2 216 Рос.верс.

Петро

Петро

Ім'я Петро має давньогрецьке походження, в перекладі означає «камінь», «скеля», також трактують як «твердий», «надійний», «непохитний».
Володар імені Петро мужній чоловік, хоча часом може поводитися дуже авторитарно, насилу приховує свою емоційну природу. При цьому він приємний, ніжний, темпераментний і щедрий, серцевий чоловік. Образ, який Петро намагається донести до інших, є правильним, показовим, з його точки зору, йому потрібно, щоб ним захоплювалися і визнавали його гідність. Для досягнення цієї мети він проявить всю свою непохитну волю, це буде одне з його вищих стремлінь, заради якого він буде готовий зробити майже все.

Розшифровка імені по буквах:
 
П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість
Е - спритність, добре володіння мовою і допитливість
Т - тонка творча натура
Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність

 

ЗОДІАК ІМЕНІ. Рак.
 
ПЛАНЕТА. Місяць.
 
КОЛІР ІМЕНІ. Зелений, жовтий, жовто-зелений та оранжевий.
 
КАМІНЬ-ТАЛІСМАН. Смарагд.
 
РОСЛИНА. Береза, любка-нічниця, дуб.
 
ТВАРИНА. Баран, рак-відлюдник.
 
ОСНОВНІ РИСИ. Хороша інтуїція, активність, швидкість реакції, проникливість.
 
ТИП. Нервовий холерик. Він незалежний, войовничий, завжди все робить по-своєму, з ним доводиться нелегко.
 
ІМ'Я І ХАРАКТЕР. Петро повільно починає, але завзятий, свідомий, слухняний. Він часто дозволяє недооцінювати себе, експлуатувати, одержувати менше, ніж заслуговує. Це людина чутлива й емоційно уразлива. Він завжди мріє про ідеал в любові, дружбі, досягненні мети, а тому часто живе уявою. Цей романтик, однак, може бути тираном, власником і тонким месником. Петро не жорстокий, проте не пропустить нагоди звести рахунки - хоча б для того, щоб все розставити по місцях.
 
ДОЛЯ. Це чоловік серця. Маленький Петя музично обдарований, у нього може бути непоганий голос. Навчається легко, продовжити освіту прагне і після школи. У своїй спеціальності бореться за лідерство, тому дуже ретельно ставиться до професійної підготовки. Рано дорослішає. Самостійний, правдивий. Якщо не пред'являти до нього занадто великих вимог, з Петром цілком можна ладити: він уважний і ввічливий, успішно вирішує всі поточні побутові проблеми. Це забезпечує йому порівняно непоганий рівень життя.
 
ПСИХІКА. Петро подібний динаміту. Однак певна врівноваженість допомагає йому стійко переносити невдачі і "триматися в сідлі".
 
ІНТУІЦІЯ. У нього інтуїція від Бога, він майже провидець.
 
ІНТЕЛЕКТ. Не відрізняється постійністю: сьогодні приголомшує, а завтра просто розчаровує. Уява переважає над розумом. Петро - неперевершений оповідач, але часто важко зрозуміти, де правда, а де вигадка. Схильний до аналізу і розрахунку розвитку подій. Але може серйозно помилятися, хоча сам він упевнений в безпомилковості своїх рішень і точності свого передбачення. Премудрий.
 
МОРАЛЬНІСТЬ. Моральні проблеми його не надто займають. У всякому разі, його вчинки ніяк про це не свідчать. Слідуючи моральним принципам, він не завжди надходить за своїм бажанням.
 
ЗДОРОВ'Я. Відмінне. Повинен уникати збуджуючих засобів, так як легко може стати наркоманом. Слабкі місця - опорно-рухова система і очі.
 
СЕКСУАЛЬНІСТЬ. Привабливий і подобається жінкам. Розвинена уява з сильною сексуальністю ускладнює йому життя. Ніколи не знаєш, чи любить він насправді чи тільки мріє про кохання, тим більше що він приховує свої почуття. Він все продумує наперед, не любить імпульсивних дій, кавалерійських наскоків. Розумно включає секс в спілкування з жінкою для збагачення їх відносин. Не любить міняти партнерок. Знайшовши розуміння в жінці, намагається якомога довше утримати її. Петра важко залучити в яку-небудь любовну авантюру. У любові скритний, своїх любовних таємниць нікому не довіряє. Петру дуже підходять Віра, Аліна, Любов, Євгенія, Олеся, Елла, Людмила, Наталя і Марта. Підвищено сексуальний Петро Володимирович.
 
ШЛЮБ. У виборі дружини не квапиться, довго оцінює - чи відповідає обраниця його ідеалу. Одна з основних вимог до дружини - вірність. У ревнощів може бути нестриманим. Доброю дружиною для Петра можуть стати Ангеліна, Варвара, Віра, Вероніка, Діана, Євгенія, Катерина, Лариса, Людмила, Наталя або Світлана. А поганий - Валерія, Діна, Олена, Зінаїда, Марина, Оксана і Тетяна.
 
ЗАХОПЛЕННЯ. В юності колекціонує фотографії артистів і музичні записи. Дуже любить свою матір, тому дружині Петра доведеться рахуватися з впливом свекрухи на вчинки чоловіка. Домашньою роботою займається від випадку до випадку. П'є небагато і рідко, в основному по святах. Любить у всьому порядок.
 
ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ. Працює ривками. Це недисциплінований мрійник, допитливий, але неуважний; дуже здібний, але лінивий. Не пристосований до фізичної праці. Скоріше це актор, письменник, журналіст, блискучий інтелектуал і ерудит. Є схильність до аналізу та систематизації, тому може стати слідчим, математиком, інженером.
 
БІЗНЕС. Буває підвищено і зайво активний. Найчастіше влада - його пристрасть, Прагне досягти досконалості. Важко переживає крах ілюзій. Рішення приймає блискавично але потім забуває про нього. У його діях проглядається недолік стабільності.
Якщо в начальницьке крісло сів Петро, підлеглим слід відразу шукати йому наступника. Петро не прагне досиджувати тут до пенсії. Він мріє пересісти в інше крісло, де йому не знайома кожна пружинка і вмятинка. Все, чого домагається в житті Петро, досягається не завдяки закладеним в ньому від народження якостям, а всупереч їм. Рідко досягає вершин кар'єри і професійних успіхів. Далеко не завжди йому вдається впливати на хід подій, активно в них втручаючись. Успішними бізнесменами можуть бути Петро Олексійович, Петро Андрійович, Петро Миколайович і Петро Федосійович.
 
День Ангела 3 січня, 25 січня, 26 січня, 29 січня; 12 лютого, 14 лютого; 6 квітня; 16 травня, 31 травня; 25 червня; 8 липня, 12 липня, 13 липня; 6 вересня, 23 вересня; 5 жовтня, 18 жовтня, 22 жовтня; 5 грудня 8 грудня
 
Відомі люди з ім'ям Петро
 
Петро I Великий (1672-1725) державний діяч, останній цар з династії Романових, став правителем у віці неповних 10 років, а також перший Імператор Всеросійський (з 1721 року). Масштабний реформатор, повністю змінив життя і уклад країни, розширив території держави. Громадська думка щодо його діяльності не має єдності, виражаються діаметрально протилежні оцінки його ролі в історії Росії.
 
Петро Чайковський (1840-1893) російський композитор і диригент, один з найбільших композиторів в історії музики. Написав понад 80 творів, серед яких 10 опер і 3 балету («Лебедине озеро», «Лускунчик», «Спляча красуня»). Викладав, був музично-громадським діячем і музичним журналістом.
 
Петро Анжу (1796-1869) полярний дослідник, зробив найпершу точну карту північного узбережжя Сибіру на підставі певних пунктів, довів, що далі островів Нового Сибіру землі не існує. Вивчав стан льодів в морі Лаптєвих, показав, що спостереження можна також вести і в зимовий час.
 
Петро Франко (1890-1941) український педагог і вчений-хімік, багато зусиль присвятив збиранню фольклорно-етнографічних матеріалів. Писав історичні розповіді, підручники з гімнастики.
 
Петро Капіца (1894-1984) радянський фізик, отримав Нобелівську премію за відкриття явища надплинності рідкого гелію, автор наукового терміна «надтекучість», двічі володар Сталінської премії. Працював також у галузі фізики низьких температур, вивчав надсильні магнітні поля і плазму. Є винахідником турбодетандера - пристрої для розрідження газів.
 
Петро Конашевич-Сагайдачний (1577-1622) - православний шляхтич герба побуг з Перемишльської землі. Гетьман Війська Запорозького, кошовий отаман Запорізької Січі. Організатор успішних походів запорозьких козаків проти Кримського ханства, Османської імперії та Російського царства, меценат православних шкіл.
 
Петро Дорошенко (1627 - 1698) - гетьман Війська Запорозького на Правобережній Україні в 1665-1676 роках з правом спадкової передачі влади під заступництвом турецького султана Мехмеда IV, противник запорізького отамана Івана Сірка. Син Дорофея Дорошенко, онук Михайла Дорошенка.

| Чоловічі П «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸