1 290 Рос.верс.

Гори

 Гори

Якщо приснився сон - Гори

ГОРИ - велич і небезпека, серйозна справа, на яку ви покладаєте великі надії.
ПІДНІМАТИСЯ НА ГОРУ - удача.
СПУСКАТИСЯ З ГОРИ - невдача, задумана не вийде.

Здоров'я та сон Гори

БАЧИТИ ВИСОКІ ГОРИ З СНІГОВИМИ ВЕРШИНАМИ - вам необхідно прагнути до піднесених, духовних цінностей життя.
СКЕЛЯСТІ ГОРИ - до стресів і тривожного стану психіки.
ВОГНЕДИШНІ ГОРИ - знак небезпеки. До захворювань з високою температурою, до опіків.

Що означає сон " Гори" за Менегітті

ГОРА - означає прагнення побачити з вершини щось нове, розширити горизонт власного цілісного бачення реальності, вказуючи на потребу в самореалізації.
Тому СХОДЖЕННЯ НА ВЕРШИНУ символізує усунення всіляких витіснень, вивільнення пригнічених функцій і, передусім, високу міру взаємодії самосвідомості і "Я", при якому відбувається розширення меж розуміння природи речей аж до виникнення цілісного бачення світу.

Китайське розяснення сну Гори

ГОРА - символ двоїстості людини: внутрішня тяжкість, слабкість, тяга до землі, з якої людина створена, і зовнішнє прагнення до успіху, до Неба, через боротьбу і подолання. Чим ясніше виражена внутрішня слабкість людини, тим сильнышими стають спроби зовнішнього прояву сили. Проте все що не має внутрішньої сили зовні виснажується і рано чи пізно розпадається, усупереч усім планам і частенько несподівано.
Істинно сильні люди не відчувають внутрішньої потреби проявляти свою силу без тиску зовнішніх обставин. Для конкретної ситуації гора теж символічна: пік гори - межа розвитку і максимум напруги ситуації, вища точка, з якою вже нікуди йти. Людина на горі - знак повного самовідхрещення і заглиблення в себе. Йдучи в себе, кожен досягає власного дна (чи вершини) - вищою, такою, що дає прийняти єдине рішення точки, тому що можливостей для втечі немає. Адже зовнішня боротьба - не більше ніж наслідок внутрішніх протиріч і страхів, що провокують зовнішню пригніченість і депресію або упевненість і успіх.
ГОРИ БАЧИТИ / ПЕРЕХОДИТИ - ян і інь стан, їх дія сприятлива разом, в гармонії, і несприятливо - окремо, в дисгармонії.
ГОРИ БАЧИТИ УВІ СНІ БЕЗ ПОДОЛАННЯ ЇХ - зіткнутися з образом власних внутрішніх проблем і самоблокувань у вигляді гір: внутрішній гнів на себе провокує зовнішній спалах, що веде до депресії, їх об'єднує страх; всі разом вони породжують тривогу і недовіру, що виснажує сили, до оточення (домашнім або колегам). Внутрішні самоблокування породжують зовнішні неприємності: коли внутрішній стан боротьби безперервний, то зовні у боротьбу як до кругообігу залучаються усі нові і нові явища, без рішення старих проблем. Потрібна порада лікаря і перегляд життєвих орієнтирів.
ДЕРТИСЯ В ГОРИ Із ЗУСИЛЛЯМ - неможливість і небажання знаходитися далі в цій ситуації, потреба піднятися над нею, щоб отримати можливість відчужено від себе розглянути способи рішення. Це в основі сприятливо, але залежить від подальшої поведінки наяву: неадекватно людина, що сприймає світ, не зуміє з вершини правильно оглянути події внизу. Слід бути вдумливим і не приймати скороспішних рішень.
ЙТИ В ГОРИ БЕЗ БАЖАННЯ ЇХ ДОЛАТИ І ПОВЕРТАТИСЯ НАЗАД означає відхід - відмова від світу, обрив справ з усіма можливими наслідками (розрив зв'язків, стосунків і т.д)
СПОГЛЯДАТИ ГІРСЬКІ ВЕРШИНИ ІЗ ЗАХВАТОМ - ставити собі мету, зумовлювати, можливо, тривалий, але цікавий і у результаті вдалий шлях.
ДОЛАТИ УВІ СНІ ГОРИ - подолання і приборкання руйнівних зовнішніх проявів і розвиток; прояв, властивий і внутрішній основі, - це знак початку боротьби за себе, перегляд поглядів, відмова від гніву і демонстрації переваги - це означає важке, але вірне одужання. Успіх в майбутньому.
ШУКАТИ І ПРАГНУТИ ДО ГІР З БАЖАННЯМ ЇХ ПОДОЛАТИ - внутрішньо заздалегідь підготовлений перегляд орієнтирів; цей образ може означати і споруджені ззовні - чужою волею - перешкоди. Сон сприятливий: успіх, звершення, благополуччя у будинку.
ПІДНЯТИСЯ НА ПІК ГОРИ І СПОГЛЯДАТИ ТЕ, ЩО ОТОЧУЄ ІЗ ЗАХВАТОМ - максимум удачі (можливо, після важкого початку).
ЗАГИНУТИ В ГОРАХ - потрібна термінова зміна життєвих орієнтирів, цілей, планів, а також порада лікаря.
| Літера Г «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸