2 347 Рос.верс.

Вадим

Вадим

Вадима можна порівняти з водою. Він може бути абсолютно різним: то раптово розлютився, то моментально заспокоюється. При цьому Вадим не пам'ятає образ, відходчивий і не злопам'ятний, всі стреси і переживання в ньому не затримуються - все несеться, як вода. Це дуже корисна для Вадима якість - йому легко налагоджувати відносини в новому колективі, він доброзичливий і далекий від конфліктності.
Вадиму властиво вболівати за справу, за яку взявся. Він докладе максимум зусиль, щоб дійти до успішного завершення. Йому заважає лише один недолік - брак честолюбства і відсутність одержимості, які дозволяють іншим людям домагатися грандіозних успіхів.

Розшифровка імені по буквах:
 
 
В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
И - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
 
ЗОДІАК ІМЕНІ. Телець.
 
ПЛАНЕТА. Місяць.
 
КОЛІР ІМЕНІ. Лимонно-жовтий, синій і червоний. У Вадима більше синього, у Вадика - червоного.
 
КАМІНЬ-ТАЛІСМАН. Бірюза.
 
РОСЛИНА. Горіх, жоржин.
 
ТВАРИНА. Вовк.
 
ОСНОВНІ РИСИ. Зазвичай таємничий, приховано-емоційний, волелюбний. З віком стає менш мужнім, постійним і стійким.
 
ТИП. Швидкий на рішення.
 
ІМ'Я І ХАРАКТЕР. Надзвичайно працьовитий і цілеспрямований. Взявшись за що-небудь, не зупиняється до тих пір, поки не доб'ється свого. Не позбавлений розважливості і деякої хитрості, ретельно продумує свої висловлювання. Для нього це спосіб життєвої гри. Вадим часом схильний до ризику. У розвагах діє за принципом: «Гуляти, так гуляти!» І тоді буває, м'яко висловлюючись, нерозбірливий у своєму женолюбстві і велелюбний. Вадим товариський, життєрадісний, нескромний в бажаннях. Добре відчуває людей, турботливий. Відноситься до пристрасних, що захоплюються натурами. "Зимові" Вадими - «важкі», «літні» - м'якші, лінивіше.
 
ПСИХІКА. Фаталіст. В основі неспокійного поводження Вадима лежить величезна внутрішня енергія, що вимагає виходу.
 
ІНТУІЦІЯ. Все переглядає «на хід вперед».
 
ІНТЕЛЕКТ. Витончено розумний.
 
МОРАЛЬНІСТЬ. Вадим навряд чи буде стурбований «вічними» проблемами про сенс існування або боротьбою добра зі злом в масштабах Всесвіту. Це людина практична, діяльний у своїй доброті, відгукується на прохання близьких про допомогу. Відносини з матір'ю і батьком значать для Вадима дуже багато. Він любить батьків і не хоче їх засмучувати. Байдужим назвати його ніяк не можна. Він прагне приносити всім радість.
 
ЗДОРОВ'Я. Багато енергії.
 
СЕКСУАЛЬНІСТЬ. Вадиму хочеться, щоб жінка відрізнялася відразу всіма привабливими для нього якостями: була хороша собою, мала струнку фігуру і володіла сексуальним досвідом. Він намагається дати можливість партнерці повністю розкрити себе. Вадим винахідливий у сексі, любить змінювати позиції і доводити жінку до стану екстазу. Його сексуальні можливості досить великі, але партнерку вражає насамперед його ніжність, яка не зустрічається у інших чоловіків. Вадим любить випробовувати хтиві відчуття від еротичних ласк жінки, але його повне сексуальне задоволення у величезній мірі залежить від почуттів, які вона здатна викликати в нього. Найбільшою сексуальної гармонії Вадим здатний досягти з Вірою, Світланою, Надією, Любов'ю, Лілією, Діаною. Підвищеною сексуальністю володіє Вадим Петрович.
 
ШЛЮБ. Відносини з жінками у Вадима складаються непросто. Зустрічаючись тривалий час з однією дівчиною і навіть подумувати про одруження на ній, він раптом захоплюється іншою. Але якщо Вадим закохується по-справжньому, то це всерйоз і надовго. Імовірність щасливого шлюбу велика з Олександрою, Вірою, Катериною та Світланою. Маловдалим може виявитися шлюб з Аллою, Оленою, Анною, Майєю, Ольгою, Поліною і Тамарою.
 
ЗАХОПЛЕННЯ. Легко може призвичаїтися до карт, азартних ігор. Любить також швидку їзду і хороший стіл.
 
ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ. "Зимові" Вадими довго визначаються у виборі професії, спеціальності.
 
БІЗНЕС. Вадим може бути хорошим керівником. Проявляє турботу про людей, виконує дані обіцянки. Взявшись за справу, доводить її до кінця. Він розважливий і має чималу хитрість. Не робить непродуманих вчинків і не говорить нічого зайвого. Здатний встановити контакт з потрібними людьми й домогтися від них необхідного. Відносини з діловими партнерами для Вадима іноді перетворюються у свого роду змагання, в якому він намагається обов'язково перемогти. Володіє хорошими «пробивним» здібностями.
Потенційними кандидатами в удачливі підприємці є ті Вадими, батьків яких звуть Анатолієм, Омеляном, Юхимом або Костянтином.
 
День ангела 22 квітня
 
Відомі люди з ім'ям Вадим
 
Вадим Перський (IV століття - 376) архімандрит, християнський святий, шанований у лику преподобномучеників

 

Вадим Хоробрий, Вадим Новгородський,  - ватажок новгородців, повсталих в 864 році проти князя Рюрика
 
Вадим Перельман (народ.1963) американський кінорежисер українського походження
 
Вадим Набоков (народ.1964) російський і український артист, клоун, учасник комік-тріо «Магазин Фу», був учасником комік-трупи «Маски-шоу». Його самим незабутньою роллю є Морячок з "Деревни дураков"
 
Вадим Галигін (народ.1976) актор, артист розмовного жанру, виступає в програмі «Comedy Club» на телеканалі ТНТ, був продюсером і ведучим програми «Дуже російське ТБ» на телеканалі СТС. Сценічний псевдонім - Вадик «Рембо» Галигін. Раніше брав участь у КВК, працював на білоруському телебаченні. Актор і автор в третьому поколінні.
 
Вадим Рубль (народ.1966) український вчений, історик, фахівець з історії Японії, цивілізацій Класичного Сходу і Доколумбової Америки, політичної історії країн Далекого Сходу. Доктор історичних наук (1999), професор (2002). Автор наукових публікацій у галузі японістики, кореістікі, китаїстики, арабістики, африканістики, амеріндологіі (індеаністікі). Автор нової транскрипционной системи запису японських слів української кирилицею.
 
Вадим Левін (народ.1933) відомий дитячий поет, педагог, кандидат психологічних наук, член Спілки письменників Москви, співавтор сучасного «Букваря» (система Ельконіна - В. В. Давидова) і підручників з російської мови, автор численних книг з педагогіки. Сфера професійних інтересів: вікова психологія, педагогіка, методика формування двомовності, методика формування художнього сприйняття літератури.

| Чоловічі В «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸