краю) - професійний хореограф, засновниця та художній керівник міжнародного балету «TODES».
 
Алла привертає до себе несхожістю на інших дівчат. Вона високої думки про себе, навіть якщо не блищить красою. Але сімейне життя не складається у Алли легко і безхмарно. Перший шлюб може виявитися невдалим. І головною причиною цього буде сама Алла. Твердість її характеру і вимога весь час працювати і працювати не дають їй можливості просто насолоджуватися сімейним щастям, затишком і самотою з чоловіком. Алла здатна загнати чоловіка «під каблук» або ж розчаруватися в ньому, як тільки він визнає її першість і перевагу. Алла владна натура. Але щоб зберегти сім'ю і знайти сімейне щастя, їй варто стати трішки м'якше. А оточуючим її людям варто побачити в ній просто жінку, якій потрібне тепло і ласка.

| Жіночі А «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸