2 555 Рос.верс.

Гроші

 Гроші

Якщо приснився сон - Гроші

Увага: сни про ГРОШІ - це сни про силу, контроль над іншими і компетентність. Якщо ви отримуєте уві сні гроші, постарайтеся запам'ятати, від кого ви їх отримуєте і за яких обставин це відбувається. Можливо, це сон про обмін енергією у взаємовідносинах, про рівноправ'я у взаємовідносинах або про підпорядковане положення.
МАТИ БАГАТО ГРОШЕЙ І РОЗДАВАТИ ЇХ ІНШИМ - бажання допомогти комусь.
ВТРАТИТИ ГРОШІ БЕЗ ВИДИМОЇ ПРИЧИНИ - ваша нездатність контролювати себе. Ця риса може відноситися до сфери грошових стосунків, а може вказувати на нездатність стримувати себе від надмірного розтрачування емоційних або інших ресурсів.
МІДНІ ГРОШІ, МОНЕТИ, ВЗАГАЛІ ДРІБНИЦЯ - втрати, дрібні неприємності, ваші праці будуть дуже низько сплачені, збитки, сльози.
БАЧИТИ У СЕБЕ ПАПЕРОВІ ГРОШІ, ТОБТО КУПЮРИ, АБО ЗБИРАЄТЕ ЇХ, АБО ОТРИМУЄТЕ ЯКИМ-НЕБУДЬ ІНШИМ СПОСОБОМ - уміння отримати користь від чого-небудь, вигідні договори і т. п.
БАЧИТИ ФАЛЬШИВІ ГРОШІ - застереження, що ви можете потрапити в мережі численних обманів, і самі при цьому не схильні шукати правду, оскільки вона для вас може здаватися такою, що лякає або невигідною. Окрім цього, цей же сон говорить про ваші фальшиві цінності в життя, за якими ви ганяєтеся, але, почавши отримувати бажане, прозрієте і гірко розчаруєтесь.

Здоров'я та сон Гроші

БАЧИТИ ГРОШІ - до негативних емоцій і внутрішнього психологічного конфлікту, а також до можливих стресів.
БУТИ БОРЖНИКОМ АБО БАЧИТИ БОРЖНИКА - до стресових ситуацій і негативних емоцій.
МОНЕТИ З ДОРОГОЦІННИХ МЕТАЛІВ - символ розбрату і стресових ситуацій.
МІДНІ МОНЕТИ - скромна винагорода за вашу працю і радість від цього.

Що означає сон " Гроші" за Менегітті

ГРОШІ - символізують нефункціональні думки, переконання, неправдиві цінності.

Ванга про сон Гроші

ЗНАЙТИ ГРОШІ - хтось з оточення готує проти вас велике зло. Не беріть чужих речей, навіть якщо вони лежатимуть без нагляду в глухому місці, бо саме через них нечисті люди насилають псування на людей хороших, вірян.
ОТРИМУВАТИ ГРОШІ - навколишні люди бачать у вас щедру, добру людину, яка завжди готова прийти на допомогу у важкі моменти життя.
ПОРВАНІ ГРОШІ - убогість, голод і розбій, можливо, в майбутньому ви втратите усі свої заощадження в результаті досконалого на ваш будинок розбійного нападу.
РАХУВАТИ ГРОШІ - ви дуже дріб'язкова людина, вам необхідно переглянути своє відношення до грошей, адже вони ніколи не замінять людських відносин.
ПРОСТЯГАТИ КОМУ-НЕБУДЬ ГРОШІ - вам знадобиться багато засобів для успішного завершення початої справи.

Значення сну " Гроші" у слов'ян

ГРОШІ РАХУВАТИ УВІ СНІ - до прибутку.
ПРОСТО БАЧИТИ ГРОШІ - до досади.
МОНЕТИ СНЯТЬСЯ - до досади і бідності.
ГАМАНЕЦЬ ПОВНИЙ - до бідності.
ГАМАНЕЦЬ ПОРОЖНІЙ - до багатства.
| Літера Г «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸