2 476 Рос.верс.

Устим

Устим

Устим це українське ім'я що символізувало в народі - Справедливість. Чоловіки з таким іменем відрізняються стійкістю психіки, стриманістю їм притаманна велика внутрішня сила, яка не витрачається на порожні розмови і даремні базікання.

В залежності від регіону ім'я звучить як - УСТИМ або УСТИН.

Устим як правило має вроджене творче начало, талант, але проявити цей дар йому дуже важко у дитинстві.
Однак зовнішні прояви наявності обдарованості помітні завжди. Це - яскравий, нетривіальний тип особистості, людина, завжди шукає застосування своїм здібностям, або можливості їх розширити. А ось пошуки нових шляхів самовираження можуть провокувати кардинальні рішення що змінять усе життя власника іменні - Устим.

  • Колір: блакитний, пурпурний та фіолетовий.
  • Счасливі числа: 3,8,4,12
  • Планета: Юпітер
  • Знаки зодіака: Риби та Стрілець
  • Дні неділі: Четвер.

У - співпереживання, боязливість і вразливість

С - розсудливість, примхливість і владолюбство

Т - тонка творча натура

И - приземленість і практичність

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість

Камені-талісмани імені Устим:

Янтар, Аметист, Авантюрин, Хрізопаз, Доломит, Діамант Геркмайера, Ляпіс Лаузрь, Морганит, Пірит, Рубін, Рожевий Сапфір, Сардонікс, Сугіліт, Блакитний Топаз, Чорний Турмалін.

Сумісність для шлюбу.

найкраще підходять Устимам жінки з ім'ям : Марія, Дарія, Варвара, Аліса, Аріна, Василина, Мілана, Аліна, Крістіна • Діана, Юлія, Марина, Камілла, Емілія.


Негативні риси імені: Значне самолюбство і надмірна незалежність. Іноді Устин виглядає дещо холоднувато. Він часто буває мовчазним, замкнутим, але при цьому не позбавлений чутливості.


Читати усім Устимам!

В основі Ваших душевних устремлінь - лежить бажання зберегти стабільність, наявний статус. І використовувати будь-яку надану можливість для посилення своїх життєвих позицій. Якщо для цього доведеться потрудитися - що ж, Ви до цього готові.
«Ідеальний» устрій світу представляється Вам у вигляді сильнї фортеці, здатної витримати будь-яку облогу завдяки тому, що комори - повні, а арсенал знаходиться в зразковому порядку. Всі «військові дії» заздалегідь прораховані до дрібниць, і Ви готові захищати себе і свою сім'ю від будь-яких зовнішніх посягань.

Але те, що для Вас є «непорушною твердинею», може стати в'язницею для інших. Нав'язуючи свої погляди на життя близьким, Ви обмежуєте їх свободу вибору, пропонуючи використовувати власне готове рішення.

Найбільш відомі Устими: 

Звичайно - Устим Кармелюк

Іустин Римський — мученик;

Іустин Великий Філософ — мученик;

Юстиніан I — візантійський імператор;

Юстин Джанелидзе — хірург, академік АМН.

| Чоловічі У «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸