1 637 Рос.верс.

Голка

Голка

Якщо приснився сон - Голка

ВКОЛОТИСЯ ГОЛКОЮ - черга дрібних неприємностей на роботі.
ШУКАТИ ГОЛКИ - знак даремного і дуже трудомісткого зайняття.
ЗЛАМАТИ ГОЛКУ - ви можете втратити зв'язок з якоюсь важливою для вас людиною.

Здоров'я та сон Голка

ГОЛКА - символ конфліктної, стресової ситуації, яка принесе багато прикрощів і позначиться негативним чином на здоров'ї.
ЗНАЙТИ ГОЛКУ У СВОЄМУ ОДЯЗІ - до можливого псування і до пристріту.
ШИТИ ГОЛКОЮ - до проблем з пам'яттю.
ВКОЛОТИСЯ ГОЛКОЮ - знак небезпечної ситуації і можливої травми.
ВІДЧУВАТИ УКОЛИ ГОЛКОЮ - до різних проявів неврологічних і інших захворювань залежно від характеру болів і місця їх прояву.

Розшифровка сну Голка за Ностардамусом

ГОЛКА - символ вразливості, зневаги, таємниці помсти, підступності, чаклунства, працьовитості.
БАЧИТИ ГОЛКУ ІЗ СЛІДАМИ СВІЖОЇ КРОВІ - попередження про недобрі наміри родича.
ГОЛКА З ДУЖЕ ДОВГОЮ НИТКОЮ - людина, яка прийде до влади без виборів, довго диктуватиме свою волю і зуміє вселити підданим повагу до себе.
БАГАТО РОЗКИДАНИХ ГОЛОК - підступність, плітки і інтриги, які захлеснуть поголовно усіх і приведуть до загибелі деяких неугодних осіб.
ВИЙМАТИ ГОЛКУ З СЕРЦЯ ЛЮДИНИ - ви візьмете безпосередню участь в науковому відкритті, яке просуне людство набагато вперед.

Китайське розяснення сну Голка

ГОЛКОЮ ШИТИ - встановлення порядку, створення нового (інь і ян в гармонії).
ШИТИ УВІ СНІ І НАЯВУ - надавати бажаної форми безформної матерії (створювати костюм з безформного полотна). Символіка голки і процесу шиття уві сні - це створення в собі деякого стану, за допомогою якого перебуває реальна можливість перекроїти колишні стосунки, що склалися, так, як ви самі вважаєте потрібним. Як голка долає тканину, так прийняте рішення допоможе здолати перешкоду, що здавалася непереборною (безформним, як тканину). Стан - спокій, заспокоєння.
НИТКА І СТЬОБАННЯ НЕЮ - це сонний образ чіткого розуміння тих єднальних кроків, які необхідно вчинити наяву для досягнення бажаної мети (нитка - образ зв'язку між голкою, бажанням і що вийшла у результаті шитва форми).
ЗАХОТІТИ ЗШИТИ ЩОСЬ НОВЕ - це відображення вашого бажання створити нові стосунки, а не перекроювати старі. Чим акуратніше, ніж з великим задоволенням шиється щось уві сні, тим більше удачі це принесе.
ЯКЩО СНОВИДЕЦЬ УВІ СНІ ПІД ЧАС ШИТТЯ ДРАТУЄТЬСЯ, ГОЛКА ГУБИТЬСЯ, НИТКА ПЛУТАЄТЬСЯ, то це символізує квапливість, амбіції і відсутність розуміння образу дії. Сон не обіцяє удачі.
| Літера Г «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸