3 375 Рос.верс.

Годинник

 Годинник

Якщо приснився сон - Годинник

Увага: якщо годинник показує певний час у вашому сні, можливо, вам слід розглядати не символ "години", а постаратися зрозуміти, що саме асоціюється у вас зі свідченнями циферблату.
ГОДИННИК РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ ЗАГАЛОМ - Знак, що вам необхідно добре подумати, який зв'язок має ваше минуле з тим, що відбувається зараз.
ГОДИННИК - ви квапитеся жити або квапитеся отримати щось від життя, не помічаючи при цьому, що щодня цінний сам по собі.
ГОДИННИК МАЄ НЕЗВИЧАЙНИЙ ЦИФЕРБЛАТ - ви досягли деякого унікального моменту у своєму житті, будьте уважніші до того, що відбувається, щоб не упустити чогось важливого.
ГОДИННИК БЕЗ СТРІЛОК - ви будете наповнені світлими романтичними почуттями.
ЗЛАМАНИЙ ГОДИННИК - у вашому житті настав період застою, і вам слід бути активнішим, щось робити, оскільки разом з годинником ризикує зупинитися і час.
БОЯТИСЯ ЗАПІЗНИТИСЯ КУДИСЬ І УВЕСЬ ЧАС ДИВИТИСЯ НА ГОДИННИК - вам випав шанс, який ви боїтеся упустити.
РОЗБИТИ СВІЙ ГОДИННИК - ви опинилися в складній, заплутаній ситуації.
КУПУВАТИ СОБІ НОВИЙ ГОДИННИК - безпечність і невміння впоратися з виниклою ситуацією.

Коли приснився " Годинник" за Фрейдом

ВЕЛИКИЙ НАСТІННИЙ ГОДИННИК - вас здивує секс з людиною, про яку ви завжди думали як про щось дуже стримане і сухе.
ЗЛАМАНИЙ ГОДИННИК - символ поганого сексу через відсутність взаєморозуміння з партнером в цьому питанні.
ДЛЯ ЖІНКИ БАЧИТИ ГОДИННИКАРЯ АБО ПРИХОДИТИ ДО НЬОГО, ЩОБ ВІН ВІДРЕМОНТУВАВ ГОДИННИК - до знайомства з дивною людиною, яка повідомить вас про те, що ви викликаєте у нього сильне бажання.

Здоров'я та сон Годинник

БАЧИТИ ГОДИННИК, ЩО ЙДЕ - до проблеми десинхроноза, тобто порушення біологічних ритмів організму.
БАЧИТИ ГОДИННИК, ЩО ЗУПИНИВСЯ - можлива смерть когось зі знайомих.

Що означає сон " Годинник" за Менегітті

ГОДИННИК - завжди вказують на технічну точність "Сверх-Я" і, отже, є механізмом деформації, який спостерігає за життєвістю, щоб спустошити її. Можна говорити про переживання труднощів у зв'язку із спробою вийти з-під контролю стереотипів, нав'язаних батьківським вихованням.

Ванга про сон Годинник

БАЧИТИ СТАРОВИННИЙ ГОДИННИК - прийшов час поміркувати про своє минуле - чи гідно ви жили, хороші або погані вчинки здійснювали, який слід залишите після себе на землі.
НАСТІННИЙ ГОДИННИК - ви абсолютно не цінуєте своє життя. Життя не вічне, а тому не допускайте того, щоб воно проходила повз вас.
НАРУЧНИЙ ГОДИННИК - залишилося зовсім небагато часу для важливої події у вашому житті.
ВИЗНАЧАТИ ЧАС ПО ГОДИННИКУ, У ЯКОГО НЕМАЄ ЦИФЕРБЛАТУ - серйозна небезпека. Такий сон пророкує велику трагедію, пережити яку ви зможете, лише звернувшись по допомогу до Бога.
ЧУТИ СТУК ГОДИННИКА - ваше життя ще довго не налагодиться. Вам здаватиметься, що Бог відвернувся від вас, але це не так
просто вам визначено пройти через багато випробувань, щоб набути світу, спокою і щастя.

Розшифровка сну Годинник за Ностардамусом

РОЗГЛЯДАТИ СТАРОВИННИЙ ГОДИННИК - ви розкаюватиметеся за досконалі у минулому помилки. Можливо, такий сон говорить про те, що вам буде соромно за помилки, здійснені вашими предками.
БАЧИТИ НАСТІННИЙ ГОДИННИК - вас чекає щось таке, що докорінно змінить ваше життя.
НАРУЧНИЙ ГОДИННИК - вам не вистачить часу на те, щоб здійснити задумане. Можливо, цей сон говорить про те, що правитель, який зараз знаходиться у владі у вашій державі, не встигне здійснити усі свої реформи і проекти.
ВИЗНАЧАТИ ЧАС ПО ГОДИННИКУ, У ЯКОГО НЕМАЄ ЦИФЕРБЛАТУ - подія, яка станеться з вами, буде незвичайною, а тому дуже сильно розладнає вас.
ЧУТИ СТУК ГОДИННИКА - хтось з ваших близьких дуже потребує вашої допомоги. І чим швидше буде надана ця допомога, тим краще.

Китайське розяснення сну Годинник

ГОДИННИК МЕХАНІЧНИЙ / СОНЯЧНІ / ПІСОЧНІ - інь, що відбиває внутрішній стан, і філософські категорії зовнішній предмет-ян.
БАЧИТИ / ЗНАТИ УВІ СНІ РЕАЛЬНИЙ ЧАС НА ГОДИННИКУ І ВІДЧУВАТИ ЙОГО СТРІМКЕ ВИТІКАННЯ - нестача чого-небудь (наприклад, сновидець не устигає уві сні на роботу). Тут проявляється неспівпадання внутрішнього особистого ритму із загальноприйнятим, повна невідповідність цілей і завдань внутрішнім силам і т. п. Орієнтація на зовнішній ритм приведе до подальшого виснаження і загального спотворення течії енергії ци в організмі. Усі частішаючі зовнішні невдачі породжують внутрішні блоки і депресію. Щоб не дати замкнутися порочному кругу, необхідно привести цілі у відповідність з можливостями.
ГОДИННИК ПІСОЧНИЙ АБО ВОДЯНИЙ АБО НЕСТРИМНО УБУВАЮЧИЙ ПІСОК / ВОДА В ГОДИННИКУ - витрата часу і сил на порожні справи або на невдячну людину.
БАЧИТИ УВІ СНІ РОЗБИТИЙ / МЕХАНІЧНИЙ ГОДИННИК, ЩО ЗУПИНИВСЯ, НА РУЦІ / НА СТІНІ / СТАРОВИННИЙ ГОДИННИК, ЩО ЗУПИНИВСЯ - психологічна зупинка, зацикленість на якісь події у минулому і відсутність сьогодення; тривалі негативні емоції створили в організмі блоки - непрохідність енергії по каналах. Переважаюча уві сні / після сну емоція вкаже на нездоровий вже довгий час орган.
ГОДИННИК, ЩО ЗУПИНИВСЯ, НА СТІНІ ДОМА - вказують на руйнування сім'ї / роду, що почалося у момент зупинки; старовинний зламаний годинник може вказувати на неправильну течію енергії в декількох поколіннях (родові хвороби).
ШУКАТИ ВТРАЧЕНИЙ ГОДИННИК УВІ СНІ - намагатися набути хоч якогось ритму руху разом з суспільством. Сон несприятливий: повна втрата і особистих внутрішніх цілей, і зовнішніх орієнтирів руху. Пошук ведеться не там і неадекватними методами: слід подумати про сенс особисто своєму життю, за наявності внутрішніх цілей зовнішнє налагодиться. Якщо немає сил про це думати, то на допомогу повинне прийти мистецтво: театр, література і т. д.
ВИКИДАТИ СТАРИЙ ГОДИННИК - позбавлятися від внутрішніх блоків, чужих або застарілих думок, відсталих звичок і т. п. Сон сприятливий: відношення до життя стане вільнішим, вона посміхнеться у відповідь.
СОНЯЧНИЙ ГОДИННИК УВІ СНІ БАЧИТИ - відповідність / невідповідність природним ритмам.
ЦІЛИЙ СОНЯЧНИЙ ГОДИННИК, ЩО ПРАВИЛЬНО ВКАЗУЄ ПО СОНЦЮ ЧАС, ВИКЛИКАЄ ПРИЄМНІ ПОЧУТТЯ - внутрішня відповідність зовнішнім природним ритмам, здоров'я і успіх.
ЗРУЙНОВАНИЙ СОНЯЧНИЙ ГОДИННИК - невідповідність ритмам сонця і природи.
| Літера Г «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸