2 331 Рос.верс.

Олег

Олег

Ім'я має скандинавські коріння, походить від древньоскандинавського імені Helgi, яке у скандинавів перекладається як «священний», «святий», а у німецьких народів - «удачливий», можливий переклад як «світлий», «ясний». Ім'я Олег - одне з династичних дохристиянських імен Рюриковичів. Ім'я стало хрестильним після канонізації князя Олега Брянського.
Власник цього імені прагне знайти собі таку дружину, яка знаходила б з ним спільну мову. Орієнтиром для пошуку у нього є його мати. Він уважний і домовитий господар.

Розшифровка імені по буквах:
 
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - спритність, добре володіння мовою і допитливість
Г - сумлінність і увага до деталей
 
Зодіак імені Терези.
 
Планета Венера.
 
Колір імені Темно-блакитний, зелений та білий (зеленого і білого приблизно порівну).
 
Камінь-талісман Перлина.
 
Рослина Ліщина, камелія.
 
Тварина Полоз.
 
Основні риси Інтелігентність, схильність до різноманітності, вічним сумнівам.
 
Тип Суперечливий, але стриманий.
 
Ім'я та характер У дитинстві Олег легко піддається чужому впливу і може швидко засвоїти дурні звички. Тому батькам треба стежити за колом знайомих свого сина. У школі добре вчиться з усіх предметів, але великі здібності проявляє в точних науках.
З ранньої молодості користується успіхом у жінок. Однак не схильний кидатися у вир пристрасті, а більшу частину часу проводить з друзями. З віком він пом'якшується, стає більш ніжним, але й більш буденним. Він вже не загоряється від кожної нової ідеї, його зв'язки з друзями слабшають. До цього часу зазвичай сімейне життя Олега стабілізується. Олег завзятий, впевнений у собі, принциповий, зосереджений і неймовірно працьовитий. Для того щоб наполягти на своєму, доходить до занудства. Здатний на своєму праведному шляху нажити собі безліч ворогів.

 

Психіка Дуже багато чого в здібностях Олега залежить від його психологічного стану, віри в себе і вміння розслабитися. Буває впертий. Ідеалом жінки для Олега є його мати. Тому, вибираючи майбутню супутницю життя, він прагне знайти в ній риси характеру, властиві його матері. Якщо дружина не зможе зрозуміти цієї тонкості, тоді в сім'ї можливі часті сварки.
 
Інтуїція Світогляд матері так міцно пускає коріння у свідомість Олега, що в іншому погляді на життя у нього просто відпадає потреба.

 

Інтелект У Олега аналітичний склад розуму. Це практик-романтик - досить рідкісне, але привабливе поєднання.

 

Моральність Олег народжується з почуттям переваги над людьми. І це почуття йому іноді не вдається придушити, що робить його не завжди приємним у спілкуванні. Його не виносять люди з ущемленим самолюбством і просто невдахи. Олег принциповий, відстоює свою думку, навіть якщо не правий. Добрий, намагається не завдавати болю іншому, але і нікому не дозволить зневажати себе і командувати. Інтимна близькість з жінкою для нього не більше ніж приємна розвага. Він боїться тривалих відносин, що поступово ведуть до шлюбу.
 
Здоров'я Олег не проти випити, в нетверезому вигляді важко керований. Любить побільше поспати вранці.
 
Сексуальність Олег пристрасний і еротичний. Здатний часто захоплюватися, але швидко згасає. У сексі намагається утвердити себе як чоловік, не відносячись до нього надто серйозно. Йому не вистачає ніжності і натхнення, а сам з близькості з жінкою намагається витягти якомога більше радості і насолоди. Дуже сприйнятливий до зовнішніх проявів жіночої суті, до того, наскільки жінка охайна і акуратна, які в неї улюблені парфуми, наскільки вона естетична. Люблячими і розуміючими подругами Олегу можуть стати Світлана, Ірина, Тетяна, Мірра, Олеся, Маргарита, Наталя, Антоніна. Підвищеною сексуальністю володіє Олег Семенович.
 
Шлюб Вдаючись сексуальних насолод, Олег шукає справжню любов, але мета життя не зводить до створення сім'ї і продовження роду. Зазвичай вірний чоловік, хоча не проти використовувати свою чарівність на стороні. Хороший шлюб очікується з Антоніною, Кларою, Ларисою, Майєю, Наталією, Риммі, Світланою, Софією, Тетяною, Ельвірою. А невдалий - з Ангеліною, Варварою, Вірою, Дариною, Катериною, Єлизаветою, Ніною, Ольгою, Оксаною.
 
Захоплення Дуже любить дітей і гроші.
 
Поле діяльності Олег досягає стійкого суспільного становища, так як може домагатися значних успіхів у будь-якій професії. Властива Олегу зосередженість дає особливо позитивні результати в заняттях науками.
 
Бізнес У Олега золоті руки. Але він важкий у спілкуванні, тому що не завжди знаходить розуміння своїх поглядів. Надмірні захоплення можуть перешкодити його кар'єрі. З роками він стає менш категоричним, але рішучість, владність, зневажливе ставлення до побутових дрібниць супроводжують його все життя. Його сила - добра, його дії не приносять біди нікому, не принижують інших. Однак з людиною, яка його обдурила, він обходиться нещадно. Потенційними кандидатами в удачливі підприємці є Олег Вадимович, Олег Йосипович і Олег Федорович.
 
День Ангела 3 жовтня.
 
Відомі люди з ім'ям Олег
 
«Віщий» Олег (князь новгородський і київський)
 
Олег Янковський (актор театру і кіно, режисер)
 
Олег Табаков (російський режисер, актор, народний артист СРСР, педагог, продюсер)
 
Олег Меньшиков (актор театру і кіно)
 
Олег Газманов (російський співак)

 

Олег Романцев (радянський і російський футболіст і тренер)

 

Олег Прудіус (український професійний рестлер)
 
Олег Скрипка - український музикант-мультиінструменталіст і громадський діяч, актор, вокаліст, автор пісень, лідер гурту «Воплі Відоплясова». Заслужений артист України (2005).
 
Олег Блохін - футболіст, нападник, володар безлічі рекордів радянського футболу, український тренер.
Один з кращих футболістів в історії радянського футболу. Володар «Золотого м'яча» (1975). Майстер спорту міжнародного класу СРСР (1972), Заслужений майстер спорту СРСР (1975), заслужений тренер України (2005). Семиразовий чемпіон СРСР, п'ятиразовий володар Кубка СРСР, двічі володар Кубка Кубків УЄФА. Рекордсмен збірної СРСР з футболу за кількістю проведених за неї ігор і забитих голів. Один з трьох радянських футболістів, що удостоївся «Золотого м'яча». Перший радянський футболіст, який подолав рубіж 200 голів в залік Клубу Григорія Федотова, станом на осінь 2010 р - єдиний футболіст, який подолав рубіж 300 голів в залік Клубу Григорія Федотова. Завершив кар'єру футболіста в 1990 році.
На концерті в Палаці спорту, що відбувся напередодні прощального матчу Олега Блохіна в 1989 році, Тамарою Гвердцителі була виконана пісня «Віват, король!», Спеціально написана Юрієм Рибчинським (слова) і Геннадієм Татарченко (музика) для Блохіна.
У 2003-2007 роках і з весни 2011 року до осені 2012 року - головний тренер збірної України. З ним вона прийшла до свого вищого досягнення - стала чвертьфіналістом чемпіонату світу 2006, тобто за результатами чемпіонату увійшла до вісімки найкращих команд світу.

 

 

З вигляду Олег холодний, гордий і неприступний. Він і розмовляє з людьми уривчасто, лаконічно, що робить його неприємним у спілкуванні. Його багато хто не люблять, особливо ті, у кого ущемлено самолюбство. Лідером Олег не стає, але особливо від цього не страждає. У душі Олег людина добра і чуйна, в ньому є самоіронія, він не пам'ятає про образи

| Чоловічі О «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸