Головна » Довідка » Термінологія сонника
826

Термінологія сонника

Термінологія сонника

Глосарій термінів, пов'язаних зі сновидіннями і сном

Термінологія сновидінь використовується для тлумачення сонника які Ви побачили, або пригадали та хочете взнати, що вони означають?

Апное - це розлад, який впливає на дихання під час сну. Апное може бути небезпечним для життя, якщо ви перериваєте дихання і перенапружуєте серце.

Біс - давньоєгипетський бог снів

Бруксизм - скрегіт зубів під час сну.

Циркадний ритм - це синхронізоване дію імпульсу організму не спати і засипати.

Свідомий сон - пильний розум, керований етикою, мораллю, правильним і неправильним. Він сам накладає правила, обмеження і регулює дії і поведінку

Захисний механізм - психологічний термін, який використовується для опису способів, за допомогою яких ми захищаємо себе від страху і тривоги.

Дежавю - своєрідне відчуття, що місце, ситуація, людина, дія або розмова знайомі і вже пережиті.

Его - з фрейдистської школи думки, свідома частина особистості, яка переживає зовнішній світ.

Енурез - нетримання сечі. Це не пов'язано зі сновидіннями, так як відбувається під час не- БДГ- стадії сну, коли активність сновидінь низька або взагалі відсутня..

Помилкове пробудження - відчуття пробудження і виконання ранкової рутини, коли насправді ви все ще спите. Найчастіше зустрічається у усвідомлених сновидців.

Гіпногогічний стан - неврологічний механізм в нашому мозку, який тимчасово відключає довільні рухи м'язів, коли ми спимо. Його також часто називають "швидким паралічем".

ІД - з фрейдистської школи думки, несвідома частина особистості зосереджена навколо задоволення і бажання .

Безсоння - труднощі із засипанням. прокидатися кілька разів або дуже рано.

Прихований зміст - прихований сенс, що стоїть за символами уві сні.

Усвідомлене сновидіння - з датність свідомо змінювати зміст і контролювати дії в своїх сновидіннях.

Маніфестний зміст - буквальна історія і символи сновидіння

Морфей - відомий в грецькій міфології як Бог снів.

Міоклонічний ривок - раптові м'язові спазми в кінцівках.

Нарколепсія - розлад сну, що характеризується здатністю засипати без попередження і відразу ж переходити в фазу швидкого сну.

Нічні кошмари - важкі порушення сну, що виникають під час швидкого сну, які викликають почуття глибокого страху, паніки і тривоги. Нічні кошмари не відносяться до категорії снів.

Нічні полюції - також відомі як вологі сни і виникають у чоловіків приблизно в період статевого дозрівання. Це часто, але не обов'язково супроводжується сексуально відвертим сном.

NREM - означає Не швидкий рух очей,

Oneirocritica - похідне від грецької термінології, що означає "Тлумачення сновидінь".

Продромальний Сон - Сон, який сигналізує про те, що насувається хвороба може вразити ваше тіло.

REM - означає швидкий рух очей, воно описує стадію сну, коли наші очі швидко рухаються вперед і назад. Саме тут відбувається більшість сновидінь.

Сомнамбулізм - ходьба уві сні. Це явище, швидше за все, відбувається у людей у віці від 10 до 14 років, які знаходяться в стані сильного стресу.

Сомнілокві - більш відомий як розмова уві сні- говорить вголос уві сні. Люди, які перебувають у стані стресу, як правило, більш схильні говорити уві сні.

Суперего - з фрейдистської школи думки, цензор, який нав'язує моральні кодекси для его і пригнічує або блокує неприйнятні імпульси від ІД.

Несвідоме - думки, спогади, імпульси, бажання і почуття, які ми не усвідомлюємо, але якимось тонким чином впливають на наші емоції і поведінку.

| Довідка «Сайт про Сонник, Гороскоп, Хіромантію та Значення іменн»
Коментарі

⤹ Залишити свій коментар ⤸