1 482 Рос.верс.

Сміх

 Сміх

Якщо приснився сон - Сміх

САМОМУ РОЗПОВІДАТИ АНЕКДОТ АБО ЩОСЬ СМІШНЕ, ВЕСЕЛИТИ ІНШИХ ЛЮДЕЙ - ви бажаєте полегшити своє життя, подивитися з гумором на те, що відбувається, щоб труднощі здавалися переборними, або просто подумуєте над зміною свого оточення. Якщо вірно останнє, то вам варто замислитися над тим, що люди, до яких вас тягне, хоч і мають менш проблемне, як вам здається, життя, але можуть виявитися для вас пустушками або навіть зашкодити вам з корисливих міркувань.
СЛУХАТИ І СМІЯТИСЯ НАД ЧУЖИМ АНЕКДОТОМ - вас хочуть залучити в якусь сумнівну компанію, яка здатна буде зіпсувати вам репутацію або зашкодити вашим планам в житті, а потім просто посміятися над вами.
РАДІТИ ЧОМУСЬ, ЗАЛИВАТИСЯ ВІД СМІХУ, ВАМ ДУЖЕ ВЕСЕЛО - або цей сон - компенсація за пережиті труднощі, або він дає вам таким чином морально зарядитися позитивними емоціями перед періодом невдач, труднощів і печалей.

Коли приснився " Сміх" за Фрейдом

ЧУТИ ЧИЙСЬ ЗЛИЙ СМІХ - заздрість і злість у вашу адресу.
СМІХ БУВ ПРИЄМНИМ - ви викликаєте у когось симпатію.

Здоров'я та сон Сміх

БАЧИТИ АБО ЧУТИ СМІХ ІНШИХ ЛЮДЕЙ - до неприємних подій і подальшого стресу.
СМІЯТИСЯ САМОМУ - чекайте неприємностей на початку справи і успіху при його закінченні.
ЧУТИ РЕГІТ, БАЧИТИ ТИХ, ЩО РЕГОЧУТЬ - до потреби в позитивних емоціях, до нестачі сміху і недоліку почуття гумору.
РЕГОТАТИ САМОМУ - до астми і інших проблем з легенями.
ПЕРЕЖИВАТИ ПОЧУТТЯ РАДОСТІ І ЩАСТЯ - здоров'я в порядку.
ВІДСУТНІСТЬ ПОЧУТТЯ РАДОСТИ І ПРИГНІЧЕНІСТЬ - можливий розвиток хвороб серця (стенокардія, інфаркт міокарду) або хвороб крові.

Значення сну " Сміх" у слов'ян

РОЗВАГА УВІ СНІ - до нього ж в реальності.

Китайське розяснення сну Сміх

СМІЯТИСЯ УВІ СНІ / СНИТЬСЯ ВЛАСНИЙ СМІХ - ян-вираження внутрішнього надлишку інь, тобто повнота серця.
СМІЯТИСЯ УВІ СНІ - означає неволодіння собою і спробу позбавитися від внутрішньої незручності демонстрацією зовнішніх веселощів. Але розсіювання зовнішнього нестримним сміхом призводить до ще більшого перерозвитка внутрішньої напруги. Слід терміново перевірити і серце, і нирки.
СМІХ УВІ СНІ означає також неволодіння і реальною ситуацією, що провіщає поразку в справах із-за зайвої довірливості або необгрунтованої зарозумілості.
СМІХ УВІ СНІ - завжди несприятливий пік прояву емоції радості; м'яких, таких, що приносять наяву гарний настрій форм сміху уві сні не буває
| Літера С «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸