812 Рос.верс.

Божевільний

 Божевільний

Якщо приснився сон - Божевільний

Увага: бувають сни, в яких ви бачите себе божевільним, або знаходитеся у божевільні, або вас переслідують божевільні. Усі ці варіанти снів мають пряме відношення до вашого стану здоров'я і, як правило, не провіщають нічого хорошого в цьому відношенні.
ВИ БОЖЕВІЛЬНІ - вам загрожує важке захворювання з високою температурою.
ЗНАХОДИТИСЯ У БОЖЕВІЛЬНІ - ви заплуталися і знаходитеся на межі нервового зриву.
ВАС ОТОЧУЮТЬ БОЖЕВІЛЬНІ - вам доведеться битися з недругами, і це сильно вимотає вас і навіть може привести до хвороби.
БОЖЕВІЛЬНІ ПОВОДЯТЬСЯ УВІ СНІ НЕСПОКІЙНО, НАМАГАЮТЬСЯ НАПАСТИ НА ВАС - великі проблеми в житті взагалі і ваше пригнічене положення.
БАЧИТИ ЮРОДА - ви станете свідком і, можливо, учасником непристойного вчинку вашого друга, за якого потім вам буде соромно.
ВІДЧУВАТИ ВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ ДО ЮРОДА - найближчим часом вам потрібно буде проявити твердість і обачність в рішенні виниклих проблем. Якщо такий сон привидівся діловій людині, то він говорить: ви можете бути упевнені у своїй перемозі над конкурентами.
БУТИ САМОМУ ЮРОДОМ - сильне душевне потрясіння, від якого ви не скоро оправитеся. для жінки такий сон - сильная біль, яку вам заподіє кохана людина.

Здоров'я та сон Божевільний

БОЖЕВІЛЬНИЙ - сниться до необхідності осмислення суєтності і безглуздя буденного життя.

Розшифровка сну Божевільний за Ностардамусом

БАЧИТИ БОЖЕВІЛЬНУ ЛЮДИНУ - небезпека, про яку ви дізнаєтеся набагато раніше, ніж все ті, кому вона погрожуватиме, отже, від ваших дій залежатиме доля інших людей.
ЛІКУВАТИ БОЖЕВІЛЬНОГО - ви станете однією з жертв нещастя.
БАЧИТИ, ЯК НАТОВП ЗНУЩАЄТЬСЯ З БОЖЕВІЛЬНОГО - ваші застереження і знання не будуть взяті до уваги, внаслідок чого катастрофу не можна буде запобігти, і вона понесе багато жертв.
| Літера Б «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸