1 670 Рос.верс.

Кирило

Кирило

Кирило в перекладі з давньогрецької мови означає «пан», «владика». Перською ім'я Кирило означає «сонце». Зменшувально-пестливе звернення Кіра стало самостійним жіночим ім'ям. Кирило розумний і сексуальний. Йому властива сильна воля. Насправді, характер цього чоловіка описати досить складно.
Він допитливий і честолюбний. Кирило невтомний, коли осягає нові знання, а честолюбство - це його основна риса і рушійна сила в житті. Часто Кирило занадто самовпевнений і самолюбний. Він уміє показати оточуючим, що всі його справи йдуть відмінно, і проблем у нього немає. Кирило дуже ласий на похвалу.

Розшифровка імені по буквах:
 
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
И - приземленість і практичність
Р - догматичність і самовпевненість
И - приземленість і практичність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
О - експансивність і емоційність
 
ЗОДІАК ІМЕНІ. Козеріг.
 
ПЛАНЕТА. Сатурн.
 
КОЛІР ІМЕНІ. Червоний, темно-жовтий, неяскравий синій.
 
КАМІНЬ-ТАЛІСМАН. Жовтий сапфір.
 
РОСЛИНА. Кукурудза, ялиця, крокус.
 
ТВАРИНА. Тюлень, мазав.
 
ОСНОВНІ РИСИ. Воля, сексуальність, інтелект, здоров'я.
 
ТИП. Його характер описати важко, так як він мешкає у двох стихіях, подібно тюленеві, що живе і у воді, і на суші.
 
ІМ'Я І ХАРАКТЕР. Кирило допитливий і невтомний у осягненні нового. Ним владно рухає честолюбство, яке є основою характеру всіх людей, що носять це ім'я. Людина із завищеною самооцінкою. Комплекс неповноцінності йому майже невідомий. У всякому разі, довкола впевнені, що у нього завжди все <тіп-топ>. Кирило любить покрасуватися і постійно чекає похвали своєму розуму, тонкому смаку, манерам, одязі і т. п.
 
ДОЛЯ. Живе в двох вимірах. Від надмірної позитивності в Кирила можуть з'явитися ознаки зазнайства, може стати егоїстом.
 
ПСИХІКА. Це несподіваний чоловік. Ніколи не відомо, в якому вигляді він постане. Він об'єктивний, самовпевнений, не піддається впливу. Виглядає несміливим, але це тільки видимість.
 
ІНТУІЦІЯ. Сильно розвинена.
 
ІНТЕЛЕКТ. Наділений синтетичним і одночасно аналітичним складом розуму, відмінною пам'яттю і здоровим цікавістю.
 
МОРАЛЬНІСТЬ. Можна сказати, що у нього моральні принципи солдата, який звик діяти за статутом і не має власної думки.
 
ЗДОРОВ'Я. Не доставляє, загалом, особливих турбот. Слабкі частини - кровообіг і система травлення.
 
СЕКСУАЛЬНІСТЬ. Рано долучається до радощів життя, отримуючи справжнє задоволення. Тактовний, вірний і надійний, здатний на сильну любов. Легко завойовує довіру і любов Наталі, Мірри, Анжели, Тамари, Станіслави, Алли, Інни, Світлани і Маргарити. Підвищеною сексуальністю володіє Кирило Ігорович.
 
ШЛЮБ. Як правило, пов'язує свою долю з жінкою сильною, владною і грубою, яка з успіхом керує ним, стаючи фактично главою сім'ї. Для шлюбу йому підходять Алла, Анжела, Олена, Маргарита, Оксана, Римма, Ельвіра.
Навряд чи принесе щастя шлюб з Валерією, Катериною, Лідією, Майєю, Мариною, Надією або Елеонорою.
 
ЗАХОПЛЕННЯ. Любить посперечатися, і так азартно, що переконати його практично неможливо. Тяжіє до авантюр, прагне панувати.
 
ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ. З них виходять відмінні судді, промисловці, лікарі. Їм необхідна чітко поставлена мета.
 
БІЗНЕС. Впевнений, що вміє подати себе. Кирило товариський, але в своєму колі; претензійний, але обдарований; працездатний, але іноді ледачий. Ласий на ефектну красу.
Щоб стати самостійним, досягти успіху і користуватися повагою, Кирилу треба подолати самого себе, переробити і перебудувати свою особистість, а його ім'я буде в цьому тільки заважати. Більшість пливе за течією ...
 
День Ангела, іменини 31 січня, 17 лютого, 27 лютого, 18 березня, 22 березня, 31 березня, 3 квітня, 11 квітня, 11 травня, 17 травня, 23 травня, 24 травня, 3 червня, 22 червня, 30 червня, 22 липня, 19 вересня, 11 жовтня, 11 листопада, 20 листопада, 15 грудня, 21 грудня.
 
Відомі люди з ім'ям Кирило
 
Кирило (827 - 869) в миру - Костянтин на прізвисько Філософ; брат Мефодія з міста Солуні (Салоніки). Разом з братом - реформатори слов'янської абетки, творці церковнослов'янської мови та проповідники християнства. Канонізовані і шануються як святі і на Сході, і на Заході.
 
Патріарх Кирил (народ.1946) в миру - Володимир Гундяєв; російський релігійний діяч, єпископ Російської православної церкви; з 2009 року - Патріарх Московський і всієї Русі, предстоятель Російської православної церкви, правлячий архієрей Московської єпархії.
 
Кирило Романов (1876 - 1938) другий син великого князя Володимира Олександровича, третього сина імператора Олександра II, і великої княгині Марії Павлівни; двоюрідний брат Миколи II. У 1924 році, в еміграції, самопроголосив себе Імператором Всеросійським Кирилом I, з чим не погодилася значна частина Імператорської родини.
 
Кирило Покровський (народ.1965) радянський і бельгійський рок-музикант, найбільш відомий як клавішник груп «Арія» і «Майстер»
 
Кирило Тлумацький, більш відомий як Децл, Le Truk (народ.1983) російський репер. Здобув популярність під псевдонімом ДеЦл. Колишній учасник реп-об'єднання «Bad B.Альянс». Дебютний альбом виконавця «Хто? ти »входить до числа найбільш продаваних альбомів в Росії з накладом понад 1 мільйон примірників. На початку 2000-х років вважався одним з найбільш відомих реп-виконавців в країні поряд з ШЕFF'ом, Міхея, Лігалайзом.)
 
Кирило Фесенко (народ.1986) український професійний баскетболіст, грає на позиції центрового
 
Сиріл Рафаелі французький актор, каскадер, акрострітер. Сирілу Рафаелі вдалося створити свою команду, яка займається постановкою трюків у кіно. Так, група попрацювала над такими стрічками, як: «Перевізник 2», «Перевізник 3», «Хітмен», «Неймовірний Халк», «Міцний горішок 4.0» та ін. Є володарем Кубка Світу IKKF по Мистецтву бою і чемпіоном Франції з китайського боксу.
 
Кирило прагне бути всюди першим. У нього є непогані шанси домогтися успіхів у кар'єрі чи бізнесі. Він володіє такими корисними якостями, як самостійність, здатність до терплячого праці, вміння вести бесіду, спілкуватися і знаходити потрібних людей. Йому притаманна завидна працездатність. Часом Кирило буває занадто суворий і вимогливий, йому не вистачає м'якості і пластичності. Цей чоловік не любить програвати навіть в жартівливій суперечці, любить красуватися своїми знаннями та здібностями. Якщо в Кирила з дитинства виховати легке ставлення до життя і до себе, навчити сміятися над собою і жартувати, то він стане душею компанії.

| Чоловічі К «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸