940 Рос.верс.

Коридор

Коридор

Якщо приснився сон - Коридор

БРОДИТИ ПО КОРИДОРУ - ви підкорилися долі, яка загнала вас у важку ситуацію, і ви лише чекаєте, коли все закінчиться, оскільки змінити що-небудь не у вашій владі.
ВИ БІЖИТЕ ПО КОРИДОРАХ, А ЗА ВАМИ ХТОСЬ ЖЕНЕТЬСЯ - вища міра морального виснаження, яке граничить з хворобою.
ЗАЙТИ З КОРИДОРУ ДО ЯКОЇСЬ КІМНАТИ - знак того, що ви знайдете вихід з, здавалося б, безвихідній ситуації. Це принесе вам в житті невеликий, але все таки передочинок.
ВУЗЬКИЙ ТЕМНИЙ КОРИДОР - деяка заданість в житті, неможливість змінити намічене для вас Долею

Значення сну "Коридор" у слов'ян

КОРИДОР - до несподіванок і небезпеки.

Китайське розяснення сну Коридор

КОРИДОР / ТУНЕЛЬ - завжди служить засобом переходу з одного місця / приміщення в інше. Якщо з коридору немає виходу, значить, немає мети життєвого руху, що можливо, коли внаслідок неправильного способу життя і відношення до світу втрачається здатність сприймати інформацію неба / Космосу / природи / Творця. Причина втрати інформації - в самому собі.
ТУНЕЛЬ УВІ СНІ - символ обмеженості рухів і неможливість змін (йдеш тільки по ходу тунеля). Довжина тунеля символізує час для досягнення поставленої мети: НЕМАЄ КІНЦЯ - мета нереальна; БЕЗВИХІДЬ - неадекватні засоби досягнення. Чим далі блукаєш уві сні, тим більше самообмеження покладене на самого себе.
ТОВЩИНА СТІН ТУНЕЛЯ УВІ СНІ (відчуття чогось важкого і масивного навкруги) - символізує бажання незалежності, нехай навіть ціною обмеженості і ізоляції. Але зайва ізоляція і захист перетворює свого творця на раба, вічний захист від всього і від усіх знищує навіть думку про відкритість і довіру. Таким чином, тунель і коридор уві сні - ще і символ самотності і нудьги, що відповідає безцільності руху.
БЛУКАТИ УВІ СНІ В КОРИДОРАХ / ТУНЕЛЯХ, ЩО НЕ МАЮТЬ КІНЦЯ - стан, коли внутрішня інь не знаходить собі зовнішнього вираження ян, хоча обоє украй потребують один одного. У організмі застій життєвої енергії ци в усіх органах і системах (ендокринна, травна, дихальна і видільна системи). Навантаження від порушення гомеостаза лягає на серце, яке і може послужити причиною проблем із здоров'ям. Якщо сон протікає у виразно неприємних сірих і брудних тонах, то найбільш уражена печінка; задуха в коридорі вказує на легені. У будь-якому випадку не в порядку кишечник.
Сон вказує на необхідність в першу чергу спробувати усвідомити: чи немає помилки у виборі мети? У самооцінці? Чи не зайві претензії або, навпаки, надмірна довіра до оточення? Без цього лікування буде малопродуктивне. Організм, безумовно, потребує лікування, а сновидець - в зміні обстановки, відпочинку і відвідуванні лікаря.
БЛУКАТИ В КОРИДОРІ / ТУНЕЛІ, АЛЕ ЗНАЙТИ ВИХІД - сон сприятливий, оскільки організм шукає і знаходить внутрішні ресурси самосцілення, що було б неможливо без роздумів сновидця про себе і світ. Але слід визначити найбільш постраждалі від минулих помилок органи і системи організму і вжити вищеописані заходи.
| Літера К «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸