1 682 Рос.верс.

Микита

Микита

Микита в перекладі з грецької мови означає «переможець». Його допитливість і чарівність привертають до нього людей. Микита без праці знаходить спільну мову з іншими людьми і навіть може знайти шанувальників, так як вміє красиво і грамотно висловлювати свої думки. Стати  на кшталт кумира для тих, хто не впевнений у своїх власних силах. Микиті варто бути обережнішим у виборі друзів, тому що, звикнувши до такої уваги, йому буде вже складніше відрізнити справжню похвалу від лестощів.

Розшифровка імені по буквах:
 
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
И - приземленість і практичність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
И - приземленість і практичність
Т - тонка творча натура
А - сила і воля
 
ЗОДІАК ІМЕНІ. Близнюки.
 
ПЛАНЕТА. Меркурій.
 
КОЛІР ІМЕНІ. Фіолетовий, інтенсивно-синій з ледь помітною червоною смужкою на краю.
 
КАМІНЬ-ТАЛІСМАН. Гранат.
 
РОСЛИНА. Ясень, дзвіночок.
 
ТВАРИНА. Їжак.
 
ОСНОВНІ РИСИ. Завжди перший, обдарований.
 
ТИП. З чіпкою пам'яттю.
 
ІМ'Я І ХАРАКТЕР. Микита з самого дитинства знає собі ціну. Він егоїстичний і цілеспрямований, без сумнівів і коливань. Наполегливий, упертий - і одночасно ранимий і чутливий. Як правило, працьовитий і талановитий. Зовні схожий на матір, але характер у нього - батьківський.
З дитинства привчений піклуватися про себе сам, не доставляє занепокоєння близьким. Вчиться добре. Практичний, але нетерплячий. Вибравши в житті мету, йде до неї прямим шляхом, не втрачаючи часу на другорядні речі.
 
ПСИХІКА. Його хвилюють дрібні, а іноді й просто неіснуючі, уявні проблеми. Часто безініціативний, слабовільний і не схильний до змін. Хоча під впливом раптового імпульсу здатний до несподіваних вчинків, провідним до крутих поворотів долі.

 
ІНТУІЦІЯ. Інтуїція середня. Але він солідний, серйозний, а нові ідеї і віяння сприймає з трудом.
 
ІНТЕЛЕКТ. У Микити талант від Бога. Свої плани продумує до дрібниць.
 
МОРАЛЬНІСТЬ. Не терпить нічиєї переваги, крім переваги батька. Дуже відданий син. Дуже любить дітей і приділяє їм багато часу.
 
ЗДОРОВ'Я. Микита - людина тиха і замкнута, зазвичай з високою працездатністю.
 
СЕКСУАЛЬНІСТЬ. Володіє згубною для слабкої статі чарівністю. У жінці цінує не тільки красу, але і розум, і душевні якості. Однак жінки для нього - тільки забава, начебто красива кішка. Підвищеною сексуальністю володіє Микита Петрович.
 
ШЛЮБ. З родиною бувають труднощі, невдачі. Сімейне життя завжди складається складно, так як Микита позбавлений дипломатичності. Тому в шлюбі, як правило, займає підлегле становище. Доброю дружиною може стати жінка з ім'ям Ада, Алла, Вероніка, Зінаїда, Ірина, Клавдія, Людмила, Лідія, Наталя, Світлана, Поліна, Елеонора. Слід остерігатися шлюбу з Агнесою, Анастасією, Анжелою, Анною, Альбіною, Валерією, Вірою, Галиною, Глафірою, Жанною, Катериною, Любов'ю, Майєю, Мартою, Тамарою і Тетяною.
 
ЗАХОПЛЕННЯ. Любить тварин і обов'язково тримає в будинку велику собаку. Йому доставляє задоволення самому водити автомобіль, але займатися
ремонтом машини він сам не буде. Захоплюється музикою.
 
ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ. Може домогтися видатних успіхів в обраній професії. Може стати мандрівником, режисером, політиком.
 
БІЗНЕС. За вдачею Микита - лідер. Однак він потребує постійної уваги та керівництва. Він людина конкретної справи, але удача його рідко супроводжує. Терпіти не може похвали, довгих розмов по телефону, порожньої балаканини.
Дивно, що цю людину випадок нерідко підносить високо, хоча він нечасто досягає поставлених цілей. Він не прагне стати багатим і впливовим або підкоряти інших своїй волі. Але він добрий і незлопам'ятний. У колективі м'якістю його характеру користуються всі, кому не лінь. 
 
День Ангела, іменини 13 лютого, 4 березня, 2 квітня, 16 квітня, 17 квітня, 13 травня, 17 травня, 27 травня, 2 червня, 5 червня, 6 червня, 10 червня, 30 червня, 4 липня, 7 липня, 22 вересня, 28 вересня, 26 жовтня, 30 грудня.
 
Відомі люди з ім'ям Микита
 
Микита Кожем'яка (слов'янський богатир, персонаж літописів часів Київської Русі)
 
Микита Антуфьев (Антюфеев), Микита Демидов (1656-1725) тульський зброяр, російський промисловець-підприємець, будівельник уральських заводів, за походженням - селянин, але отримав дворянство за свої заслуги, заснував династію Демидових
 
Микита Михалков (народ.1945) російський актор і кінорежисер, першу роль в кінематографі отримав у 14 років, володар «Оскара», «Кінотавра», Каннського кінофестивалю, багатьох інших міжнародних кінопремій. Знявся у понад 50 фільмах, став режисером більше 30 фільмів.
 
Микита Хрущов (1894-1971) державний діяч СРСР, Перший секретар ЦК КПРС
 
Микита Магалі (1912-1992) швейцарський піаніст, за походженням - з роду грузинських князів Магалішвілі, першим записав всі твори для фортепіано Шопена
 
Микита Джигурда (народ.1961) актор, співак
 
Зовні привабливий, найчастіше душа компанії, чоловік з ім'ям Микита проте має характер жорсткий, безкомпромісний, навіть важкий. Втім, серед колег він користується повагою: працьовитий, не терпить порожніх розмов, відмінно справляється з поставленим перед ним конкретним завданням. Тяжкість його характеру зазвичай відчувають близькі.
Микита спокійно віддає дружині лідерство в домашніх справах, вона в нього гарна, розумна, гранично тактовна по відношенню до годувальника. Дітей він дуже любить і приділяє їм багато часу.

| Чоловічі М «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸